PC gaming je mrtav ?

Učlanjen(a)
23.10.2015
Poruka
407
Obzirom da kvalitetnih naslova za Pc vise da i nema, imam utisak da je pc gaming u umiranju.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Ali zato mi ostali cepamo punom parom Boro. Evo ja ti napravi
igricu sinoc od 7MB. Cak sam i tebe ubacio unutra.
Total.jpg


Opis radnje ...

Galaksija Andromeda je pod teskim napadom virusne infekcije,
koja pretvara ljude u cudovista, ali ne samo to.
Cele planete se zombificiraju, ukljucujuci i floru i faunu, pa cak
i svemirske brodove.
Imerator Andromede Oktavijus Aleksandrijus ocajnicki se sa svojim snagama
bori protiv ove napasti, ali bezuspesno.
Tada se u jednom trenutku pojavljusu placenici sa serbiana
iz susedne Galaksije Mlecnog puta i pridruzuju se imperatoru.

Zvezdane klanice se odigravaju u orbitama planeta sa teskim
gubicima na obadve strane. Imperator ti cesto salje pomoc
kroz StarGejt i ostale potrepstine.

U igrici osim tebe i mene igraju jos i urednik @BUGILIJU
kao prvi oficir na razaracu, a tu su jos i
@boki71 @jolemisa @Komsija76 @HyperSnap
Ja glumim Placenickog lidera, dok si ti pilot na imperijalnoj krstarici.

Inace pre bitke nije lose kupiti dosta krstarica i lovaca,
dok se recimo placenici dobrovoljno kupuju tokom same bitke.

Download je standardan, jedino mora pritisnes sa desne strane sto pise
Download now, jer je ono ispod neka reklama pa da se ne zeznes.
Kod:
http://www90.zippyshare.com/v/O4dtF3fD/file.html
...ako nadjes neki bag javi. Obicno game testere placamo po dvaes evra,
ali ti imas privilegiju da testiras za dzabe, hehe ...
 
Učlanjen(a)
18.04.2014
Poruka
47
Pozdrav.Mala pomoc oko instaliranja PC RIP I PC ISO igrica.Jes da sam mator ali nikad nije kasno za igrice :) Igrao bih neke manje zahtevne igrice fifa,pes,nfs i tuce neke igrice max do 5,6gb velicine.Hvala unapred
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.425
Pozdrav.Mala pomoc oko instaliranja PC RIP I PC ISO igrica.Jes da sam mator ali nikad nije kasno za igrice :) Igrao bih neke manje zahtevne igrice fifa,pes,nfs i tuce neke igrice max do 5,6gb velicine.Hvala unapred
Nema tu filozofije instaliras, kopiras krak u root gde ti je instalirana igra i vozi.
ISO fajl pokrenes preko virtualnog CD drajva. Ako ga nemas pronadi ovaj program PowerISO, mislim da je free, ja ga godinama koristim.
I to :).
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Imam neki osecaj da njega zanimaju linkovi ka tim starim igrama,
..da ubije vise muva istim udarcem. Sad ove nove igre sto prave skoro i da ne poverujes koliko su zahtevne.
Igra od 100MB, a ne moze da radi na slabijoj masini ko da Guras Fallout 4. Kad se setim onih stari igara suze mi poteknu na oci. Stari Deus Ex je bio legenda za svoje vreme igra u kojoj su teoreticari zavera nasli svoje more. Sirijus Sam kad pocnes da igras ne`moz da stanes. Operacija Fleshpoint je bila poseban izazov za ljubitelje realnih ratnih igara, jedan metak i caos, samo viris iz zbuna sa pucom, pucas i brzo menjas poziciju. Ili recimo sacekas tenk u zasedi i roknes ga otpozadi, a posadu dokrajcis dok izlaze, pljunuto isto ko ovo u Siriji. Call of Duty kad je izaso je bio exta, mada su svi voleli da igraju onaj Kaunter Strajk, ja nisam, nekako mi izgledao zaista tupav.
Tesko je dati link ka nekoj specificnoj igri, jer sto se jednom svidja drugom moze da bude sasvim odbojno itd. Uglavnom tece radnja, pa na tamo mozda se javi neko da ti pomogne, kad se rasplete sta je ovde zaista po`sredi, instalacija ili linkovi??
7AKw4.gif
 
Učlanjen(a)
18.04.2014
Poruka
47
Imam neki osecaj da njega zanimaju linkovi ka tim starim igrama,
..da ubije vise muva istim udarcem. Sad ove nove igre sto prave skoro i da ne poverujes koliko su zahtevne.
Igra od 100MB, a ne moze da radi na slabijoj masini ko da Guras Fallout 4. Kad se setim onih stari igara suze mi poteknu na oci. Stari Deus Ex je bio legenda za svoje vreme igra u kojoj su teoreticari zavera nasli svoje more. Sirijus Sam kad pocnes da igras ne`moz da stanes. Operacija Fleshpoint je bila poseban izazov za ljubitelje realnih ratnih igara, jedan metak i caos, samo viris iz zbuna sa pucom, pucas i brzo menjas poziciju. Ili recimo sacekas tenk u zasedi i roknes ga otpozadi, a posadu dokrajcis dok izlaze, pljunuto isto ko ovo u Siriji. Call of Duty kad je izaso je bio exta, mada su svi voleli da igraju onaj Kaunter Strajk, ja nisam, nekako mi izgledao zaista tupav.
Tesko je dati link ka nekoj specificnoj igri, jer sto se jednom svidja drugom moze da bude sasvim odbojno itd. Uglavnom tece radnja, pa na tamo mozda se javi neko da ti pomogne, kad se rasplete sta je ovde zaista po`sredi, instalacija ili linkovi??
7AKw4.gif
Poenta je da provalim kako se pravilno instaliraju igrice na komp i nista vise to je sve :)
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Aha, shfatam, ti pritisnes na setup od igrice i instaliras je. I kad pritisnes na izvrsni exe da startujes igricu ne desi se nista. Jesi li na to mislio?, vidis @darkon ti je objasnio to u cetvrtom postu, ali bez slika sto je steta. Ako pogledas malo pazljivije spominjao je neki krak ili crack, e .. to je nesto sto se nalazi tu u sklopu te igrice sto treba iskopirati tamo gde si instalirao igru. Kopiras to pa zatim pritisnes na ikonu od instalirane igre, pa propertiei i find target, kad udjes tamo samo napravis desni klik i "PASTE".
E, sad, opet se vracamo na ovo "E", zasto mi krakiramo igre, a ne kupujemo originalne, odgovor je jednostavan: Cekamo na nam plate odsetu za bombardovanje zemlje, pa cemo posle sa tim parama da kupujemo originalne igre.
Sad se ovde postavlja pitanje koji tip igre instaliras da'li ..ISO koji si skinuo sa torrenta, ili igru u Rar formatu, pa te to zbunljuje. Ako je u "rar" formatu, samo dekompresujes igru sa Rar arhiverom pod uslovom da ga imas instaliranog na racunaru.
Znaci mora da skines zadnji Rar arhiver sa interneta, da bi mogo da radis. Ako igra opet zahteva krakovanje, postavi na forumu pitanje sledece sadrzine, ..Ljudi kako se krakuje pomoc i tako dalje da te ne potcenavam ...

E sad igra moze da bude i u popularnom "iso" formatu, tu ti vec treba poseban program sto je pomenuo darkon, ali ako igra nema nikakvu zastitu, Iso ladno moze da otvoris i sa gore pomenutim "Rar"-om. Samo desni klik na igru i "open with rar" i extraktujes. Ovo ne znaju ni lepotani koji godinama rade sa iso formatom.

Ako ti ovo sve nije jasno rspitaj se o Rar arhiveru, ISO formatu i krakovanim verzijama, trazu uputstvo za krakovanje ako ima u sekciji Tutorijali. Znaci ne`moj se ustrucavas, ..ce im platimo kad plate za onolke bombice i tako dalje.

Mnogo znaci kad se nesto objasni sa slikama, mozda neko baci fotkicu pa ostani na vezi, o ..i ne zaboravi da odgledas zadnju epizodu "Star Trek Discovery S01", fantasticni su, laku noc.
P.S. ..nadam se da sam ti za milimetar otvirio okice, mada moz da se desi i zatvorio, ko sa sllivom ispod oka i tako dalje..jer je sve relativno i tako dalje ..
 
Učlanjen(a)
31.05.2014
Poruka
278
Ali zato mi ostali cepamo punom parom Boro. Evo ja ti napravi
igricu sinoc od 7MB. Cak sam i tebe ubacio unutra.
Total.jpg


Opis radnje ...

Galaksija Andromeda je pod teskim napadom virusne infekcije,
koja pretvara ljude u cudovista, ali ne samo to.
Cele planete se zombificiraju, ukljucujuci i floru i faunu, pa cak
i svemirske brodove.
Imerator Andromede Oktavijus Aleksandrijus ocajnicki se sa svojim snagama
bori protiv ove napasti, ali bezuspesno.
Tada se u jednom trenutku pojavljusu placenici sa serbiana
iz susedne Galaksije Mlecnog puta i pridruzuju se imperatoru.

Zvezdane klanice se odigravaju u orbitama planeta sa teskim
gubicima na obadve strane. Imperator ti cesto salje pomoc
kroz StarGejt i ostale potrepstine.

U igrici osim tebe i mene igraju jos i urednik @BUGILIJU
kao prvi oficir na razaracu, a tu su jos i
@boki71 @jolemisa @Komsija76 @HyperSnap
Ja glumim Placenickog lidera, dok si ti pilot na imperijalnoj krstarici.

Inace pre bitke nije lose kupiti dosta krstarica i lovaca,
dok se recimo placenici dobrovoljno kupuju tokom same bitke.

Download je standardan, jedino mora pritisnes sa desne strane sto pise
Download now, jer je ono ispod neka reklama pa da se ne zeznes.
Kod:
http://www90.zippyshare.com/v/O4dtF3fD/file.html
...ako nadjes neki bag javi. Obicno game testere placamo po dvaes evra,
ali ti imas privilegiju da testiras za dzabe, hehe ...
Hahahhahahaha brate nesto mi poznato... Secam se dok sam ranije igrao... Ti rece ubacices update da mozes da ides po drugim planetama :D
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Hahahhahahaha brate nesto mi poznato... Secam se dok sam ranije igrao... Ti rece ubacices update da mozes da ides po drugim planetama :D
To o cemu pricas je bio Moon Colony Defenders, nema veze sa oviim otkrivenjem, hehe.
Cudi me da posle ovolikih game editora sto su izasli nema mnogo ljudi koji nesto kao prave, mislim od domacih. Ej, a jel se secas onog tipa sto je reklamirao Tropical Escape u onoj temi. Vec mu krakovao igru jedan decko i sad moze da se skine za dzaba sa Igg sajta. Ja sinoc raspali onaj stari "Alien shooter 2" uz vino, nisam stao do kraja. Ajd vidimo se Zigi.
 
Natrag
Top