Učlanjen(a)
21.01.2016
Poruka
114
hmm...ja sam danas uzeo Raiffeinssen Debitnu Visa Elektron karticu ..
Testirat cu za koji dan pa pisem ovde
Ako ima ko iskustva neka podeli
 
Član
Učlanjen(a)
07.07.2011
Poruka
557
Ja sam iz CG prošle godine 2 puta sa svog Paypala na BiH Paypal slao pare.
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Idi u Novu Banku, imaju cak 3 debitne kartice koje podrzavaju sve opcije PayPala, Unicredit debitna MasterCardo ima opcije samo slanja novca ne i primanja. Mozes svaku kreditnu karticu koristiti za PayPal, dok debitne ne mogu sve, zavisi od banke.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
o cemu pricas
izvadio sam UnicreditMaster debitnu i uopce je ne prepoznaje paypal UOPCE
pozz

Traži onu Intesa Sanpaolo Banku oni imaju šta ti treba samo pitaj.

MasterCard ne radi u BiH. BiH nema ugovor sa PayPal da vrši transakcije preko MasterCard. Kažu da rade na tome. Visa Classic, da te mrzim preporučio bi ti tu da te ukopa. :D

Nije mi jasno za ovu tvoju Visa Elektron iz Raiffeisen, trebala bi da radi. Jesi pitao na PayPal?
 
Učlanjen(a)
21.01.2016
Poruka
114
visa elektron debitna ne radi 100%..ne prepoznaje je Paypal kaze da nije podrzana
koju ti preporucujes da izvadim i da si siguran da mogu preko nje vrsit uplatu/isplatu na Paypal?
pozz
 
Učlanjen(a)
30.04.2013
Poruka
3.249
Moja pozitivna iskustva sa PayPal, mogu da vam dam preporuke za VISA Internet card, čiji je provajder Intesa Bank. Veoma lako se aktivira, otvori se nalog kod administratora banke tj. poslovnice, posle 14 dana se dobija fizička VISA Internet card. Ova vrsta kartice se ne može koristiti na POS terminalima, jedino služi kao namenska za kupovinu i uplate preko interneta. Servis koristim od početka aktiviranja PayPal u Srbiji. Lako se povezuje vaš nalog sa PayPal i ostalim pay servisima. Plaćanje i kupovina je veoma bezbedna, sa osvrtom na vašu ličnu kulturu i oprez od koga kupujete, savetujem veoma dobro poznavanje engleskog i kulture prodaje samih sajtova i marketa.
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
21
master card je neprevaziđena za ove stvari

Sent from my SM-A202F using Tapatalk
 
Natrag
Top