Šta je novo?
SerbianForum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

• Hvala svima na 1 900 000+ postova & 500 000+ tema!

PayPal

• Začetnik teme AppleX
  • Datum pokretanja
B

Branko Burek

Član
Mozda je glupo pitanje a mozda i nije...Kako da napravim paypal kad nema da izaberes Srbiju medju drzavama? Jel moze neko da mi objasni?

Freck

Freck

Član
paypal se jos nemoze koristit iz srbije ... tek ga najavljuju od februara sledece godine . ali svake godine je ista prica u zadnjih 10godina ... problem je u nasem sistemu carine i online bankarstva ...

R

radpop

sad moze da se otvori iz srbije, ali ne moze da se koristi 2smerrno niti za primanje novca sa interneta.
ima li neko novosti?
ja i dalje koristim lazni paypal sa slovenackkom adresom

T

teastf

Član
Да ли је још неко начуо да ће од скоро моћи пеј пал да ради како ваља у Србији? Мислим да ми је другар пре неки дан рекао да је уведена могућност да он ради и у смеру подизања новца са налога.

N

Nutriblr

Zapravo moguce je otici u minus na PayPalu ali na specifican nacin.Naime kao vam neko plati a vi trenutno nemate sredstava na racuno a taa osoba podnese chargeback odna mozete otici i u minus.

G

gazda_veljko

Pozdrav
Da li je moguce otvoriti Paypal account u Bosni?
I da li je moguce sa njemackog paypala slati uplatu na paypal u bosni preko onog gdje se unosi email kome saljemo
pozz

G

Greskac

Član
I mene zanima isto ali sve zavisi od banke do banke. U BIH mozes ako imas racun u UniCredit banci, Novoj banci i NLB. Ostale imaju kartice pomocu kojih samo mozes placati preko PayPala ali ne mozes primati uplate. One tri nabrojane su sigurne za sad za koje znam.