Član
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
886
Pitanje za korisnike PayPala da li je moguce otici u minus......
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2012
Poruka
4
Mozda je glupo pitanje a mozda i nije...Kako da napravim paypal kad nema da izaberes Srbiju medju drzavama? Jel moze neko da mi objasni?
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2011
Poruka
44
paypal se jos nemoze koristit iz srbije ... tek ga najavljuju od februara sledece godine . ali svake godine je ista prica u zadnjih 10godina ... problem je u nasem sistemu carine i online bankarstva ...
 
Učlanjen(a)
26.07.2010
Poruka
3
sad moze da se otvori iz srbije, ali ne moze da se koristi 2smerrno niti za primanje novca sa interneta.
ima li neko novosti?
ja i dalje koristim lazni paypal sa slovenackkom adresom
 
Član
Učlanjen(a)
21.09.2010
Poruka
141
Да ли је још неко начуо да ће од скоро моћи пеј пал да ради како ваља у Србији? Мислим да ми је другар пре неки дан рекао да је уведена могућност да он ради и у смеру подизања новца са налога.
 
Učlanjen(a)
19.01.2016
Poruka
4
Zapravo moguce je otici u minus na PayPalu ali na specifican nacin.Naime kao vam neko plati a vi trenutno nemate sredstava na racuno a taa osoba podnese chargeback odna mozete otici i u minus.
 
Učlanjen(a)
21.01.2016
Poruka
114
Pozdrav
Da li je moguce otvoriti Paypal account u Bosni?
I da li je moguce sa njemackog paypala slati uplatu na paypal u bosni preko onog gdje se unosi email kome saljemo
pozz
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
I mene zanima isto ali sve zavisi od banke do banke. U BIH mozes ako imas racun u UniCredit banci, Novoj banci i NLB. Ostale imaju kartice pomocu kojih samo mozes placati preko PayPala ali ne mozes primati uplate. One tri nabrojane su sigurne za sad za koje znam.
 
Natrag
Top