Parada ponosa ili srama?

Član
Učlanjen(a)
29.09.2010
Poruka
22
i budali je bilo nacrtano da ce biti nereda
samo sto su nase budale toliko izopacene da nevredi ni crtanje
zao mi je beograda kao grada,a ovaj peder bal su mogli da premeste u skupstini
pa natenane lepo da udju u materiju jer i onaku su vecina buljasi
a ne u skc, gde cete vece sramote
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Mnogo me sve ovo nervira!
Gde je moja parada? Imam bar deset razloga da se ponosim i 110 da budem nezadovoljna!

Gde je moja sloboda da organizujem ljude koji misle isto? Da paradiramo? Gde novac za sve to?
Koga je briga jesam li pametna, glupa, zdrava, bolesna, normalna, izopačena, imam li rogove...?

Nije me briga šta rade u svoja četiri zida, neka to tamo i ostave, kao i mi!

U pravu si Jurivaka! Ovo je silovanje!

Mnogo sam ljuta i ne mogu da sastavim svoje misli! Izvinite zbog toga.:-x
 
Član
Učlanjen(a)
12.01.2010
Poruka
472
Tuzno je bilo gledati prebijanje onih mladih ljudi, tuzno je bilo gledati prebijanje policije, tuzno je bilo gledati paljenje i lomljenje naseg glavnog grada i to zbog necega sto se zove PARADA PONOSA. Tuzno je gledati te nove face koje su izmilile i pocele da drze nasoj mladoj demokratskoj javnosti lekcije o tolerancijama i jednakosti, o drustvenim vrednostima na zapadu koje cemo i mi morati, hteli to ili ne da prihvatamo i implementiramo u nase mlado demokratsko drustvo.Tuzna je i povorka...sve je bilo zaista tuzno.

Jos je tuznije sto nas dragi predsednik sa svojom politickom pastvom nije otvoreno izasao pred javnost i priznao da se on nista nije pitao i da je sve vec odavno placeno (avansno),

Ostaje da se nadamo da ce nakon naseg divnog grada i ostali demokratski gradovi sirem naseg balkana od Sarajeva, Podgorice, Pristine i Skoplja svesrdno organizovati parade ponosa na zadovoljstvo svojih divnih sugradjana i EU parlamentaraca.

I za kraj jedan stih naseg Laze Kostica:

Zar nije lepše nosit' lepotu,
svodova tvojih postati stub,
nego grejući svetsku grehotu
u pep'o spalit' srce i lub;
tonut' o brodu, trunut' u plotu,
đavolu jelu a vragu dub?
Zar nije lepše vekovat' u te,
Santa Maria della Salute?
 
Član
Učlanjen(a)
25.09.2010
Poruka
161
Mrzim pedere koji marširaju i pederčine koji razbijaju grad.
Kakav provokativan naziv "Parada ponosa", čime se oni to ponose..............Čega se pametan stidi, time se budala ponosi.........
Da oni paradiraju i da tamo iznesu neki svoj stav.............zahtev.........ok, al parada pa još ponosa...........hej.
Sutra i kurve, svingeri, preljubnici i ostali posrnuli:blum3:.........kockari, mogu da organizuju svoje.........ha ponosne parade:D
Smešno
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2010
Poruka
21
ali kad čujem ono fabrikovanje vesti... ŽENE U CRNOM (HAHA) U POLA DVA NOĆU IZMEĐU SUBOTE I NEDELJE JE NAPAO NEKO SA ČEKIĆEM U RUCI. NIKO NIJE POVREĐEN?! Jel oni to nekog zajebavaju? Šta rade žene u crnom u dva noću subota na nedelju u kancelariji?! Ili Šutanovac: Trudnica u pooooodmakloj trudnoći radi nedeljom u DSu. Šta radi? Održava trudnoću? U čuo je metak!? Neko mu je zviznuo od straga?
Ili arhiva DSa koja gori u dvorištu. Ljudi, oni NAS ZAJEBAVAJU DEFINITIVNO!
 
Član
Učlanjen(a)
18.05.2010
Poruka
376
Ja sam pokušao ukazati na manipulaciju vlasti te uticaj istih na aktuelna dešavanja. Ovom prilikom je najavljena gej parada iskorišćena u dnevno političke svrhe. Šalje se potpuno iskrivljena informacija u svet. Vest o održanoj paradi ponosa (gej parada) se predstavlja svetu kao civilizacijski napredak Srbije. Ne pominje se da je broj učesnika parade bio oko hiljadu, da je broj demonstranata bio oko šest hiljada, da je broj policajaca raspoređenih u tri zaštitna prstena bio oko pet hiljada. Svi učesnici parade su posle održane šetnje i na brzaka izvedene žurke razvezeni kućama u policijskim vozilima. Uopšte nije pominjano da je dan ranije nekolika hiljada građana takođe održalo svoju šetnju kojom su iskazali protest zbog dozvole za održavanje gej parade koja je prošle godine iz bezbednosnih razloga trebala biti održana na Ušću gde je daleko lakše obezbediti skup.
Oni su to naravno odbili, nisu poslali nikakve poruke jer cilj i nije slanje poruka već jednostavno izazivanje haosa.

Zašto tvrdim da je ovakav razvoj situacije jednostavno planiran. Srbija ulaže napore za ulazak u EU. Realno taj ulazak se neće dogoditi u bliskoj budućnosti. Posle ovih događaja vlast može i hoće krivicu prebaciti na tamo neke huligane koji ruše sve njihove napore za približavanje Evropi.
Ono što se takođe ne pominje je sutrašnji dolazak Hilari Klinton u Beograd.. Vidite slučajnosti - 10 okt. gej parada 12 okt. dolazi Hilari Klinton.
Svi oni koji su mogli i koji bi verovatno organizovali još veće demonstracije uperene protiv američke politike, uključujući tu i globalzaciju su danas u zatvoru ili ih jure da ih zatvore. Kada se sve završi sankcije prema onima koji su izazvali nered neće biti adekvatne jer su takve grupe kojima se može manipulisati potrebne sistemu vlasti. Do sledeće upotrebe. Zato sam u ranijem postu i pomenuo termin - psihologija gomile i sada dodajem, manipulaciju istom.

Vidite to jeste privatna stvar i kao takva treba da ostane. Ali kad izađe iz ta četiri zida više nije privatna. Država treba pozitivnim zakonima rešavati sve probleme koja ta populacija ima. Tu je i početak i kraj priče. Sve drugo je egzibicionizam. To je ono što smeta i čemu se protive svi oni kojima ovakve slike nisu za ulicu.

11ipj43.jpg


2cr9jiv.jpg


Ono što moramo znati da je GEJ LOBI u svetu veoma jak. Ljudi sa takvim opredeljenjem se danas nalaze javno ili prikriveno na značajnim položajima. Svojim uticajem su uspeli da stav doktora svih specijalizacija promene te se homoseksualnost danas zvanično i ne smatra bolešću.
90% svetske populacije treba ubediti da i preostalih 10% upražnjava seks na prirodan način. Dolazimo do konstatacije da nije bolest već je reč o seksualnom opredeljenju. Koliki nas onda korak deli da i pedofiliju jednog dana proglasimo seksualnim opredeljenjem. Nije li onda sve u vezi te oblasti samo seksualno opredeljenje. Podržavanjem tako nečega može dovesti do potpune seksualne devijacije i u takvoj situaciji niko nema prava da ćuti.
U suprotnom će se procenti menjati, sve dok jednog dana ono što je danas većina ne postane samo manjinski priplodni bik i kravče.

Umesto da tražimo uzroke takvih pojava, teraju nas da zabijamo glavu u pesak. Duboko sam uveren da većina to ne želi :yea:
 
Član
Učlanjen(a)
25.09.2010
Poruka
161
. Ovom prilikom je najavljena gej parada iskorišćena u dnevno političke svrhe. sa.

Zašto tvrdim da je ovakav razvoj situacije jednostavno planiran. Srbija ulaže napore za ulazak u EU. Realno taj ulazak se neće dogoditi u bliskoj budućnosti. Posle ovih događaja vlast može i hoće krivicu prebaciti na tamo neke huligane koji ruše sve njihove napore za približavanje Evropi.
Ono što se takođe ne pominje je sutrašnji dolazak Hilari Klinton u Beograd.. Vidite slučajnosti - 10 okt. gej parada 12 okt. dolazi Hilari Klinton.
Svi oni koji su mogli i koji bi verovatno organizovali još veće demonstracije uperene protiv američke politike, uključujući tu i globalzaciju su danas u zatvoru ili ih jure da ih zatvore. Kada se sve završi sankcije prema onima koji su izazvali nered neće biti adekvatne

:
Uovome ima logikie, da znaš da si u pravu.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Srama definitivno, jer se videlo da u svojoj kući ne koristimo glavu, nego je pognemo i slušamo lešinare sa Zapada. Sramno je i to što većina tih ljudi iz vlasti priča o toj paradi a ne misli tako, već kako je Ujka Sem napisao i rekao. Sramno je i da 1000 ljudi (?) provocira i šikanira ostalu većinu, pod plaštom nekakvih sloboda i opredeljenja, tolerancije i prava izbora...
 
Natrag
Top