Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Marko šta je po tvom verovanju zver što izlazi iz bezdana?
Hoće li od ateista ili verujućih izaći čovek bezakonja?

I ova od ranije na koja zapadno rimska organizacija ne daje odgovore ako si voljan ti ponudi svoje mišljenje:

Recite mi koji je to veliki grad i luka morska na rimskom carstvu i prostire se na sedam gora i tamo stoluju neke hulne glave (oni što se uzvisuju i to im stoji na glavi) može li mi neko pomoći da otklonimo od onih ribljih glava tu optužbu?
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.325
Samo vi dečice pevajte.

Vidim dasi velki obožavatelj Katoličke crkve i pape , pa jedna pjesmica.

Tekst:
Svetoj Žrtvi uskrsnici dajte slavu krštenici!
Janje ovce oslobodi, Krist nas grešne preporodi.
Sa životom smrt se sasta i čudesna borba nasta:
Vođa živih pade tada i živ živcat opet vlada.
Marijo, o reci što je? Što ti oko vidjelo je?
"Grob ja vidjeh Krista Boga, svijetlu slavu uskrsloga,
Anđele i platno bijelo u kom' bješe sveto tijelo.
Ufanje mi uskrslo je, Krist, moj Gospod i sve moje;
Pred vama će tamo gdje je cvjetna strana Galileje."
Znamo da si doistine uskrsnuo, Božji Sine;
Pobjedniče, Kralju divan, budi nama milostivan!
Amen, aleluja!

 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.261
Vidim dasi velki obožavatelj Katoličke crkve i pape , pa jedna pjesmica.

Tekst:
Svetoj Žrtvi uskrsnici dajte slavu krštenici!
Janje ovce oslobodi, Krist nas grešne preporodi.
Sa životom smrt se sasta i čudesna borba nasta:
Vođa živih pade tada i živ živcat opet vlada.
Marijo, o reci što je? Što ti oko vidjelo je?
"Grob ja vidjeh Krista Boga, svijetlu slavu uskrsloga,
Anđele i platno bijelo u kom' bješe sveto tijelo.
Ufanje mi uskrslo je, Krist, moj Gospod i sve moje;
Pred vama će tamo gdje je cvjetna strana Galileje."
Znamo da si doistine uskrsnuo, Božji Sine;
Pobjedniče, Kralju divan, budi nama milostivan!
Amen, aleluja!


Lep je tekst...
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Vidim dasi velki obožavatelj Katoličke crkve i pape , pa jedna pjesmica.


Antonijadz,meni su torazličite stvari poglavar kluba i verni neuki narod prvi je lukav drugi su naivni.
Za naivne imam ljubav a lukavog će Bog sankcionisati i zato upozoravam gde čuči opasnost za duše.
To nije jedina opasnostali jeste koren svih zala a to je srebroljublje i nemar za spasenje naroda zarad svoje slave.
Ja razlikujem i unutar jednog naroda ljude od ne ljudi.Drago mi je svako intresovanje za Božju reč zato i jesmo tuda uporedimo i izvagamo pa onda utvrdimo veru.

Svako dobro i raduj se Gospodu a čuvaj majke preljubnice koja opija narode vinom bluda i stoluje na sedam gora čiji carevi nose hulno ime NA GLAVI.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.261
Džabe Taramana napadaš papstvo ako držiš nedelju.

Ne drzi Taramana nedelju, odkud ti sad to?
A drzati nedelju kao dan vaskrsenja i nije pogresno, ako neko zeli Bogu da posveti taj dan...
U subotu, onaj ko zna da treba, isto tako neka drzi, a pravoslavna crkva je takodje drzala subotu, pa su napustili kasnije...
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Ne drzi Taramana nedelju, odkud ti sad to?
A drzati nedelju kao dan vaskrsenja i nije pogresno, ako neko zeli Bogu da posveti taj dan...
U subotu, onaj ko zna da treba, isto tako neka drzi, a pravoslavna crkva je takodje drzala subotu, pa su napustili kasnije...

Pa nešto puno napada ASD.
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
VATIKAN POTRESAJU SKANDALI Gej orgije i optužba za ubistvo u papskoj državi

V. F. / Independent | 09. 04. 2015. - 20:15h | Foto: AP | Komentara: 0

Vatikan se ponovo našao u središtu skandala, koji su poprilično osramotili poljuljan ugled pripadnika Katoličke crkve.


526051_biskupi-i-kardinali-vatikan-ap_f.jpg

Tajne papske države izlaze na površinu

Dva odvojena slučaja dogodila su se otprilike u isto vreme. U prvom, jedan italijanski sveštenik suspendovan je nakon što su se pojavili dokazi o njegovoj umešanosti u gej orgije. On je ljubavnike nalazio putem interneta.


Neidentifikovani 50-godišnji sveštenik našao se na udaru medija nakon što je jedan 32-godišnji čovek svedočio da je sa njim imao "konverzaciju homoseksualne sadržine putem Fejsbuka".


U ovom dopisivanju, sveštenik je priznao muškarcu da je imao seksualne odnose sa raznim muškarcima u Vatikanu, od pripadnika elitne Švajcarske garde, pa sve do nadbiskupa.


Drugi slučaj odnosi se na jednog sveštenika sa juga Italije, koji je optužen za ubistvo jedne od svojih parohinja.


Otac Gatijen Alabi, poreklom iz DR Konga, nalazi se pod istragom za ubistvo nakon što su ostaci Gerine Pisgalje (50) pronađeni ispod kamenih ploča u njegovoj kapeli.


Italijanski mediji tvrde da je otac Alabi bio u tajnoj vezi sa Gerinom Pisgaljom, te da su čak dobili i dete.


Otac Alabi je negirao sve optužbe, tvrdeći da je nedužan.,,


Tripo,ne napadam ja Adv. to su mi braća kao i Slap samo uče POGREŠNO.
Za tzv.Js ne mogureći braća jer nisu Hrišćani kao ni Muslimani.
Ja napadam neistinu ma ko god je nosio.Imam iz svih Hrišćanskih crkvi braću i uvažam osobe ali učenje ne,pod uslovom da je neispravno.

Tripo,trebaš znati da se Pedesetnica UVEK praznovala u prvi dan NEDELJU i nikakav ropski posao se nije radio kao ni sedmim danom i kako može odmor tog dana (nedelje) biti žig ZVERI....vidiš li gluposti neuke žene i plagijatora?

Ona se poziva da je Kole digao nedelju uredbom OK.i onda jadnica kaže da Koletova nedelja nije žig već Američka koji će Ameri da podignu.....i onda odeš u trgovinu:
,,Dobar dan,molim dve pive.,,
A ne može viste odmarali u nedelju vidim vam to zapečaćeno u razumu!
,,U pravu ste,ali ja odmaram u Koletovu nedelju a ne u Američku,,
Onda je u redu izvolitevaše pive.
Hvala,idrugi put bolje vidite čiju nedelju ja imam u razumu.

Čovek bezakonja koji stižesa teritorije prve zveri seda u Hram koji će se podići u Jerusalmu i on će pomišljati da menja vremena i zakon i činiće totri i pogod. Jevrejima jer samo oni drže dato im šta ima paganima menjati kad nisu pod tim zavetom već u krvi prečistoj.
Kako može taj čovek bezakonja biti Amerika...ljudi šta vam je oslobodite se plagijatora i verujte BOGU a ne nekom ko ima kristalne zube i vozi metlu.

I onda u 19 gl. čitamo da taj čovek bezakonja i njeov ortak lažni prorok se ŽIVI hvataju i živi bacaju obojica u lavu.Gde ti tuvidiš kontinentada baca....nije mi čudo za njuveć za sve vas koliko ste slabi i ne možete se osloboditi duha straha i njene suverene reči kao ne pogrešivea pozivate se na papstvo kako njihov poglavica ne može biti ne pogrešiv a vaš može....biskup Rima želi biti Isus a Jelena je to vama odavno jer Isusove reči izjednačavate sa Jeleninim i obrnuto i njene reči oslovljavate ,,Duh proroštva,,...sramno i deklasirajuće za Gospoda a uzdižete plagijatora.



 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
.biskup Rima želi biti Isus a Jelena je to vama odavno jer Isusove reči izjednačavate sa Jeleninim i obrnuto i njene reči oslovljavate ,,Duh proroštva,,...sramno i deklasirajuće za Gospoda a uzdižete plagijatora.

A možeš li išta da osporiš u onome što je EGW pisala?
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Taramana je napisao(la):
.biskup Rima želi biti Isus a Jelena je to vama odavno jer Isusove reči izjednačavate sa Jeleninim i obrnuto i njene reči oslovljavate ,,Duh proroštva,,...sramno i deklasirajuće za Gospoda a uzdižete plagijatora.

------------------------------

Spisi Ellen Vhite su nazvani Duh "proroštva" iz razloga što je nju nadahnjivao sam duh koji je nadahnjivao proroke i apostole da napišu bibliju.
U tom pogledu ne postoji plagijatorstvo Ellen White - već protivnici žele da stvore takav dojam da bi ljude doveli u sumnju u pogledu njenih spisa.
Niko u Adventnoj crkvi ne izjednačava Ellen White sa Isusom, kao što ne izjednačava bilo kog drugog proroka ili apostola sa Isusom niti ga uzdiže i slavi.
 
Natrag
Top