Ovo sam slušao uživo na koncertu

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Božanstveni Vlatko, sinoć u Tašmajdanskom parku. Bila sam blizu, pa snimila malo atmosfere... :)

 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Sinoć na letnjoj sceni centra za kulturu "Vlada Divljan" ponovo "Galija"... malo za promenu, jel'? :D

Još jedan fenomenalan koncert, zbog koga sam danas :)

Snimila sam početak...
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Noć muzike 01.09.2017. pred toliko punim stadionom Tašmajdan, da sam morala da sedim iza bine (vidi se iz priloženog). Ali to mi uopšte nije smetalo jer sam imala lep pogled na maestra Bojana Suđića :)

Dakle, Simfonijski orkestar i Hor RTS-a, gost je bio božanstveni tenor Amadi Lagha.


P.S.
Jeste da nije bend, ali ja sam uživala u svakoj noti ;)
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.936
The Rolling Stones - Red Bull Ring, Spielberg 16.09.2017

Svakih 4-5 godina ista misao - zadnji put pogledati stonse :Dali....ne daju se.
Koncert na razini onog iz Beograda - publika malo ladnija što je uobičajeno, 95 000 ljudi, tako kažu.
Džeger ko da ima 20 godina, nevjerovatan je:dance2:
Ono prije i poslije koncerta je posebna priča, jedva stigli na vrijeme premda smo krenuli toliko rano da vidimo i predgrupu - Kaleo . Stigli u 20.20 a koncert počeo 10 min kasnije. Dva sata vozanja u koloni kroz neke livade.
Blato do gležnjeva što i nije toliko smetalo.
8KnvyNO.png

Koncert trajao malo preko 2 sata. Kiša i pre i posle koncerta:beee:puno sreće. Nakon koncerta poslije pola sata probijanja kroz gomilu jedva našli auto a onda u njemu sjedili 2.30 sata dok se nije malo odčepilo.
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Sinoć u "Božidarcu" :)

Otvaranje sezone uz "Del Arno Band", predgrupa "Besne gliste",
a specijalni gost Hornsman Coyote

 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.936
Grinderman, Bad Seeds...nije bitno, svede se na isto - za pamćenje.
Grinderman - When my baby comes (INmusic Festival) 2011.
Ovo je bilo za pamćenje, mislio sam nema dalje, ali....
Nick Cave And The Bad Seeds - Belgrade Arena, 28.10.2017.

Prva misao je bila, da nekako proleti taj depresivni dio predstavljanja novog albuma - ispalo je sasvim drugačije.
Nevjerovatna energija, umjestnost vladanja masom, sjajano ozvučenje...135 min
Ko je bio skeptik (kao ja:D) poslije ovoga svaki naredni koncert će sa nestrpljenjem čekati - kad poželi napunit će Arenu.
 
Poslednja izmena:
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Piknik pod zvezdama, Beogradska filharmonija, Ušće, 24.06.2018.god.
Predivan koncert za preko 30.000 ljudi :)


A sinoć, 26.06.2018.god, Dani orgulja u Katedrali Blažene Djevice Marije, fenomenalan koncert nemačkog orguljaša Kristijana Šmita. Nažalost, nema snimaka, ali evo jednog od prethodnih, iz istog prostora:

 
Natrag
Top