Otvaranje e-naloga/računa kao alternativi paypal-u

Član
Učlanjen(a)
22.03.2011
Poruka
1
Zdravo svima! Uzgred, ovo je moj prvi post. ;} ( i odmah priča o parama & zaradi, družićemo se kasnije ;P )

Elem, interesuju me vaša iskustva i mišljenje o alternativama Paypal sistemu kao načinu e-poslovanja
(tj.kupovine i zarade preko net-a ) tipa Moneybookers, Nochex, Google Checkout itd.
Meni je lično potreban račun koji će mi omogućiti da: zarađujem novac preko interneta i da njime manipulišem ( kupujem i prodajem, kao i usmeravam sredstva na druge račune ). Takođe, i meni najbitnije, da li postoji servis koji omogućava svojim korisnicima da unovče zarađeni e-novac određenim karticama, ( pr. podizanje gotovina preko automata .) Naravno, zanimaju me servisi koji funkcionišu na teritoriji Srbije. ;)

Link na kome možete naći ono na šta sam ja naleteo tražeći gorepomenute stavke:17 paypal alternatives for easier e-commerce.
Hvala unapred, živeli!:drinks:
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Na žalost to je i mene interesovalo što i tebe ali nema alternative paypalu zato što svi oni su na palu i svi ti traže paypalov račun niko ne koristi te alternative. Upišeš se na ClickBank dočeka te paypal zato sam odustao od toga. Srećno:yea:
 
Član
Učlanjen(a)
16.11.2011
Poruka
17
Interesuje i mene ista tema. Ima li nade da cemo docekati PayPall?
 
Član
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
886
Ima nade,cuo sam da su dogovori u toku i da ce paypal uskoro doci kod nassmile3
 
Član
Učlanjen(a)
21.07.2010
Poruka
8
Koristio sam Alertpay i Moneybookers i mogu reci da sam zadovoljan
 
Član
Učlanjen(a)
02.09.2009
Poruka
21
Neteller zakon !!! Na žalost nije prihvaććen na mnogim PTC sajtovima.
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
21
ima li danas dobre alternative PayPal-u?

Sent from my SM-A202F using Tapatalk
 
Učlanjen(a)
24.11.2021
Poruka
9
One way to improve email deliverability is to follow best practices. This will help ensure that your emails make it to your subscribers' inboxes spf generator, and it will help mailbox providers differentiate legitimate email from spam. Deliverability problems can lead to high bounce rates, which indicates that your emails are not reaching their intended recipients' inboxes. Other common deliverability problems include high unsubscribe rates and header errors.
 
Natrag
Top