Šta je novo?
SerbianForum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Otvaranje e-naloga/računa kao alternativi paypal-u

• Začetnik teme Gavran013
  • Datum pokretanja
G

Gavran013

Član
Zdravo svima! Uzgred, ovo je moj prvi post. ;} ( i odmah priča o parama & zaradi, družićemo se kasnije ;P )

Elem, interesuju me vaša iskustva i mišljenje o alternativama Paypal sistemu kao načinu e-poslovanja
(tj.kupovine i zarade preko net-a ) tipa Moneybookers, Nochex, Google Checkout itd.
Meni je lično potreban račun koji će mi omogućiti da: zarađujem novac preko interneta i da njime manipulišem ( kupujem i prodajem, kao i usmeravam sredstva na druge račune ). Takođe, i meni najbitnije, da li postoji servis koji omogućava svojim korisnicima da unovče zarađeni e-novac određenim karticama, ( pr. podizanje gotovina preko automata .) Naravno, zanimaju me servisi koji funkcionišu na teritoriji Srbije. ;)

Link na kome možete naći ono na šta sam ja naleteo tražeći gorepomenute stavke:17 paypal alternatives for easier e-commerce.
Hvala unapred, živeli!:drinks:

JKDforever

JKDforever

Član
Na žalost to je i mene interesovalo što i tebe ali nema alternative paypalu zato što svi oni su na palu i svi ti traže paypalov račun niko ne koristi te alternative. Upišeš se na ClickBank dočeka te paypal zato sam odustao od toga. Srećno:yea:

A

AppleX

Član
Ima nade,cuo sam da su dogovori u toku i da ce paypal uskoro doci kod nassmile3

T

trueeee

Član
Neteller zakon !!! Na žalost nije prihvaććen na mnogim PTC sajtovima.