Šta je novo?
SerbianForum

Dobrodošli na SerbianForum.org, mjesto na kojem možete pronaći apsolutno sve, mjesto druženja i odlične zabave!

Otključavanje WinCe uređaja i instaliranje iGO navigacije

• Začetnik teme kopca
  • Datum pokretanja
MarKaba

MarKaba

Član
Pozdrav, kupio sam neki falk navigaciju m-serie na buvljaku. Prodavac navodno kaže da je ispravna a ja magarac zaboravio powerbank kod kuće. Kada sam je upalio video sam da je zaključana na pin. Jel ima neko rešenje ili da je stavim na oglas za delove?
Dal ovo neko obrisa moj post !?;?!
Jesi li probao da spojio Falk sa PC, dal prijavljuje nešto na PC?

MarKaba

MarKaba

Član
"Avanteq NOT initialized" :)
Taj exe se pojavljuje kod više varijanti uređaja. Nažalost, nemci kažu da ne postoji krekovana varijanta, bar je bilo tako do prošle godine.

Edit:
poušaj sa ovom verzijom od victorpetroi
[Hidden content][Hidden content]
@Bocky72
nekoliko puta sam skidao ovaj fajl i Hromom i Mozilom i pokušao raspakovati i WinRARom i 7Z i uvek prijavljuje da je "paket oštećen"
u čemu može biti problem?

Bocky72

Bocky72

VIP
Hmm, Marjane, upravo ga skinuh Operom (v.60.0.3255.170)
Raspakovan WinRar-om v.5.70 i 7-zipom v.18.05, nikakav problem

MarKaba

MarKaba

Član
Majku mu, morao sam da apdejtujem 7Z,
Jel ovo za Becker Active 6?

Edit:
Nema .. ili ne treba ni da ima ... content folder?!?!?!?

kopca

kopca

Ne treba jer sve možeš da koristiš iz iGO (ili original contenta osim mapa, lang može samo da se razlikuje malo u prevodu iz iGO contenta ali staviš lang iz originala)

mightyoutlaw

mightyoutlaw

Član
Pozdrav, jel ima neko backup za mio n179? Interna je potpuno prazna, a navigacija posle logoa mio izbaci kao da je konektovana sa kompom. Ne mogu nikako da instaliram miomore desktop 2008,stalno izbacuje neku grešku.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

kopca

kopca

Pozdrav, jel ima neko backup za mio n179? Interna je potpuno prazna, a navigacija posle logoa mio izbaci kao da je konektovana sa kompom. Ne mogu nikako da instaliram miomore desktop 2008,stalno izbacuje neku grešku.

Probaj ako je ovo:
Mio Moov 370 model 179:
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.

mightyoutlaw

mightyoutlaw

Član
Uspeo sam sa tim tvojim shell-om. Nego je neka bu***a formatirala internu u ntfs.
Sad tražim neku sd od 8gb pošto micro sd od 8gb ne prima. A ne uspem stavicu samo koliko stane u 1.5gb na internu.

Ja sad sa teme na temu, jel zna neko od kojih još modela tomtom paše kabl za live 1000?

Bocky72

Bocky72

VIP
Cela serija 300-ce ima N179 za model. Lično video za 300, 310 i 330 i iznenadilo me.
Edit: ok, rešio si problem.

Koliko mi je poznato, svi kablovi su im identični. Mislim u okviru serije ili više njih. Tj generacije.
Google kaže
"TomTom Go Connect USB Cable For Go 1000 Go 1005 Go Live 1000 Go Live 1005 Go Live 1015 World + Europe and Go Live Camper & Caravan rider 400 40 410"

Poslednja izmena: