Šta je novo?
SerbianForum

Dobrodošli na SerbianForum.org, mjesto na kojem možete pronaći apsolutno sve, mjesto druženja i odlične zabave!

Otključavanje WinCe uređaja i instaliranje iGO navigacije

• Začetnik teme kopca
  • Datum pokretanja
mightyoutlaw

mightyoutlaw

Član
Pozdrav, koji postupak za otkljucavanje i instaliranje igo primo predlazete za uredjaj mio spirit 671?

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Bocky72

Bocky72

VIP
Hmmm, nisam imao prilike da se susretnem sa tim modelom do sada.
Ja bih probao sa klasičnim postupkom za svaki Mio - Minishell .

S obzirom da nije preterano jak, pa još ide preko šela, koristi Primo 1.2 eventualno 2.0.

kopca

kopca

Minishell za Mio by Hpcnr
Great Shell, thanks to him
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
114044

Super shell, može se izbrisati i izbjeći SETH PATH da ne pravi pometnju kod putanja...
Slike i ikone se mogu mijenjati
Malo samo truda
Ovo TMC i bez TMC neka vas ne zamara to je samo slika (na uređajima gdje se uspio dobiti TMC, na to je autor sigurno mislio)

Poslednja izmena:
Bocky72

Bocky72

VIP
"Carbon" izdanje :)
TMC/No TMC su dve varijante istog - za uređaje sa TMC-om, i za one koji ga nemaju.
Bitno u državama gde jeste dostupan signal i onima koji ga stvarno koriste.

mightyoutlaw

mightyoutlaw

Član
Ova spirit 671 je ustvari N275, ima putanju navigacije navigation/navigation.exe, uspeo sam da ubacim primo Kia na internu editovanjem fajla processMgr.ini

Radi dosta fluidno, plašim se obzirom da ste rekli da ima malo rama da ne ubacujem shell. Jedino he problem sto da bi se ugasila mora off/reset.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Bocky72

Bocky72

VIP
Rekao sam da uređaj nije preterano jak :) Srećom, KIA edicija je stvarno izuzetna verzija.
Naravno, posledice korišćenja šela su da dodatne funkcije ne rade.
Kod nekih modela postoje skripte i modifikacije fajlova koje aktiviraju ON/OFF, brightness i slično, e sad... mnogo truda i pitanje da li će proći.
Da je neki zastupljeniji model, verovatno. A uvek možeš da probaš da li funkcionišu rešenja sa drugih uređaja.

kopca

kopca

Ovakvi shelovi vrlo malo ili gotovo nikako ne troše resurse uređaja, za razliku od davnog MioPocketa koji se instalirao i koji je trošio

mightyoutlaw

mightyoutlaw

Član
Pozdrav, kupio sam neki falk navigaciju m-serie na buvljaku. Prodavac navodno kaže da je ispravna a ja magarac zaboravio powerbank kod kuće. Kada sam je upalio video sam da je zaključana na pin. Jel ima neko rešenje ili da je stavim na oglas za delove?

MarKaba

MarKaba

Član
Pozdrav, kupio sam neki falk navigaciju m-serie na buvljaku. Prodavac navodno kaže da je ispravna a ja magarac zaboravio powerbank kod kuće. Kada sam je upalio video sam da je zaključana na pin. Jel ima neko rešenje ili da je stavim na oglas za delove?
Jesi li probao da ga spojih sa PC?

mightyoutlaw

mightyoutlaw

Član
Jesam, ne vidi ga komp. Probao sam i onu varijantu sa txt fajlom na sd ali nista.