otkljucavanje pdf dokumenta

Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Deinstalirao Adobe i instalirao nov i otvorio fajl.Zaboravio kako da ti upload-ujem fajl
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Deinstalirao Adobe i instalirao nov i otvorio fajl.Zaboravio kako da ti upload-ujem fajl
Deinstalirao Adobe i instalirao nov i otvorio fajl.Zaboravio kako da ti upload-ujem fajl .Stoji mi na desktopu otvoren.Zaribo mi mozak i ne mogu da se setim kako ga poslati.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Znaci mogu da zaboravim na to da ga otkljucam :(



Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
Znaci mogu da zaboravim na to da ga otkljucam :(



Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
Deinstaliraj prethodni Adobe,pa instaliraj ponovo.Kada skines PDF fajl pokreni ga i kada se pojavi prozor za pasword idi na cansel i dole ce ti se pojaviti ikona PDF-a.Idi sa dva klika na nju i otvorices fajl.Uspeo i da ga sacuvam,ali kako da ti posaljem.Bem ti mozak moj.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Ja koristim adobe acrobat dc pro verziju pa mi je nezgodno da ga brisem.

Fajl mozes da mi posaljes na mejl toda81@gmail.com

Hvala puno!

Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
@jolemisa, dobio sam mejl sa dokumentnom, ali to nije onaj dokument koji sam ti poslao, to je neki adobe dokument na engleskom jeziku, a ovo je u stvari uputstvo za vag dijagnostiku na srpskom jeziku

Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
@jolemisa, dobio sam mejl sa dokumentnom, ali to nije onaj dokument koji sam ti poslao, to je neki adobe dokument na engleskom jeziku, a ovo je u stvari uputstvo za vag dijagnostiku na srpskom jeziku

Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
Proveri sta si posalo u prvoj adresi.Ono sto je bilo to sam i skinuo i otvorio,isto je bio zakljucan paswordom.
 
Natrag
Top