otkljucavanje pdf dokumenta

Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Proveei koliko mb ima originalni fajl, a koliko taj otkljucani

Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2011
Poruka
460
... idi na cansel i dole ce ti se pojaviti ikona PDF-a
Gde je to "dole"? Dole u prozoru programa, dole na taskbaru, dole na desktopu, dole... ?
Kada se otvori PDF dokument,povuci klizac sa strane i videces dokument koji mozes skinuti i sa Adobe-om otvoriti.
Stvarno se trudim da razumem to što pišeš, ali mi uopšte ne uspeva.
Ovo je sada postalo "kvaka 22". Da bih shvatio kako se otvara pdf, prvo moram da otvorim pdf!?
Kakvo je sada to "skidanje" i odakle!?

Možda bi najbolje bilo da pošalješ screenshoot-ove toga što radiš?

BTW, s obzirom na gore navedeno i postove koje si posle slao, nekako mi se čini da si ti uspeo da skineš neki drugi pdf...?
Kako se zove taj pdf koji si skinuo?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Stvarno se trudim da razumem to što pišeš, ali mi uopšte ne uspeva.
Ovo je sada postalo "kvaka 22". Da bih shvatio kako se otvara pdf, prvo moram da otvorim pdf!?
Kakvo je sada to "skidanje" i odakle!?

Možda bi najbolje bilo da pošalješ screenshoot-ove toga što radiš?

BTW, s obzirom na gore navedeno i postove koje si posle slao, nekako mi se čini da si ti uspeo da skineš neki drugi pdf...?
Kako se zove taj pdf koji si skinuo?
Skinuo sam PDF koji je na napisanoj adresi,a ti sto ne mozes da ga skines sta cu ti ja.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Nažalost, nisi razumeo šta sam gore napisao, ali sada nije ni bitno...
Ma jesam u redu je.Nije onaj pravi dokument,sto ga ja skinem.Ono sto skine je sasvim nesto drugo.Razgovarali smo na PP.Nasao samvise free programa za otkljucavanje,ali ni jedan ne uspeva.toda81 je i meni poslao neki PDF dokument,koji mi pokazuje isti koji sam ja skinuo.Nekada sam sa Adobe-om uspevao da otkljucam neke PDF dokumente.Izgleda da je tome kraj.Inace da ti objasnim,kada se otvori adresa koju je toda81 postavio,pojavi se dokument,ali preko njega dva prozora,jedan za prhvatanje kolacica sa njihovog sajta,a drugi za subskrib.Taj za kolacice mora da se prihvati,a subskrib,samo na X,da se zatvori da bi mogao doci do PDF dokumenta.Nazalost i pored uspeha skidanja,nije to taj dokument.I zao mi je sto nisam uspeo da pomognem coveku.Izvini i ti,nisam imao vremena ovo da ti napisem prosli put.Valjda se neces naljutiti,jer nisam imao nameru da te uvredim.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Evo ovako izgleda stranica kada se otvori sa adrese.
Screenshot_1.png
Da bi mogao da se otvori dokument,moraju da se prihvate kolacici sa ovog sajta,posle na X,na stranicusubscribe,pa tek onda da se odbije upisivanje pasworda.I onda moze da se skine dokument,ali nazalost,nije taj kojii toda81 treba.
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.118
Nekada sam sa Adobe-om uspevao da otkljucam neke PDF dokumente.Izgleda da je tome kraj.
Evo da opet ponovim pa valjda se neces naljutiti. Dokumenti koje si otvarao bili su sifrovani protiv editovanja i printanja, to sam i prije pisao. Kao sto ne mozeš otkljucati WinRar fail koji je pod sifrom tako ne mozes ni ovako zakljucan pdf dokumenat. Ne moraju se prihvatiti kolacici, moze se skinuti i bez toga. Klini na X i skini normalno sto treba da se skine.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Ne mozes doci do X dok ne prihvatis kolacice,jer je X pokriveno s tim prozorom,a taj prozor sa kolacicima,ne moze da se zatvori.
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2011
Poruka
460
Nije onaj pravi dokument,sto ga ja skinem.Ono sto skine je sasvim nesto drugo.
Ok.

Nasao samvise free programa za otkljucavanje,ali ni jedan ne uspeva.
Koliko je meni poznato, zaštita/password se ne može ukloniti. Može se samo sa brute-force programom (npr. pdfcrack[1]) pronači password. Osim brute-force programa, treba jak računar i strpljenje.

Nekada sam sa Adobe-om uspevao da otkljucam neke PDF dokumente.Izgleda da je tome kraj.
Možda zaštitu za menjanje dokumenta, ali ne i zaštitu za _otvaranje_ dokumenta.

Inace da ti objasnim,kada se otvori adresa koju je toda81 postavio,pojavi se dokument,ali preko njega dva prozora,jedan za prhvatanje kolacica sa njihovog sajta,a drugi za subskrib.Taj za kolacice mora da se prihvati,a subskrib,samo na X,da se zatvori da bi mogao doci do PDF dokumenta.
Ahaa, ti govoriš o skidanju sa int-a putem prowser-a!
Dokument se može skinuti bez browser-a i tih problema koje spominješ na više načina, tako da nisam shvatio o čemu govoriš.

[1]
Kod:
http://pdfcrack.sourceforge.net/
 
Natrag
Top