OsmAnd+ Navigacija

UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
Maps & GPS Navigation OsmAnd+ v2.7.0

WHAT'S NEW
- Fixed bug with Wikipedia
- Cyclemap tiles fix (required to delete tiles folder)
- Settings for coordinates format
- Other bug fixes

Kod:
https://dropapk.com/vbjdwbx0idyv

Tnx koumkouat
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
444
Zanimljiva aplikacija, Open street mape su definitivno sve bolje i bolje.

Nego, ova poslednja krekovana verzija se meni pokvari kad probam da izaberem POI kategorije koje zelim da mi se prikazuju na karti. Kad to uradim, posle nema leka, moram da je deinstaliram i instaliram ponovo da bi radila. Sa druge strane, zvanicna verzija koju sam skinuo sa play prodavnice nema ovaj problem, radi sve kako treba.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
31.10.2013
Poruka
159
Zanimljiva aplikacija, Open street mape su definitivno sve bolje i bolje.

Nego, ova poslednja krekovana verzija se meni pokvari kad probam da izaberem POI kategorije koje zelim da mi se prikazuju na karti. Kad to uradim, posle nema leka, moram da je deinstaliram i instaliram ponovo da bi radila. Sa druge strane, zvanicna verzija koju sam skinuo sa play prodavnice nema ovaj problem, radi sve kako treba.

OSM su vrh. Tako brzo napreduju karte da je to cudo jedno. Nasa OSM zajednica je za sve pohvale.
Aplikacija ima sve. Fenomenalna ali nema navigaciju u 3d rezimu. I fali srpski glas.
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
916
Da solidna je navigacija a za govor piše da ima Hrvatski glas ali barfem kod medne ništa od toga ne radi kad stavim na druge glasove ner radi tako da ne radi ni Hr ni srpski šteta
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
444
Ja sam probao hrvatski glas i ono zvuci debilno skroz, glas je sintetizovan, totalno vestacki i izgovor je toliko brz da nema sanse da se razume sta izgovara, a izgovara neke reci :). Grozno i neupotrebljivo. Engleski radi najnormalnije.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
Voice OsmAnd - srpski glasovi

Arhivu - OsmAnd - srpski glasovi.7z - raspakovati i foldere -
Jovanka - Sygic -
Predrag - TomTom -
Snezana - Alfanum
kopirati u folder - voice.

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
916
ne znam zasto ne radi ja sam skinio glasove raspakovao i stavio di treba i u postavkama navigacije vidi te glasove i mogu se odabrati ali kad se navigacija pokrene ne rade a drugi rade da li nekome rade ili ne i mozda ja nesto pogresno radim
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
Maps & GPS Navigation OsmAnd+ v2.7.0

WHAT'S NEW
• Mapillary plugin with street-level imagery
• Ruler tool for distance measurement
• GPX split intervals with detailed info about your track
• Other improvements and bug fixes


Kod:
http://suprafiles.org/0ioqrmqy0mqw

Tnx koumkouat
 
Natrag
Top