Orion telekom

Član
Učlanjen(a)
29.12.2009
Poruka
20
Posle svih oih teskih reci na racun Oriona hajde da i ja nesto kazem. Imam wirles internet Orion oko godinu i po dana. U trenutku potpisivanja ugovora bili su najpovoljniji.Tada je protok bio 4/0,5 Mb/s za cenu od 1400 dinara i besplatnom opremom na 5GHz. U medjuvremenu je protok povecan na 5/1 Mb/s uz povecanje onog famoznog PDV-a.Za sad sam prezadovoljan.Razmisljao sam da po isteku ugovora uzmem ADSL i televiziju ali iz iskustva ostalih verovatno cu uzeti drugog provajdera.
P.S zaboravio sam da kazem da sam uz internet dobio i mogucnost gledanja nekih nasih kanala gratis. To je nekih 8,9 osnovnih nasih kanala (RTS1,RTS2,RTS digital,B92...)
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
17
Da li neko u 2014. ima iskustva sa orion fiksnim telefonom?
Trazio sam da mi daju 7 dana na testiranje i da platim za ceo mesec ali jos uvek nisam dobio odgovr od njih
 
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
17
Usput...da se nadovezem na gornju poruku. Imam zakupljen hosting kod njih, Generalno radi i nemam primedbi dok ne treba da ih kontaktiram. Za odgovor putem emaila ili tiketa jer sve tako ide odgovor cekam bar 7-10 dana. To mi je jedina zamerka jer su jako neazurni pa cak i kad treba da produzim ugovor
 
Učlanjen(a)
08.10.2013
Poruka
36
Nisam odusevljen svim sto sam procitao jedino sto je elin napisao i mene zanima kakvi su u 2014g.....
Keramika
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
14.11.2009
Poruka
17.759
Da li neko u 2014. ima iskustva sa orion fiksnim telefonom?
Trazio sam da mi daju 7 dana na testiranje i da platim za ceo mesec ali jos uvek nisam dobio odgovr od njih

Sto se tice telefona oni su ok, jedino je malo zeznuto sto kad nestane struja nema ni tel posto uglavnom radi na wifi telefonija. Na njihovom sajitu imas nalog i mogucnosti da vidis listing: koga si zvao, vreme trajanja razgovora cena po min. tako da imas uvid u sav promet. Jedna od mogucnosti je da mozes besplato da pricas u inostranstvu i u zemlji dok imas minute
Sto se tice paketa imas na njihovom sajitu.

Pzdrav
 
Član
Učlanjen(a)
18.11.2009
Poruka
243
Evo ovako, shto se orion iptv-a i adsl-a koji koristim evo vec 2 godine, mogu reci samo reci hvale...nema shanse da nije radio nikada duze od 15 min, desilo se mozda par puta da ne radi za 2 godine ranije pomenute
 
Učlanjen(a)
25.05.2014
Poruka
2
Ja koristim WIFI ORION TELEKOM NIKAKO NE PREPORUCUJEM
Nazalost zbog ugovorne obaveze moram da placam do kraja. Kad padne neka kisa ne radi ili jedva, operateri nepismeni,
ne daju tacne informacije, sablonski odgovor, laziranje brzine, kazu jedno pa za dva promene ipak priznaju da je bilo tehnickih smetnji. Prodaju maglu kreteni debili, prevaranti, jedvaa cekam raskid ugovora! Na emailove ne odgovaraju azurno pogotovo kad ima smetnji. Srecom pa sam informaticar i nesto znam. Yajebavaju me da mi je do kompjutera jer jadnici ne znaju sta vise da kazu. Svaki dan ima taj trenutak kad ne mogu stranicu gugla da otvorim. NIKAD VISE ORION PA DZABA DA MI DAJU
 
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
17
Kontaktirao sam Orion u vezi davanja besplatnog probnog perioda i posle 10 dana dobio sam odgovor da moze i da im javim moje podatke. Javio sam podatke i od tada je proslo vise od mesec dana i nisam dobio odgovr od njih i ako sam im opet X puta pisao. Hvala svima na iskustvima sa njima ali ja ih do daljeg zaobilazim. Jednostavno ne volim kad za nesto ne postoji podrska a vezan sam ugovorom. Kolega je uzeo kod SBB telefon, fino radi ali jedino kad se zove cuje se cudan ton i nesto je tise nego kad je preko telekoma
 
Natrag
Top