Oprostaj

Član
Učlanjen(a)
09.01.2010
Poruka
3
da li se i vama desava da nekog kog ste toliko godina voleli,tako izmeni promeni da vam se prosto smuci i da to vise nije ta ista osoba, to je prvo. drugo sta mislite da li je ljudski da se oprosti nekome neko ZLO koje vam je pocinio.
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
da li se i vama desava da nekog kog ste toliko godina voleli,tako izmeni promeni da vam se prosto smuci i da to vise nije ta ista osoba, to je prvo.

Zavisi o kom vremenskom periodu je rec ali desava se, meni licno da a verujem da ni sa ostalima nije drugacija situacija ....

drugo sta mislite da li je ljudski da se oprosti nekome neko ZLO koje vam je pocinio.

Mislim da sam sve citirao ....
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Kao što moj stari potpis kaže
Oprosti ,ali nikad ne zaboravi!
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Da ....imao sam takva isustva......posle sam shvatio .....neke osobe ...neki put ne mogu da se snadju u nakoj " zivotnoj situaciji " .....i to ih drasticno izmeni.....yes3

" Ljudski je prastati "..:roll:....ali i utome kao i u drugim stvarima....ne treba " Preterivati ".....yes3..
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
da li se i vama desava da nekog kog ste toliko godina voleli,tako izmeni promeni da vam se prosto smuci i da to vise nije ta ista osoba, to je prvo. drugo sta mislite da li je ljudski da se oprosti nekome neko ZLO koje vam je pocinio.

Verujem i da sam ja tako na druge u nekim situacijama uticala...
Zavisi sta utice da se ta osoba toliko odjednom promeni (verujem da mora da postoji neki razlog),i ako je draga i bliska osoba u pitanju,pokusavam da saznam o cemu se radi i da,ako mogu,pomognem.Ljudski je oprostiti kao sto je i ljudski praviti greske.Samo,diskutabilno je to sta ko od on nas smatra zlim (osim nekih dela koja sama po sebi jesu zla,bez neke filozofije)...
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
da li se i vama desava da nekog kog ste toliko godina voleli,tako izmeni promeni da vam se prosto smuci i da to vise nije ta ista osoba, to je prvo. drugo sta mislite da li je ljudski da se oprosti nekome neko ZLO koje vam je pocinio.

1. Da. Dešavalo se... Da ne poveruješ...

2. Jeste ljudski oprostiti,ali zavisi šta! I ako oprostiš - ne zaboravi!
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Ne oprastam i ne zaboravlja. Ne verujem ni svojim nogama a kamo li nekom drugom.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
da li se i vama desava da nekog kog ste toliko godina voleli,tako izmeni promeni da vam se prosto smuci i da to vise nije ta ista osoba, to je prvo. drugo sta mislite da li je ljudski da se oprosti nekome neko ZLO koje vam je pocinio.

Dešava se... šta reći
Ljudski je oprostiti samo nekad je teško ubediti sebe u to... srce i razum, nekad je želja prevelika pa se nema najbolja perspektiva... da li smo zaista spremni za oproštaj... za to treba biti jak, lakše je neoprostiti
 
Natrag
Top