Oholost i Sektaštvo

Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Zato i jeste svrha nevolje da se ljudi dozovu pameti. Znači da samo u nevolji oni dobro reaguju.
Nemas ti blage veze sa zivotom ni sa teologijom! A govorio si onomad da Bog daje induvidualnu slobodu i svaku drugu,l svakome, hvalio si demokratiju, jer kao, kad bi ih Bog prisilio ljude da slusaju, onda bi mu licemerno sluzili! A evo sad ih prisiljava!

Znaci prisilio ih da tapsu?

Evo sad vidimo da nije tako, ovi ljudi bas nikakvog razloga nemaju da taspu Zagrebu! Mogli su svojim doktorima i sebi!

To je jedna slika, a sada gledam one koji se raduju. Nikada vi nećete biti ujedinjeni u Hristu, jer kada sve ovo prođe opet ćete jedni druge popljuvavati.
Uvek ima onih koji se raduju, takvih kao ti! Ali su oni u manjini!

I govoriti ko je kome više očiju izvadio, ko je koga napao, a ko je kome poslao narod.

To vi govorite, vi protestanti vadite jedni drugima oci i napadate jedni druge, vecinom! A to nikada nije bilo slucaj u srbiji, kod nas nijedan Hrvat nije odbacen, niko mu ne pominje politiku! Svi znamo da su politicari najobicnja gamad! To je kod obicnog naroda a o Hriscanima da ne govorim!

Ti bi voleo da smo mi isti kao vi!
Svoje zlo srce pokazujes neprestano!

Za pohvalu je ovo iz BG.
To kazes fromalno!

Dakle, Covid -19 je tu da nas opameti, da shvatimo da bogovi nismo, da se ne može pohlepom, nemoralom, i ubijanjem nerođenih za novac i na zahtev biti NJegov.

Bog ako nas zeli opametiti onda to cini globalno, jer on zeli da "se svi ljudi spasu i dodju u poznanje istine" a ne da protestante miluje a ostale da ubija! Ovaj ga pravi pristrasnim, kao da on kaznjava samo pojedine drzave!

A Bog nikoga ne kaznjava - "niko kad se iskusava da ne govori Bog me iskusava... Jer on nikoga sam ne iskusava.. jer se Bog ne moze zlom iskusati"

Ovaj lazno tvrdi u Bozje ime da on ljudima nanosi zlo! Za to ce primiti sud, isto kao i "Jovovi tesioci"!

Ko brani bogohulnu nauku njega neće opametiti ni kovid ni zemljotresi, jer u njima ne vidi opomenu.
Zato nevolje pogađaju ceo svet a posebno bludnicu.

A govorio si da Bog daje demokratiju i slobodu jer nece da prisiljava ljude, da mu ne bi licemerno sluzili, a sad ih prisiljava?

Jad i beda od teologije!
Sam sebe pobijas!

Oholost i sektaštvo od Biblije će se kazniti.

A govorio si da Bog nece prisiljavati, sad kao kaznjava ljude da bi se opametili? Znaci tvoj bog tera ljude da mu sluze na silu, pravi od njih licemere?

Koja beda od teologije, sam sebe pobijas!

Korej je mislio da je njegova pobuna od Boga, kasno je shvatio da nije. Tako će biti sa ovima što imaju kult pape

I ti si mislio da je tvoja pobuna od Boga, ali ces izgleda kasno shvatiti da nije! Vec se pokazuje da nije! Ne zelim ti da propadnes ali ti sam srljas u propast!

To vidimo u vestima koje dolaze 3 najgore pogođene zemlje u svetu.

Vidimo, bas smo mi pagani vise pogodjeni od protestanata! Amerika ima veci broj zarazenih i umrlih od kine! A kina je po broju stanovnika mnogoljudnija!

Znaci tvoj 'bog' je protestante (amerikance) kaznio vise nego kineze - one koji jedu slepe miseve!

I da li ces sada priznati da si lazni prorok i vratiti se Bogu? Sumnjam, jer takvi kao ti zavrsavaju u paklu! Oni se namerno suprote Bogu! Ti ovo sve namerno radis, oslepio te Bog kao faraona! Ti lazno govoris u njegovo ime, a to je bohohulno, na takve ide 'ugljevlje na glavu' kako je i rekao Pavle (sto je dokaz da ima pakla)!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
A govorio si onomad da Bog daje induvidualnu slobodu i svaku drugu,l svakome, hvalio si demokratiju,

I sada je hvalim naravno da Bog daje slobodu, tvoj bog ne daje. NIje problem u demokratiji nego u ljudima.

To isto kao kada bi neko rekao da je moć govora loša jer osoba psuje, moć govora je dobra, ali ga ljudi zloupotrtebljavaju.

A evo sad ih prisiljava!

Ko kaže da ih prisiljava? Tvoj bog prisiljava.

Evo sad vidimo da nije tako, ovi ljudi bas nikakvog razloga nemaju da taspu Zagrebu! Mogli su svojim doktorima i sebi!

Ti kažeš da Bog mrzi versku slobodu, tvoj bog mrzi.

Uvek ima onih koji se raduju, takvih kao ti! Ali su oni u manjini!

Znači da se apostol Jovan raduje u Bibliji pošto je spomenuo opomene za ljude.

To vi govorite, vi protestanti vadite jedni drugima oci i napadate jedni druge, vecinom!

To bi ti voleo da je tako. Samo protes. ne ratuju, a vi ratujete pravoslavci. Povremeno u Ukrajini.

A to nikada nije bilo slucaj u srbiji, kod nas nijedan Hrvat nije odbacen, niko mu ne pominje politiku!

Ma da nije samo je Šešelj dolazio u Hrtkovce i pretio.

Svi znamo da su politicari najobicnja gamad!

Kakva je većina u narodu takvi su i političari. Od ovce ne može nastati mačka, nego jagnje, od krave tele, ne može pas.

To kazes fromalno!

Da bi dokazao da je formalno moraš da objasniš i dokažeš. Ti govoriš formalno jer jednom govoriš suprotno od onog što je ispravno.

A onda ono što je ispravno, dakle formalno to govoriš.

Bog ako nas zeli opametiti onda to cini globalno, jer on zeli da "se svi ljudi spasu i dodju u poznanje istine" a ne da protestante miluje a ostale da ubija!

jesam ja rekao da nije globalna kriza? Jeste, ali nije svugde ista, dakle vas će najviše da bije, posebno katolike.

A govorio si da Bog daje demokratiju i slobodu jer nece da prisiljava ljude, da mu ne bi licemerno sluzili, a sad ih prisiljava?

Ko je rekao da je opomena prisila. Ti misliš da je prisila. Pa meni govoriš da ja misllim.

I ti si mislio da je tvoja pobuna od Boga, ali ces izgleda kasno shvatiti da nije! Vec se pokazuje da nije! Ne zelim ti da propadnes ali ti sam srljas u propast!

Pošto su i Korej i Mojsije isto mislili dela su pokazala ko je u pravu, kao što se sada pokazuje da sam ja u pravu.

Vidimo, bas smo mi pagani vise pogodjeni od protestanata!

Vi ste gori od pagana (većina) jer oni bar nisu licemeri, vi ste kao Jevreji kada su bili neposlušni.

Amerika ima veci broj zarazenih i umrlih od kine!

Amerika nije merilo po ljudima jer tamo ima svih vera u značajnom broju, protet. katolika, pravoslavaca, muslimana, Jevreja, Hindusa, budista itd.

Znaci tvoj 'bog' je protestante (amerikance) kaznio vise nego kineze - one koji jedu slepe miseve!

Besmislena nauka, pa više ima Italijana porijeklom u Njujorku nego Engleza porijeklom.

Vidiš da ti je jadna nauka, jad i beda od nauke. Ono što je dobro iz SAD jeste protest. jer su oni postavili temelje i digli državu.

A razorili su je drugi kada su došli, skočio je kriminal, počeo rast broja ljudi u gradovima.

Fino piše da su se protest. žalili na dolazak katolika jer je skočio kriminal.

Vi gde ste došli sve te uništili.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Kad već spominjete Lakija gdeje on dugo ga nema na forumu , damuse nije što dogodilo , nedaj Bože , Laki je dobar čovjek ,dobra osoba ,i vjernik , i nije u redu da onjemu tako pišete .

Ne daj Bože da se razboleo, ali će pre biti da mu je onaj trol "Misha" "prosvetiteljski" napravio igranku pa se sada jadnik, da ne bi uvredio "djeda" od šišmiša povukao.

Ujedno, ja sestro nisam pisao o Laodikeji, nego o uTripo41vanom. Laodikeja ne boravi na Internetu po ceo dan, to čini upravo "Misha" "prosvetiteljski" isto onako kako to čini njegov drugi otac Miroljub Petrović.....

Moja se opaska, ona koju si citirala odnosi na Miloša Bogdanovića ili njegovog "akolitu" ovde, Tripo41, a ne na Laodikeju.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.329
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Evo kako se časte van foruma, lažna braća u Hristu. Niti su jedni niti su drugi apost. crkva.

Patrijarh Irinej: Jasan je plan u Crnoj Gori - ustaški metod

Nezavisne
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
SPC mnogo preteruje u svojim zakljucivanjima sto se tice dogadjaja u crnoj Gori.
Cak bi se reklo da je takav metod ratnohuskacki, jer se narod medijskom manipulacijom podstice da donosi pogresne zakljucke.

Ponavljam ono sto sam vec napisao svojevremeno, da niko nikome ne moze zabraniti da ima svoju crkvu, ni edna drzava drugoj drzavi, ali da to ne opravdava otimanje tudje imovine.

Ako Crna gora zeli svoju nacionalnu crkvu, oni treba da izgrade nove crkvene objekte, a ono sto je vlasnistvo SPC, da tako i ostane.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
SPC mnogo preteruje u svojim zakljucivanjima sto se tice dogadjaja u crnoj Gori.
Cak bi se reklo da je takav metod ratnohuskacki, jer se narod medijskom manipulacijom podstice da donosi pogresne zakljucke.

Zato će im se uzeti hramovi jer ih obožavaju.

Milo ne odustaje. džaba im molebani.

Ako Crna gora zeli svoju nacionalnu crkvu, oni treba da izgrade nove crkvene objekte, a ono sto je vlasnistvo SPC, da tako i ostane.

Pa oni su isto idolopoklonici, zato hoće hramove SPC da bi ih oni obožavali.

Što bi rekao narod presipanje iz šupljeg u prazno.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Zato će im se uzeti hramovi jer ih obožavaju.

Milo ne odustaje. džaba im molebani.

Pa oni su isto idolopoklonici, zato hoće hramove SPC da bi ih oni obožavali.

Što bi rekao narod presipanje iz šupljeg u prazno.

Zar nece to da bude i Crnogorska crkva koju stvore, za r ona nije Pravoslavna, pa time i idolopoklonicka?
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Tako, dakle. Ti si onda križanac "ričućeg lava i vučice u ovčijoj koži".

Ne, on bi voleo da je to, no nije. Ovo su "izvori" njegovog "dnk":

hqdefault.jpgindex.jpg


Prvom mu "tati" smeta nacija, a drugi bi da se prikaže "pravoslavcem" kada to niko navodno bio nije....

Na prvog "babu" je zaljubljen u samoga sebe i svoju "pamet", a drugi mu je u amanet ostavio "ljubav" prema Hoshei i klanju duša.....

Ima još forenzičkih dokaza, ali dvoljno je reći da su obojica "tatica" do ušiju "zaljubljeni" u istu ženu......

Ovu:

index12.jpg
 
Natrag
Top