Oholost i Sektaštvo

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Vaša proročica kaže da ste vi nastavljači Albigenza, koji su vjerovali da je Bog Stvoritelj zli Bog.

U srednjem veku su postojale razlicite grupe Hriscana koje su zivele u okolnostima stalnih represija i progonstava od strane Rimokatolicizma.
Adventisti se po nekima identifikuju sa Valdenzanima, posebno sa granom koja je svetkovala Subotu.

To nje toliko ni bitno, jer Adventisticka crkva je Bozja crkva poslednjeg vremena, kojoj je Bog dao Svetlosti po svim pitanjima vere, one koje su imali apostoli i prvi Hriscani, a koja se delimicno ugasila zbog delovanja Rimokatolicizma.

Adventisti imaju istinu apostola i prve crkve u punini.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Jovan 18,36 Isus odgovori: carstvo moje nije od ovoga svijeta

Patrijarh srpski Irinej kazao je da srpski narod ne može da se pomiri sa tim da Kosovo bude izvan Srbije i da to, kako je naveo, "u našu glavu ne može da uđe".

"Da carski Prizren, u kome su carovali Milutin i Dušan. Da Pećka patrijaršija, koja je zvanična rezidencija srpskog patrijarha i srpske crkve bude izvan Srbije, to u našu glavu ne može da uđe", ocijenio je Irinej za portal Sabornik
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Hoćeš reći da tamo većina podržava, da podržava brzo bi se izlio sud Božji.
Naravno da vecina podrzava, zar nije demokratija i slobodan izbor jedno od glavnih obelezja amerike?

Znaci izabrali ste sve to, seks revoluciju, homoseks, ratove, kradju, izrabljivanje, satanizam, vesticarenje i pedofiliju ce uskoro da legalizuju! To su ti protestanti, i nemoj da mi pricas kako su to katolici, jer do 2000. su protestanti bili vecina u americi, znaci oni su i birali, da ne pricam o engleskoj koja je takodje protestantska i sve je to izabrala i isto radi!

Ako to nisu birali, zasto to onda sve i sam narod radi? Znaci da jesu! Amerikanci i englezi su vecinom takvi..

sve to imate i vi i još ratove i bedu duhovnu i materijalnu.

Jak argumenat pobeci od vlastitih greha i prebaciti krivicu na drugoga!

Te vase vrednosti ste silom nametnuli celom svetu, niko nije slep da ne vidi kako svuda nasilno namecete svoju demokratiju i vrednosti!

Znaci vi ste nam to i doneli!

A materijalno bogatstvo je dokaz da ste satanisti! Za Bozje sluge pise da su "dosljaci i putnici na zemlji.. u bedi, nemastini, potucahu se po pecinama i rupama zemaljskim, kojih ne bese dostojan svet" a ne da su imali love i materijalno kao vi sotonini sluzbenici! Isus nas uci da razdelimo imanje a vi skupljanju love! To uce i tvoji amerikanci - protestanti i ti licno!

A ovo sve govoris, jer si teoloska nula!

Sektaši od Biblije pitaju svoje kvarno srce koje zapov. mi se sviđaju iz dekaloga a koje ne.

Sektasi od Boga i crkve traze zadovoljstva i brzo bogacenje i opravdanje za to u bibliji! Zanemaruju gladne i zedne, kurvaju se, kradu, lazu, otimaju, izrabljuju i podmecu.. Samo gledaju sebe! Isto kao tvoji amerikanci englezi i protestanti sto rade! A i ti licno, jer podrzavas sve to!

Pitaju svoje kvarno srce jede mi se hrana koju Bog ne smatra hranom, šta vas briga šta Bog kaže.
Sta briga protestante engleze i amerikance sta Bog kaze da je hrana!? Oni jedu djubre, brzu hranu, koka kolu, necisto meso puno kancerogena i koncentrata, naduvali se, podgojili ko za klanje! Pise u bibliji o takvima, koji samo uzivaju zadovoljstva, primice platu!

Dekalog im dođe kao meni u restoranu, hoću čorbu, neću pečenje, hoću salatu neću desert.
Znam ja da se ti nasladjujes kao i tvoji amerikanci i englezi, samo sto je tebi trava idol a njima meso, i jedni i drugi idolopoklonici trbuha i zadovoljstava!

Vi hulite svaki dan na Boga.
Hulis ti, ne samo na Boga nego i svoju crkvu i prorocicu koji uopste ne uce tolike budalastine! Zato se ljudi i zgrazavaju slusajuci te! A ja se pitam, zelis li ti da unistis adventizam? De kazi ako zelis..
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top