Oholost i Sektaštvo

Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Sam se izdao, kao ko me je udario, a pricao mi javno da ga je adventista udario po nosu. I sad se kao ne seca?

Ne seća se jedan od njih, onaj ijekavski. Ostala dvojica su i te kako dobila po nosu, jedan zato što je jurio maloletnice, a drugi (onaj rugalački, nasrtljivi pljuvač) jer je pare od "vernika" na prevaru uzimao....

Vidiš taj treći je navodno "bio pravoslavac kada niko to nije smeo da bude"....

Cak razmisljam da dam svoj nalog i drugima da pisu protiv njega, kao on sto radi..

Nemoj, ne idi zlom na zlo. Ujedno, "njegov" nalog je s namerom otvoren, nije dat nikome na korišćenje, nego je otvoren upravo zato da bi se izbeglo razotkrivanje (koga se dvojica od trojice boje, jer su već veoma dobro poznati na cyber prostorima).

Ps. Ako misliš da Marko i Laodikeja znaju ko je iza naloga, varaš se. Kainos zna, zato i uleće, ali samo da bi branio jednog od njih, Koga, e to pogađajmo.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Ps. Ako misliš da Marko i Laodikeja znaju ko je iza naloga, varaš se. Kainos zna, zato i uleće, ali samo da bi branio jednog od njih, Koga, e to pogađajmo.
Laodikeja i Marko stvarno ne znaju.

Kainos mi je nudio da budem moderator na njegovom forumu, ali nisam prihvatio rekoh da cu jos razmisliti, prvo sto zahteva vreme, a drugo, to je ipak odgovornost, ne bih imao vremena da pisem, nudio je jos nekim pravoslavcima.. Zato mislim da je on pravican, i da nije zlonameran, samo sto ponekad uskace misleci da brani pravog, a u stvari nije ni svestan koga brani..

Sto se tice njegovog foruma nije uopste los, samo sto nije posecen, treba ga bolje izreklamirati..

A sto se tice Slapa, njega su odande oterali, jer kao nije umeren, svadja se i krsi pravilnik. Ja znam da njih boli sto on napada adventiste, ali se ne slazem sa tom odlukom. Trebali su ga upozoriti, i ako pise na temama koje nisu namenjene adventistima da to ne radi, ja bi svakako porazgovarao sa njim lepo, i zamolio ga da bude umereniji..

Tripo tamo ne pise, jer nema koga da napada!

A Taramana ne znam da li je banovan zbog toga i da li je uopste (koliko se secam jeste), on me je pozivao na neki drugi forum, sad se setih mozda imam i u porukama link, ali ja nisam otisao. Mozda on tamo pise i sad, pa ga mogu pronaci..
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Laodikeja i Marko stvarno ne znaju.

Naravno da ne znaju. Jer da znaju ne bi ni prihvatili da im osobe koje su pod ili su bile pod suspenzijom u SDA nameštaju "igranku" ukoliko ne podrže "njegovo" laprdanje.

Zato mislim da je on pravican, i da nije zlonameran, samo sto ponekad uskace misleci da brani pravog, a u stvari nije ni svestan koga brani..

Bojim se da je i te kako svestan koga brani. Naime brani jednog od onih koji se kriju iza profila Tripo41 (na svim forumima duhovne tematike).

Tripo tamo ne pise, jer nema koga da napada!

Jesi li siguran da ne piše?
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Favele, kartele, migracije, jad, beda, korupcija, anarhija.

Dok god braće na istoku (lažne u Hristu, a prave u mržnji) raskoli, ratovi itd.

Sektaši od Biblije, drski i oholi.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Favele, kartele, migracije, jad, beda, korupcija, anarhija.

"Što god učiniste jednomu od ove moje najmanje braće, meni učiniste!' ...... Odlazite od mene, prokleti, u oganj vječni, pripravljen đavlu i anđelima njegovim! Jer ogladnjeh i ne dadoste mi jesti; ožednjeh i ne dadoste mi piti; stranac bijah i ne primiste me; gol i ne zaogrnuste me; bolestan i u tamnici i ne pohodiste me!"
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Odlazite od mene, prokleti, u oganj vječni, pripravljen đavlu i anđelima njegovim! Jer ogladnjeh i ne dadoste mi jesti; ožednjeh i ne dadoste mi piti; stranac bijah i ne primiste me; gol i ne zaogrnuste me; bolestan i u tamnici i ne pohodiste me!"

Da, ali on, nasrtljivi trol i samozvani "naučnik", kao i "duh proroštva" iz Mejna mu, te retke, uostalom sve što je YHWH u telu - Isus ikada izrekao, tumače simbolički, jer su posednuti onim što je prestalo na Krstu (koji je za njih, anateme, sablazan), o tome da on, i oni svi u pakao ne veruju, kao što u isti i otac im Samael ne veruje, da i ne govorim.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
"Što god učiniste jednomu od ove moje najmanje braće, meni učiniste!' ...... Odlazite od mene, prokleti, u oganj vječni, pripravljen đavlu i anđelima njegovim! Jer ogladnjeh i ne dadoste mi jesti; ožednjeh i ne dadoste mi piti; stranac bijah i ne primiste me; gol i ne zaogrnuste me; bolestan i u tamnici i ne pohodiste me!"

Da li ti Stvarmnoslap cinis ovo o cemu ovde govori Gospod Isus?
Da li to cine svestenici vasih crkava?

Ja nigde i nikada nisam video da je i jedan svestenik izasao ispred crkve da nahrani goluba.

Ako ce mo se vec gadjati argumentima, onda mozemo navesti mnostvo primera, cak i iz mog licnog iskustva.

Recimo slucaj gde su coveka koji je prosio ispred crkve a koji je otisao kod svestenika u konak u trenutku kada su ovi brojali hrpu para na stolu, i trazio za hranu - isterali sa psovkama.
Ili gde su svestenici izbacili mog prijatelja iz crkvenog dvorista jer je samo na klupi hteo da pojede hranu koju je kupio, a potom da se pomoli, koji je kasnije presao u Adventizam zbog ovakvog ponasanja svestenstva.

Ima mnostvo ovakvih primera.

Pa kada budete gore izgovorene reci Gospoda Isusa primenili na sebi, tada mozete da sudite drugima.
Ovako, te same reci vas osudjuju.
 
Natrag
Top