Oholost i Sektaštvo

Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Ovdje si sam otkrio sve o sebi.

1. Otkrio si da nemaš argumenata, jer si se došao baviti ličnostima drugih.

2. Otkrio si svoju licemjernost i drskost jer si svoje prave motive pokušao sakriti čak se lažno predstavljajući.

:beee: :roll: :D pazi ovo crkva padavičara.


Počivanje u Duhu




fra-ivo-pavic-blagoslov.jpg

medjugorje-info.com 27 Ožujak 2019


 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Sta sve Miroljub nije plagirao i pokrao..

Aj sto je on krao, nego i adventisti kao ne znaju ko je Rivera i da je Ralf Vudrou takodje povukao svoju knjigu, koju oni dalje prodaju?

Znaju oni sve, ali prodaju i dalje, jer nemaju drugih argumenata.

Kad netko Laž promovira i pronosi, za svjedoka može pozvati samo Lažova. Zato ovdje Marko, i još njih nekoliko, svako malo pozovu notornog i patološkog Lažova Alberta Riveru da svjedoči za njihovu Laž.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Kad netko Laž promovira i pronosi, za svjedoka može pozvati samo Lažova. Zato ovdje Marko, i još njih nekoliko, svako malo pozovu notornog i patološkog Lažova Alberta Riveru da svjedoči za njihovu Laž.

A sve je započelo polovinom XIX stoleća, kada su "razočarani! bivali "tešeni" "vizijama".... jedna laž rađala je drugu, druga treću.

Dakle, nije uopšte za čudo što im je Rivera, uzor i izvor.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
A sve je započelo polovinom XIX stoleća, kada su "razočarani! bivali "tešeni" "vizijama".... jedna laž rađala je drugu, druga treću.

Dakle, nije uopšte za čudo što im je Rivera, uzor i izvor.

Nije ni cudo sto vi iznosite ovakve lazi, i imate ovakav protivnicki, mrzovoljan, i zao duh, jer vas nadahnjuje sam sotona, a izvor su vam Konstantin mnogobozac, i Justinijan, stvoritelj paralelnog Konstantinovog mnogobozackog kulta laznog otpalog Hriscanstva.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Opet je počeo da proziva o nekakvom "duhu"? O kakvom duhu može da govori neko ko kombinuje astrologiju i antropologiju? Da je neko od Katolika takvu stvar "napisao", adventisti bi siktali o tome do kraja vremena. Ali kada se radi o njihovom, onda je to pohvalno.

Izgleda da nije njihov. :cool: Dobio sam informaciju da je tripo zapravo "jezuit" koji je na ovom forumu sa zadaćom da kompromitira i ljudima gadi Adventiste.
 
Natrag
Top