Oholost i Sektaštvo

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Pazi, on veliča Ellen White i njene spise, a spisi Ellen White su temelj vaše adventističke sekte, tako da se ne može reći kako Miroljub odbacuje Adventizam.

I Rimokatolici u Vatikanu su izjavili "DA BI ELLEN WHITE BILA PROGLASENA SVETICOM, DA NIJE PISALA PROTIV PAPSTVA I RIMOKATOLICKE CRKVE"

Neki savesni pravoslavni Hriscani koji prihvataju znacaj prorostva Ellen White kazu "DA JE ELLEN WHITE SVOJU PORUKU NAMENILA CELOM SVETU A NE SAMO ADVENTISTIMA"

Da li svi ovi prihvataju Adventizam?

Miroljub se deklarise kao izvorni pravoslavac, i tvrdi isto ovo gore, a ti mozes izvrtati njegove reci, ja sam ih licno cuo iz njegovih usta jer mi je to licno rekao.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
I Rimokatolici u Vatikanu su izjavili "DA BI ELLEN WHITE BILA PROGLASENA SVETICOM, DA NIJE PISALA PROTIV PAPSTVA I RIMOKATOLICKE CRKVE"
Izvor... Ni jedan KATOLIK nikada tako nešto ne bi rekao. Jer Crkva koja ima totalno razvijen sistem clause za proglašenje svetim, čak i kada se radi o onima koji nikada nisu sumnjali u, ili sve radili protiv Crkve, nikada ne bi tako nešto izjavila. Crkva koja je svetom Franji Asiškom pratila rad, samo zato što je nekome on možda zvučao heretičkim, da osobu čija je "karizma" sumnjiva, koja zna da Sotona ume da vara i pretvara se da govori u ime Boga, ili čak da glumi boga, da da takvu izjavu? Možda u vašim snovima. Ona čak ne bi prošla ni mnogo blaži "sud" svetosti kod Istočne Crkve.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.331
I ovo je bilo upuceno stvarnoslapu.

Ti bi htio određivati tko što smije pisati i kome odgovarati?! Svašta.

A izjava je istinita.

:mig: Kao i ostale adventističke priče. Za papu Ivana Pavla II pričali ste kako mu je sestra prešla na Adventizam, a za papu Franju kruže priče kako mu je brat Adventist. I ne samo to, Papa Franjo se zakleo da će se na sve moguće načine osvetiti Adventistima. Bolest, teška bolest.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Za tebe je bolest, za nekoga cinjenice.

Ti bi progonio svakoga ko se sa tobom ne slaze.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.331
Za tebe je bolest, za nekoga cinjenice.

Ti bi progonio svakoga ko se sa tobom ne slaze.

Bolest, nego što? Pogledajte ovaj video u kojem Hugo R. Gambetta iznosi priču kako je brat pape Franje već pedesetak godina Adventist. Video je gadljiv, čovjeku se povraća gledajući ga, ali molim vas pogledajte ga, podnesite nešto za istinu.


A sada pogledajte i službenu izjavu ASD kojom opovrgavaju laži Huga R. Gambetta:

Bivši adventistički pastor podrijetlom iz Argentine tvrdi kako nedavno izabrani Papa Franjo I. koji je bio rimokatolički nadbiskup u Argentini , u povjerenju rekao da želi kazniti Adventističku crkvu jer je njegov brat dugogodišnji član te denominacije, ...

Hugo R. Gambetta, bio je zaređeni službenik u Adventističkoj crkvi, koji je 2005. godine izgubio vjerodajnice zbog navoda o financijskim nepravilnostima, pojavljuje se u široko rasprostranjenom 17-minutnom videu u kojem kaže da se Franjo I zakleo da da mu je prioritet uspostaviti nedjeljni zakon na međunarodnom nivou, kao odmazda protiv denominacije koja mu je odvela brata daleko od katoličke vjere.

Ovaj video uradak privukao je pozornost Adventista Danas kada je pastoru Sjedinjenim Državama zatražio pomoć u određivanju istinitosti ovih optužbi. Adventist Today utvrdio je da je priča potpuno bez temelja, a to je su potvrdili i izvori Generalne konferencije Južne Americe.

Izvor:
HTML:
https://atoday.org/is-the-pope-s-brother-an-adventist/
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Da Stvarnoslap, u pravu si - sve što Adventisti kažu to je neistina, a svaka informacija iz tradicionalnih crkava je istinita.

To može da prođe samo kod onih kojima je cilj da diskredituju Adventiste, pa makar i po cenu nepoštenja, da istinu prikažu kao laž.

To se tako moj Stvarnoslap ne radi, jer u svetu gde se svaka informacija proverava u sekundi - to nije moguće.

Ali kod tebe je sve moguće..
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.331
Da Stvarnoslap, u pravu si - sve što Adventisti kažu to je neistina, a svaka informacija iz tradicionalnih crkava je istinita.

To može da prođe samo kod onih kojima je cilj da diskredituju Adventiste, pa makar i po cenu nepoštenja, da istinu prikažu kao laž.

Zar me ni bi trebao pohvaliti, a ne napasti za zloću i zluradost? Gledaj, pojavi se jedan notorni lažov, adventističi pastor, i adventistima iznosi najgnjusnije laži o papi Franji i njegovom bratu. Nakon toga, Adventisti sedmog dana preko svog glasila Adventist Today, demantiraju ovog lažova, i kažu kako njegove priče nemaju nikakvog temelja.

Nisam li ja ovdje pohvalio i posvjedočio kako su ASD ovog puta bili korektni i pošteni, razotkrili su lažova? A nisam li time trebao dobiti tvoju zahvalu, a ne ovakav napad?
 
Član
Učlanjen(a)
26.02.2011
Poruka
974
Dje nadje ovaj video slape. Nego slape gdje mogu nabaviti knjigu od Hislopa "Dva Babilona" na nasem jeziku. Treba mi za moju biblioteku za razotkrivanje pontifeksa i njihovog ucenja, jer vec imam "Babilonska Misterijska Religija" i "Vatikanske ubice". Bilo bi dobro nabaviti i onu od baptista "Evandjelje po Rimu". Ali sve su one sjene za "Veliku Borbu" koja me izvukla iz Babilona Velikog.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.331
Dje nadje ovaj video slape.

Adventistička kanalizacija svašta nosi.

Nego slape gdje mogu nabaviti knjigu od Hislopa "Dva Babilona" na nasem jeziku. Treba mi za moju biblioteku za razotkrivanje pontifeksa i njihovog ucenja, jer vec imam "Babilonska Misterijska Religija" i "Vatikanske ubice". Bilo bi dobro nabaviti i onu od baptista "Evandjelje po Rimu".

Kod Miroljuba.

Ali sve su one sjene za "Veliku Borbu" koja me izvukla iz Babilona Velikog.

Opće neznanje i poglavito nepoznavanje Katoličke Crkve i onoga što ona vjeruje i naučava glavni je razlog zbog kojeg ljudi Crkvu napuštaju. Slično ali i suprotno, opće neznanje i poglavito nepoznavanje Adventizma sedmog dana jedino je što ljude u Adventizmu zadržava. Ti si kainose tipičan primjer, neznanje te otjeralo iz Katoličke Crkve, a laž i prijevara odvukla te u Crkvu ASD. Ako si ljubitelj laži i prijevara, ostani gdje jesi, na pravom si mjestu.
 
Natrag
Top