Od koga ste zadnji put....

Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Mislila sam da smo ovde da se salimo i opustimo ali neko ne razume salu ili pa sve previse ozbiljno shvata...zao mi je ako sam povredila nekog jer mi to nije bila namera...samo sam se salila...sorry mozda imam neki cudan smisao za humor..:vorred: bas kao sto sam procitala jedan pametan potpis...
Nisam ja lud ..samo me niko ne shvata...:dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
"mali ti bi tu bio samo višak"

Baš "fine" reči za ženu od 35 godinu i plus na to majku deteta (ili više dece).

Neću da gubim vreme na ovakve stvari.
Ono što sam imao da kažem rekao sam u tvojoj temi.
Sad te molim da me ostaviš na miru i da sa tvojom prijateljicom odeš na kafu.
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
"mali ti bi tu bio samo višak"

Baš "fine" reči za ženu od 35 godinu i plus na to majku deteta (ili više dece).

Neću da gubim vreme na ovakve stvari.
Ono što sam imao da kažem rekao sam u tvojoj temi.
Sad te molim da me ostaviš na miru i da sa tvojom prijateljicom odeš na kafu.

Nije lijepo da prosipaš jeftinu patetiku, bio sam prisutan i koliko mi se čini ti si počeo prvi sa šalama riječima "Udaj se za mene". Mogla je i ona da digne nos istog časa i da ti održi moralnu prodiku spominjući svoj srećan brak, djecu, muža i koješta drugog. Ali nije to uradila. Ako treba na nekoga da se ljutiš to sam ja koji sam se šalio na tvoj račun. I moja šala kao i njena nije bila zlonamjerna. Ispada da sebi dozvoljavaš komociju da udatoj ženi ponudiš brak a kada ti se odgovor ne svidi koristiš se istim argumentom da joj nabiješ hipoteku nepristojnog ponašanja.
 
Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
To "udaj se za mene" je bila šala koja nije uvredljiva, a tvoja i njena jeste. I ovde je za mene tačka,. Zamoliću administratora da stavi temu pod lick.

PYC anađi drugu žrtvu.
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
To "udaj se za mene" je bila šala koja nije uvredljiva, a tvoja i njena jeste. I ovde je za mene tačka,. Zamoliću administratora da stavi temu pod lick.

PYC anađi drugu žrtvu.

Znači ti si taj koji određuje i definiše kategoriju, dokle je šala a odakle počinje tendencija ka nečem drugom. Znam ja da postoje "tvrdi ljudi" koji vole bockati ali ne vole da budu bocnuti. Za takve je najbolje da ne pokušavaju sa "šalama" jer šta god da im bude uzvraćeno smatraće uvredom. Nemam ništa protiv takvih kada se klone neformalne konverzacije i zadržavaju se u strogo formalnim okvirima ali to kod tebe nije slučaj. Prvi si započeo i još k tome nastojiš nametnuti svoja pravila i percepciju o tome šta je šala a šta ne, šta je za koga uvjedljivo a šta ne. Neće proći.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Ako ,,udaj se za mene,, nije losa sala...zasto je ,,koja mi se dopadne nju cu da muvam a druga moze da ide kuci,, smesna sala..a onda na tu salu..opet sala..,,malisa idi ti lepo kuci a da se ja i moja prijateljica site ispricamo,, ne vidim nista uvredljivo..ni u jednoj od tih sala ili posalica...:dntknw: stvarno te Andreas nista ne razumem...:dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
14.03.2011
Poruka
670
Mnogo mi je znacio ovu godinu dana.Radovala sam se njemu kao malo dete poklonu....
I da povredio me....
 
Natrag
Top