Od koga ste zadnji put....

Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
bili povređeni, a da to nije osoba sa kojom ste (ili ste bili) u ljubavnoj vezi?
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Mnogo pitas bratac .... Ali ajde kad sam vec upao da dam odgovor .... Od sestre .... Trajalo je 3 godina - nikada vise medju nama nije bilo isto
 
Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
Black wizard, hvala na odgovoru, ali mora da ti kažem da u ovoj temi nikog nisam primoravao da odgovori, pa ni tebe, i ja sam bio povređen od sestre mnogo puta.
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Black wizard, hvala na odgovoru, ali mora da ti kažem da u ovoj temi nikog nisam primoravao da odgovori, pa ni tebe, i ja sam bio povređen od sestre mnogo puta.

Ko zna zasto je to dobro .... Mozda takve stvari i treba izbaciti iz sebe nego drzati bol sto duze .... Mozda si ispravno postupio kada si ovo pokrenuo .....
 
Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
Potpuno se slažem sa tobom.

Ali ne valja sav prljavi veš iz privatnog života izbacivati tamo gde će to da pročita masa ljudi.
Ne znam za druge, ja mogu da oprostim ali sam i veliko zlopamtilo.
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Potpuno se slažem sa tobom.

Ali ne valja sav prljavi veš iz privatnog života izbacivati tamo gde će to da pročita masa ljudi.
Ne znam za druge, ja mogu da oprostim ali sam i veliko zlopamtilo.

Ne mogu da kazem da sam zlopamtilo .... To je previse jaka rec. Jednostavno, ne mogu da podnesem da me neko stalno povredjuje a da se ja nikada ne suprostavim
 
Natrag
Top