Novosti i zanimljivosti iz sveta filma

Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Snimaće se film o menadžeru „Bitlsa”

Snimaće se film o menadžeru „Bitlsa”
Autor: V. Đurić Đura | 28.08.2009. - 04:45

01.jpg


Američki producent Dejvid Permut snimiće film o životu Brajana Epstajna, čoveka koji je otkrio „Bitlse” i bio njihov menadžer od 1961. do 1967, kada je u 33. godini umro od prekomerne doze droge. Film „A Life in the Day” će se snimati po scenariju Tonija Gitelsona.

Izvor: Blic
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Romantična priča iz prošlosti

Romantična priča iz prošlosti
Zdravko Šotra snima seriju „Greh njene majke”
28.08.2009. 05:00

Nova serija RTS-a „Greh njene majke”, čije se prikazivanje očekuje sredinom jeseni, ovih dana se snima u starom jezgru Beograda. Nakon velikog uspeha serije „Ranjeni orao” po romanu Mir Jam, urađena je adaptacija jednog od njenih najpoznatijih romana „Greh njene majke”, a veliku glumačku ekipu sačinjavaju Ivana Jovanović, Ivan Bosiljčić, Vojin Ćetković, Marinko Madžgalj, Nikola Đuričko, Marija Vicković...

greh-x.jpg


Priča prati život devojke Nede koja veoma mlada na tragičan način ostaje bez roditelja. Neda, koju tumači glumica Ivana Jovanović, biva primorana da napusti roditeljsku kuću, gde je bila ušuškana ljubavlju i bogatstvom roditelja, mora da se suoči sa stvarnim svetom u kome vladaju muški principi. Vešta igra sudbine, prinudna udaja, zavet njene majke iz prošlosti i potraga za pravom ljubavlju, dovešće je pravo u ruke muškarca koji joj je bio suđen.
Evropski pokret

greh1.jpg


Snimanje ove romantične serije počelo je 26. juna, a predviđenih 15 epizoda biće gotovo do sredine oktobra. „Greh njene majke” se ovih dana snima na ulicama Beograda, u starim delovima grada koji su uspeli da očuvaju šarm prestonice između dva svetska rata. Ekipa, koja na čelu sa rediteljem Zdravkom Šotrom realizuje ovaj projekat, morala je da se pobrine i da očisti grafite koji ruže stare građevine u centru grada, a dodatni problem zadavali su im i klima-uređaji koji vire iza svakog ćoška. Ni glumcima nije bilo lako da na visokim letnjim temperaturama glume u odelima, sa kravatama, dok su njihove koleginice bile u najlon čarapama i damskim rukavicama. Ipak, atmosfera na snimanju je zavidna i evidentno je da čitava ekipa uživa u radu.
Jedan deo serije se odigrava i na selu, pa se tako ekipa iz grada privremeno selila u Brovič kraj Obrenovca i na obronke Avale. O tome da je „Greh njene majke” veliki projekat govori i podatak da je za njega angažovano oko stotinak glumaca, a izvesno je da će muziku za seriju komponovati Željko Joksimović.

greh2.jpg


Izvor: Blic
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Spilberg snima film po romanu Majkla Krajtona

Spilberg snima film po romanu Majkla Krajtona
28.08.2009. 11:01

Američki režiser Stiven Spilberg snimiće film po posthumno objavljenom romanu Majkla Krajtona "Pirate Latitudes", objavljuje "USA Today."

Krajtonov roman je avanturistička priča sa radnjom koja se dešava 1665. godina na Jamajci.
Scenario će adaptirati Dejvid Kep, koji je scenarista filmova "Park iz doba Jure" i "Izgubljeni svet", koje je Spilberg takođe snimio po Krajtonovim romanima. Spilberg će biti producent filma, a trenutno razmatra i mogućnost da ga režira.
Evropski pokret

Roman, koji će biti objavljen 24. novembra, priča je o "smelom planu o upadu u Port Rojal, jedan od najbogatijih i najozloglašenijih gradova, i pljački španske galije pune blaga", navodi studio Drimvorks.
Datum početka snimanja biće saopšten po okončanju rada na scenariju.

Kada je Krajton u novembru prošle godine umro od raka, Spilberg je podsetio da su njih dvojica bili prijatelji od ranih 1970-ih godina, kada su bili novajlije u Holivudu i počinjali karijere. Pored "Parka iz doba Jure", Spilberg i Krajton zajedno su radili na seriji "ER" i filmu "Tvister".

Izvor: Blic
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Rušimo sve predrasude

Rušimo sve predrasude
Intervju: Bane Trifunović
29.08.2009. 05:00

Napravili smo priču koju razumeju ljudi na svim kontinentima. To je veoma značajno jer ne dešava se često da filmovi iz naše zemlje komuniciraju sa ljudima sa drugih podneblja. Nadam se da će nakon ovoga mnoge predrasude o Srbima biti razbijene - kaže Bane Trifunović, junak filma „Tamo i ovde” koji niže nagrade na festivalima po svetu. Beogradska premijera biće 9. septembra u Tržnom centru „Ušće”, a podgorička dan kasnije u „Delta sitiju”. Film će nakon toga nastaviti svoj život u bioskopima širom Srbije i Crne Gore.

bane-x.jpg


- Film je već osvojio tri nagrade na festivalima u Njujorku i Tokiju. Stižu pozivi iz Rija de Žaneira, Milana, Hamburga… Ova priča je toliko topla i ljudska da je razume svako. U Njujorku su je, verujte mi, i bolje razumeli nego ovde. Po pitanjima koja su nam postavljali posle svake projekcije vidi se da ih je film pokrenuo. Izgleda da ljudi vole te jednostavne priče sa zanimljivim situacijama na koje nisu puno navikli. Napravili smo izuzetno komunikativan film koji ima velike i lepe umetničke vrednosti, a ima i tu neku priču koju može da razume običan gledalac koji ne ide baš često u bioskop - ističe Bane Trifunović.
Evropski pokret

Centralna tema filma je odlazak mladih ljudi iz Srbije u svet.
- Da. Ja igram dečka koji je otišao u Njujork i šalje Amerikanca u Beograd da se oženi njegovom devojkom zbog papira i dovede je u Ameriku. To je ta priča. Kad god odeš van zemlje da radiš, koliko god da ti je ekonomski bolje, uvek se pitaš: šta li rade moji tamo. To je to prokletstvo odlaska iz zemlje.

Znači, gastarbajtere će posebno pogoditi film.
- Prepoznaće se. Naši ljudi u Njujorku su veoma burno doživeli film. Osetili su neku vrstu nelagode, a nostalgija koju imaju samo se još više pojačala.

Koja pitanja su vam postavljali američki novinari?
- O Srbiji su u svet godinama stizali neki drugi signali. Američka publika bila je fascinirana kada je videla da u Beogradu i te kako postoje normalni i divni ljudi. Konačno smo u svet pustili jednu priču koja nema veze ni sa ratom niti politikom, već sa ljudima koji žive ovde i tamo, i koji su tako topli i jednostavni. Postavili su nam gomilu pitanja o zemlji. Podstakli smo ih da razmišljaju o Srbiji. Bilo im je interesantno i neshvatljivo da država finansira filmove. To je kod njih nezamislivo, jer se tamo vrte privatne pare. Interesantno im je bilo i to što je film koštao oko 600.000 dolara, što je izuzetno malo za njihove uslove. Naravno, u filmu se ni najmanje ne vidi da je napravljen sa toliko novca, što ih je posebno fasciniralo. Prelepih pitanja je bilo i nijednog negativnog komentara.

Bili ste i na naslovnim stranama njujorških novina.
- Prvi put se o nama pisalo na jedan lep način. Sećam se velikog naslova „Serbs gone have fun”. To je parafraza na pesmu Sindi Loper „Girls gone have fun”. Imali smo jednu patriotsku misiju da malo drugačije pričamo o našoj zemlji.

Ima li film tu moć da razbije predrasude koje u svetu postoje o Srbima?
- Ima. Na jednom mikroplanu sigurno ima. Mada ljude u Njujorku ne zanima da li ste vi Srbin. Oni nemaju predrasude. Uprkos tome što su se svačega nagledali na televiziji i načitali u novinama, to neće uticati na formiranje konačne slike o vama lično. Bitno je šta ste vi uradili, ko ste i kakvi ste. To ih zanima. Ali film je svakako doprineo da tih tri-četiri hiljade ljudi, koliko bude na svakoj projekciji, stekne drugačiju, pozitivniju sliku o nama kao narodu. Nadam se da će im sada kada čuju reč Srbija prva asocijacija biti ovaj film koji nas prikazuje kao tople ljude.

Edrijen Brodi je bio predsednik žirija koji je dodelio nagradu filmu.
- Najinteresantnije je to što je na sledeću projekciju doveo svoju majku jer je želeo da i ona vidi film.

Šta u filmu na vas ostavlja najjači utisak?
- Ovaj film izaziva mnogo lepih osećanja. Postoje dve ljubavi, od kojih je jedna ljubav sredovečnih ljudi, a to je priča koje nema često na filmu. Interesantno je kada se ljudima u zrelim godinama desi ljubav.

Junaci filma
Ekipu filma Darka Lungulova čine Branislav Trifunović, Dejvid Tornton i njegova supruga Sindi Loper, Mirjana Karanović, Jelena Mrđa, Anton Pagan, Maks King, Freda Lomski. Film je prikazan u okviru beogradskog Festa, a potom je u maju ove godine u Americi osvojio nagradu na prestižnom „Tribeca festivalu” u kategoriji za najbolji film čija se radnja dešava u Njujorku.


Izvor: Blic
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Tri ljubavne priče

Tri ljubavne priče
TV sitkom „Ono kao ljubav” na RTS-u
29.08.2009. 05:00

serija-ver.jpg

Bojana Stefanović

Nova televizijska serija „Ono kao ljubav”, koju je režirao Gorčin Stojanović, počinje da se prikazuje od 6. septembra na RTS-u. Serija, u formi sitkoma, u prvom serijalu će imati dvadeset epizoda, kroz koje će proći više od 70 glumaca, dok centralnu ulogu imaju tri para koje tumače Nataša Marković i Ljubomir Bandović, Bojana Stefanović i Nikola Kojo, kao i Sergej Trifunović i Sonja Kolačarić.

Ova romantična ljubavna komedija prati živote, zgode i nezgode tri para od kojih je jedan u braku, drugi u dugogodišnjoj vezi koja treba da bude krunisana brakom, a treći je na pragu stupanja u vezu. Ono što povezuje ova tri para je mesto stanovanja i jedan lokalni kafić. Zanimljivo je takođe i da će u svakoj epizodi gostovati po jedna poznata ličnost iz raznih profesija poput sportista, voditelja, muzičara i glumaca, koji će zapravo glumiti sebe. Među njima su naš teniser Janko Tipsarević, muzičari Kemal Monteno, Masimo Savić, Đule „Van Gog”, Srđan Gojković Gile, grupa „Bjuti kvins”, voditelji Dušica Spasić, Đorđe Maričić, Đorđe Mićić i manekenka Jelena Trninić.
- Pojaviću se u novoj seriji „Ono kao ljubav” u kojoj su mi partneri glumci Nikola Kojo i Đuza Stojiljković. Kojo je u seriji vlasnik jednog noćnog kluba u koji dovodi popularne goste pevače. Tako dovodi i mene. Snimili smo tu epizodu i bilo mi je baš prijatno da sarađujem s njima, a sama gluma nije bila teška jer sam igrao sebe - prepričao je za „Blic” Kemal Monteno, jedan od gostujućih muzičara u seriji.
Evropski pokret
Pored Srđana Miletića, koji igra glavnog „blejača” u kraju, u seriji „Ono kao ljubav” u sporednim ulogama pojavljuju se i Vesna Trivalić, Branka Petrić, Dragan Nikolić, Danica Maksimović, Svetlana Bojković, Feđa Stojanović, Branko Cvejić, Branislav Trifunović, Đuza Stojiljković, Dragan Jovanović i Gordan Kičić.

Izvor: Blic
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Robin Vilijams uskoro u novoj komediji

Robin Vilijams uskoro u novoj komediji
29.08.2009. 16:56

Legendarni komičar, glumac Robin Vilijams igraće u komediji "Wedding Banned" studija "Tačstoun pikčers", piše dnevnik "Varajeti".

robin-vilijams-x.jpg


Vilijams će tumačiti razvedenog muškarca koji sa bivšom ženom kidnapuje njihovu ćerku na dan njenog venčanja. Dvoje bivših supružnika žele da spreče ćerku da napravi grešku.
Evropski pokret
Vilijamsov junak i njegova nekadašnja žena obnavljaju romantičnu vezu dok beže od policajaca i gnevnog mladoženje.
Robin Vilijams (58) dobio je Oskara za epizodnu ulogu u filmu "Dobri Vil Hanting" iz 1997. godine. Glumac je u toku karijere nagrađen i sa pet Zlatnih globusa i dva Emija.

Izvor: Blic
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Intrigantna Mila Kunis

Intrigantna Mila Kunis
Lepotica nedelje
30.08.2009. 00:01

lepotica-ver.jpg


Mila Kunis, glumica iz Ukrajine koja se proslavila ulogom u popularnoj seriji „Vesele sedamdesete“, poslednjih godina uspešno osvaja Holivud. Uskoro ćemo je gledati u tri holivudska blokbastera, „Extract“ u kojem igra sa Benom Aflekom, u drami „The Book of Elie“ u kojoj će zaigrati sa Denzelom Vošingtonom i Gerijem Oldmanom, te u filmu „The Black Swan“ u kojem igra sa Natali Portman.

Milena Markovna Kunis je rođena u Kijevu 1983. godine u jevrejskoj familiji. Majka Elvira, vlasnica apoteke, otac Mark, direktor taksi kompanije, te stariji brat i Mila 1991. godine preselili su se u Los Anđeles. Četiri godine kasnije, Mila se pojavila u filmu „Make a wish, Molly“, a iste godine dobila je manju ulogu u poznatoj seriji „Čuvari plaže“. Tri godine kasnije, Mila je igrala u filmu „Gia“, u kojem glavnu ulogu tumači Andželina Žoli. Kunis je igrala problematičnu manekenku Giu u tinejdžerskom dobu, dok ju je lepa Andželina tumačila kao stariju. Ubrzo potom, Mili su se otvorila vrata ka svetskoj slavi, dobila je ulogu u popularnoj seriji „Vesele sedamdesete“. Tada je imala samo četrnaest godina. Ubrzo potom, glavne uloge u filmskim projektima su počele da se nižu, a atraktivna Ukrajinka zaintrigirala je i brojne slavne rokere, te se našla u mnogim kultnim spotovima bendova među kojima su, „Aerosmith“, „Jaded“, „The Strokes“ i „Kiss“. Godine 2002. Mila je dobila ulogu u američkom horor filmu, „Psiho“, a u tom periodu počela je da se zabavlja s kolegom Mekolinom Kalkinom s kojim je i dalje u vezi. O njima su mediji u više navrata pisali da su se tajno venčali, a lepa glumica je povodom toga u jednom od intervjua izjavila: „Verena sam. Tačnije, mislim da sam već udata. Sigurna sam da imam i neko dete negde. Čekam da vidim šta ću sledeće da uradim. U stvari, nisam verena, nisam udata, nemam dete. Kao da je bitno. Mislite šta hoćete.“
Mila je 2008. godine dobila ulogu u filmu „Max Payne“ baziranom na istoimenoj kompjuterskoj igri, a iste godine radila je reklamnu kampanju za robnu marku „Gap“, a čitaoci muškog magazina „Maxim“ tada su je proglasili za jednu od sto najseksepilnijih žena na svetu.
Evropski pokret

Biografija
Prvi film „Make a Wish, Molly“ snimila je 1995. godine
U četrnaestoj godini dobila ulogu u seriji „Vesele sedamdesete“
Godine 2002. igrala u filmu „Psiho“
U devetnaestoj godini počela da se zabavlja sa Mekolijem Kalkinom
U filmu „Max Payne“ igrala je 2008. godine


Izvor: Blic
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Tata nije bio mnogo strog na snimanju

Tata nije bio mnogo strog na snimanju
Jovana Balašević uoči premijere filma „Kao rani mraz“ za „Blic“
30.08.2009. 00:01

Dugometražni igrani film „Kao rani mraz“ u režiji kantautora, pisca i pesnika Đorđa Balaševića, koji govori o ljubavi čuvenog Vase Ladačkog, trebalo bi da ima premijeru sredinom septembra. I dok publika s nestrpljenjem očekuje ostvarenje u kome su učestvovali Rade Šerbedžija, Mira Banjac, Mustafa Nadarević, Petar Bjelac i drugi… glumica Jovana Balašević, Đoletova ćerka koja tumači lik Male Vidre, ispričala je za „Blic“ kako je bilo snimati pod Đoletovom rediteljskom palicom i šta očekuje od filma na kojem je radila cela porodica Balašević – mama Olja kao producent, sestra Jelena kao asistent režije i brat Aleksa kao glumac..

balasevic-x.jpg


– Nisam od ljudi koji govore unapred. Ono što znam je da nakon filma niko neće biti ravnodušan. To je sigurno – počinje priču za „Blic“ atraktivna Novosađanka, i objašnjava:
Evropski pokret
– Mala Vidra je veliki izazov za glumicu mojih godina. Za mene posebno jer je to moja prva uloga na filmu. Uloga koja je bogata promenama, zahvalna za glumca jer je veoma zahtevna, od akcenta kojim govorim pa sve do specifičnih scena. Mala Vidra je jedna visprena, duhovita, pomalo uobražena devojka koja je odrasla na brodu sa svojim ocem i trojicom braće koji je čuvaju. Njen lik sam dugo i postepeno gradila uz pomoć sestre Bebe koja je reditelj i koja je sjajna za rad sa glumcima.

Da li je tata Đorđe bio strog kao reditelj i koliko vam je prijao rad s porodicom?
– Otac nikada nije bio strog prema meni, govorim to sa iskustvom najbezobraznijeg deteta od nas troje. Čak i kada sam zasluživala batine, tata je bio diplomata i rešavao je to rečima koje sam tek kasnije shvatala kao izvrsne lekcije. Tako da on ni na snimanju nije čovek od dreke, drila, divljanja, vređanja…
Nije od onih koji moraju da naprave problem na setu, probi, da bi „proradili“, što inače susrećem na poslu. Naprotiv. Dokazao je da ako su pravi ljudi oko tebe koji se razumeju pogledom ili sa svega par rečenica – sve teče. Rad s porodicom je nešto što ću pamtiti kao vrhunac našeg razumevanja, nadopunjavanja koje je postojalo svih 28 godina.

balasevic1.jpg


Koliko se razlikovao porodičan odnos na snimanju u odnosu na ponašanje kod kuće?
– Nismo mi kod kuće bili jedno, a kada bismo se pojavili na setu postajali neko drugi, namršteni s nekim ozbiljnim facama. To sam naučila upravo od oca, koji me je šokirao koliko je visokoprofesionalno radio svoje koncerte i nastupe od po četiri sata držeći pažnju publike, a zapravo se nimalo nije razlikovao od onog Đoleta s kojim živimo. Zadržati autentičnost, ma kakva da je, nešto je najteže i najvrednije.

Pretpostavljamo da ste se porodično savetovali i pomagali?
– U našoj kući se o svemu otvoreno priča. Možda nekada čak i previše, al’ to kad ja pričam. Samo smo na taj način i rešavali probleme i opstali, jer smo o svemu razgovarali i svačije mišljenje je ravnopravno uvažavano i analizirano bez obzira na godine i iskustvo. Ipak, ja se tu ne mešam mnogo jer se pored majke, oca i sestre koji su vrlo inteligentni osećam malo inferiorno i zapravo slušam i učim.

Da li je tokom snimanja bilo čarki, svađica…?
– Nije to ta atmosfera, pa bilo bi glupo, zar ne? Film koji radi Đole, koji se snima u Vojvodini i govori o ljubavi... Moj otac je na prvom mestu pesnik. Kako onda zamišljate da se iko tu „potuče“? Bio bi smešan nama Lalama... Mi se ne laktamo.

balasevic2.jpg


Na snimanju ste imali priliku da radite s legendarnim glumcima poput Radeta Šerbedžije. Koliko vam je to iskustvo dragoceno?
– Ceo ovaj film je za mene bio velika škola. Ta prilika je neprocenjiva. Onda shvatite zašto je Rade – Rade Šerbedžija, i zašto je tamo gde jeste. I ne samo on. Nisam imala direktne scene ni sa jednim od njih, ali sam bila prisutna kada su snimali Mustafa Nadarević, Peđa Bjelac i Šerbedžija i puno sam toga naučila kao posmatrač.

Da li vam je prezime Balašević tokom života previše smetalo ili pomoglo u ostvarivanju ciljeva?
– Zaista ne znam. To verovatno znaju oni koji su imali prilike da odlučuju „jesam li ili nisam za...“ Često mi ljudi kažu: „Pa da, sigurno ti je to jako otežalo i sve bi bilo drugačije da si...“ ili „Ma šta te briga, svi ti gledaju kroz prste jer si Balaševićeva“.
Istina je verovatno negde ne sredini.

Koji su vaši dalji planovi?
– Preda mnom je još jedna sezona u SNP-u gde sam zaposlena, predstave koje igram su i dalje na repertoaru. Raduju me rasprodate predstave za „Miris kiše na Balkanu“ koji će početi da se igra u „Madlenijanumu“ od oktobra.

Da li ste od oca nasledili talenat za muziku i da li biste voleli da se oprobate u tim vodama?
– Ne, bavila bih se muzikom da jesam. Od oca sam nasledila, citiram njegove reči, „visok pritisak i zaliske“.

Zaljubljena sam
– Ljubav mi je u životu veoma bitna – otkriva Jovana Balašević, koja je trenutno zaljubljena.
– Toliko mi je bitna, da ne marim za posledice. Uvek kažem, mislim i pevam „Non, je ne regrette rein!“ (Ne, nikada se ne kajem) – priča lepa Novosađanka koja bi volela da se ostvari u ulozi supruge i majke.
– Naravno da bih volela da postanem majka. Arapska poslovica kaže: „Šapat bebe glasniji je od lavlje rike“.


Izvor: Blic
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Ulogu Barbarele dobiće lepša - Anđelina Džoli ili Megan Foks

Ulogu Barbarele dobiće lepša - Anđelina Džoli ili Megan Foks
Novi angažman dvema glumicama stvar prestiža
30.08.2009. 14:46

Holivudske zvezde Anđelina Džoli ili Megan Foks igraće lepoticu Barbarelu u rimejku kultnog erotskog naučnofantastičnog filma iz 1968. godine.

andjelinamegan-x.jpg


Anđelina i Foksova ušle su u mrtvu trku za dobijanje uloge, a kako pišu vodeći holivudski tabloidi, ona će dvema glumicama značiti mnogo više od pojavljivanja u filmu.
"Ovo je prvi put da se njih dve bore za istu ulogu. Ko god da je dobije, sasvim je izvesno da će postati apsolutni broj jedan na listi seks simbola Holivuda", piše britanski Dejli star aludirajući na činjenicu da je Džolijeva godinama unazad najpoželjnija glumica dok je Megan Foks jedina koja je može zameniti na toj "poziciji".
Evropski pokret
Kultni lik iz stripova Barbarelu u originalnom filmu tumači Džejn Fonda.

Izvor: Blic
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Na snimanju mi je nedostajao sin

Na snimanju mi je nedostajao sin
Bojana u seriji „Ono kao ljubav”
31.08.2009. 05:00

bojana-ver.jpg

Bojana Stefanović

Romantična ljubavna komedija „Ono kao ljubav”, u režiji Gorčina Stojanovića, počinje da se prikazuje 6. septembra na RTS. Ova serija koja nije klasični sitkom prati živote tri ljubavna para, od kojih jedan čine Nikola Kojo i šarmantna glumica Bojana Stefanović.

Bojana glumi 25-godišnju manekenku Nađu.
- Ovo je prava romantična komedija, tekst je pisala Sanja Ilić i jedan od glavnih razloga zbog kojih sam se odlučila da prihvatim ulogu jeste taj što je tekst jako duhovit i dobar. Okosnicu priče čine tri para od kojih je jedan u braku, drugi u dugogodišnjoj vezi koja bi trebalo da bude krunisana brakom (Nikola i ja), a treći je na početku veze. Ono što povezuje ova tri para je mesto stanovanja i jedan lokalni kafić koji drži Srđan (Nikola Kojo). On je nekada bio jako popularan glumac, a sada mu slava jenjava i bavi se ugostiteljstvom - priča za „Blic” Bojana Stefanović, pored koje glavne uloge tumače i Srđan Miletić, Nataša Marković, Ljubomir Bandović, Sergej Trifunović i Sonja Kolačarić.
Evropski pokret
Bojana kaže da je spoj ove ekipe i više nego savršen, te da su se tokom snimanja neizmerno zabavljali.
- Rad sa Nikolom Kojom i celom ekipom je bio božanstven. Tekst je takav da dopušta improvizaciju i ponekada se dešavalo da od smeha nismo mogli da snimimo scenu - priča Bojana, kojoj je tokom snimanja najviše nedostajao sin Matija.
- Teško sam uklopila majčinske obaveze jer je moj sin imao osam meseci kada smo počeli sa projektom. Produkcija mi je maksimalno izašla u susret, a na snimanju je bilo još novopečenih roditelja, Srđan Miletić i Nikola Kojo, pa smo imali zajedničke teme, često smo razmenjivali fotografije. Uz njih mi je bilo lakše - kaže Bojana.
U seriji „Ono kao ljubav” u sporednim ulogama pojavljuju se i Vesna Trivalić, Branka Petrić, Dragan Nikolić, Danica Maksimović, Svetlana Bojković, Feđa Stojanović, Branko Cvejić, Branislav Trifunović, Đuza Stojiljković, Dragan Jovanović, Gordan Kičić, a zanimljivo je da će u svakoj epizodi gostovati po jedna poznata ličnost iz raznih profesija, poput sportista, voditelja, muzičara i glumaca, koji će zapravo glumiti sebe. Među njima su naš teniser Janko Tipsarević, muzičari Kemal Monteno, Masimo Savić, Đule „Van Gog”, Srđan Gojković Gile, grupa „Bjuti kvins”…

Izvor: Blic
 
Natrag
Top