Nougat 7.0??

Član
Učlanjen(a)
09.08.2012
Poruka
10
Pozdrav,
Imam pitanje ko zna?
Imam mob. Samsung A5 2016 (A510F) sistem and. 6.0.1 i vidim Rusi izbacili update nougat 7.0 i moze se skinut i mene sad interesuje mozel bilo ko drugi taj sistem instalirat ko nije iz Rusije? I da li je uopste pametno to instalirat
 
Učlanjen(a)
25.06.2013
Poruka
162
U sustini ako je multiCSC mozes.
Instaliraj Samsung Phone info sa GP pa proveri koji ti je CSC i ako je podrzan od strane Firmware -a moze flash.

U poslednje vreme postoji problem vracanja novijeg firmware na stariji zbog ogranicenja koja je uveo Samsung.
A postoji i opasnost da unistis telefon ako ne znas sta radis.
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
916
Nemoj da te to muči imaš odličan mobitel i ništa ne diraj zato što ja imam mobitel od google general mobile i na njemu imam android 7.1.1 a na drugom mobitelu sony e5 imam android 6.0 i na LG magna android 5.0.1 i vjerovao i nevjerovao rade oni svi dobro ali najbolje radi ovaj 5.0.1 i zato se nemoj sa time mučiti i uživaj u svome telefonu
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2012
Poruka
10
Ma s telefonom i sistemom sam inace prezadovoljan al eto ono znatizelja znas vec ;) definitivno nista necu dirat kad je tako
pozz...
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2012
Poruka
10
Da ne otvaram novu temu imam mali problem kako uradi update sa 6-e na 7-u nougat (jedini) naime dok mi je bila 6-a fotke su mi bile bolje sad mi nisu potpuno ciste a ni boje realne pa me interesuje jel se ko sretao stim problemom i da li ce dolazit kakva ispravka u updateu?
Pozz.....
 
Učlanjen(a)
01.07.2017
Poruka
8
pozdrav svima dali neko ima s8 i kakav je dali blokira i gasi se ko s7 edge hvala
 
Natrag
Top