Šta je novo?
SerbianForum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Nougat 7.0??

• Začetnik teme arko80
  • Datum pokretanja
A

arko80

Član
Pozdrav,
Imam pitanje ko zna?
Imam mob. Samsung A5 2016 (A510F) sistem and. 6.0.1 i vidim Rusi izbacili update nougat 7.0 i moze se skinut i mene sad interesuje mozel bilo ko drugi taj sistem instalirat ko nije iz Rusije? I da li je uopste pametno to instalirat

david0vich

david0vich

U sustini ako je multiCSC mozes.
Instaliraj Samsung Phone info sa GP pa proveri koji ti je CSC i ako je podrzan od strane Firmware -a moze flash.

U poslednje vreme postoji problem vracanja novijeg firmware na stariji zbog ogranicenja koja je uveo Samsung.
A postoji i opasnost da unistis telefon ako ne znas sta radis.

mirkolj

mirkolj

Član
Nemoj da te to muči imaš odličan mobitel i ništa ne diraj zato što ja imam mobitel od google general mobile i na njemu imam android 7.1.1 a na drugom mobitelu sony e5 imam android 6.0 i na LG magna android 5.0.1 i vjerovao i nevjerovao rade oni svi dobro ali najbolje radi ovaj 5.0.1 i zato se nemoj sa time mučiti i uživaj u svome telefonu

A

arko80

Član
Ma s telefonom i sistemom sam inace prezadovoljan al eto ono znatizelja znas vec ;) definitivno nista necu dirat kad je tako
pozz...

A

arko80

Član
Da ne otvaram novu temu imam mali problem kako uradi update sa 6-e na 7-u nougat (jedini) naime dok mi je bila 6-a fotke su mi bile bolje sad mi nisu potpuno ciste a ni boje realne pa me interesuje jel se ko sretao stim problemom i da li ce dolazit kakva ispravka u updateu?
Pozz.....

P

pier3

pozdrav svima dali neko ima s8 i kakav je dali blokira i gasi se ko s7 edge hvala