NLO i Biblija -leteci tanjiri i vanzemaljci u Bibliji

Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Kakva teorija takva i raketa.

Poginuo u kućnoj raketi: Htio je dokazati da je Zemlja ravna Ovaj poznati teoretičar zavjera trebao je u pustinji lansirati raketu domaće izrade u sklopu serijala, a cilj mu je bio napraviti raketu koja će ići 100 kilometara u visinu, do same granice svemira

24 sata

 
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.324
Kakva teorija takva i raketa.

Poginuo u kućnoj raketi: Htio je dokazati da je Zemlja ravna Ovaj poznati teoretičar zavjera trebao je u pustinji lansirati raketu domaće izrade u sklopu serijala, a cilj mu je bio napraviti raketu koja će ići 100 kilometara u visinu, do same granice svemira

24 sata
Što saovim hoćeš reći ?????????????
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Što saovim hoćeš reći ?????????????

Kada bi on znao koliko su "njegovi" argumenti smešni, tačnije nepostojeći, i koliko razotkrivaju nedefinisanu "pamet" onih čiju "veru" ovde, a i po ostalim forumima nameće, ne bi postavljao ništa, nego se pokrio po ušima.

Jer, ne zaboravi, njegova "vera" tvrdi da je Bog, Tvorac svega vidljivog i nevidljivog, čitav univerzum, stvorio za samo 6 zemaljskih, ponavljam zemaljskih dana, pre tačno 6000 godina, i da je nakon toga "otišao da dremne". O tome da je "duh proroštva" tvrdila da na gasnom gigantu Saturnu ima života i da je tamo srela Enoha, već je mnogo puta rečeno.


Dakle, sestro da ti pojasnim. "Veleumni" klanjalac subote i Ellen Gould Harmon White se ismejava onima koji veruju da je Zemlja ravna ploča, a sam veruje u budalaštine "young Earth" kreacionista i to na svim forumima brani kao "nauku".

Iskreno me nije briga, niti ljude procenjujem po tome da li veruju da je Zemlja ravna ili da je sferoid, ali kada vidim ovakav egzamplar budalaština kao one koje sam gore naveo, ispunim se srećom što pripadam Crkvi koja je iznedrila naučnike (one prave), a ne one koji bi da nauku, kakva god da je suobliče masonskom tumačenju Svetog Pisma, koje nije naučni udžbenik, niti mu je to namena.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Dakle, sestro da ti pojasnim. "Veleumni" klanjalac subote i Ellen Gould Harmon White se ismejava onima koji veruju da je Zemlja ravna ploča, a sam veruje u budalaštine "young Earth" kreacionista i to na svim forumima brani kao "nauku".
Ismejava se on svemu i svakome ko ga ne hvali i ne velica njegov um!

Samo nepametan covek, moze da se ismejava onome sto ne poznaje!

I ponovicu, ne postoji ni jedan jedini dokaz da su svemirski letovi pravi, i da su NASA-ine slike nesto vise od crtanog filma! Zapravo dokazano je da su fake!

To naravno ne znaci da je zemlja ravna, ali baca sumnju na sve sto NASA radi i tvrdi! I svaki covek bi trebalo to da istrazi.

Na zalost to je sada nemoguce, jer je youtube kao i Google sankcionisao sve ravnozemljaske videe i dokaze. Odnosno vise ne izlaze u predlozima, a kad ukucas pojam 'ravna zemlja' dobijes samo videe koji to ismejavaju.

Da bi pronasao dokaze, moras tacno znati sta trazis.. I to su eksplicitno naglasili u svom pravilniku da ce ravnu zemlju sankcionisati, ali zato nisu sankcionisali vanzemaljce i slicne gluposti..

A to je dovoljan pokazatelj da su se uplasili!

Evo vam vas okruglozemljas dokazao da NASA lazira live prenose sa ISS (a sta sve drugo laziraju da i ne govorim) - >


Iskreno me nije briga, niti ljude procenjujem po tome da li veruju da je Zemlja ravna ili da je sferoid
Pravo pitanje za njega bi bilo, zasto ne ismejava one koji veruju u vanzemaljce nego ismejava one koji veruju u ravnu zemlju!

Povodi se za masom?
Ili brani prorocicu?

To je idiotski!

I Vlado Georgijev veruje da je zemlja ravna, trebamo li ga zato ismejavati?

Bilo koga ismejavati je idiotski, pogotovo ako ga nisi ni saslusao!
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Bilo koga ismejavati je idiotski, pogotovo ako ga nisi ni saslusao!

Da, ali on (oni) u svojoj oholosti narcisoida i ne žele da bilo koga saslušaju, da uopšte polemišu, razgovaraju. Sve što žele je dominacija njihove "nauke". I upravo to, taj stav oholica, arogantnih samoživih kreatura je ono što zahteva odgovor, bez rukavica.

Dakle, ponoviću, uopšte nije bitno ko u šta i kako veruje, što se mene lično tiče neka veruje u leteće mačke, nije me briga, sve dok ne počne da to svoje verovanje nameće kao ispravno i od Boga dato. Ako se u tom nametanju, još i ponaša kako se ovi nasrtljivi masonski Mileritčići ponašaju, onda razgovora ne samo da nema, nego bez oklevanja takvom stvoru - kreaturi treba odgovoriti kako ignorisanjem, tako i pobijanjem njegovog, njenog, njihovog verovanja na svakom mestu i u svako vreme.


Naime, jedno je verovati, a sasvim drugo ugrožavati sve oko sebe nametanjem laži kao istine, ismevanjem i ponižavanjem. I upravo je propust američkih vlasti, ali i ostalih protestantskih zajednica (katolika i pravoslavaca je tada, kao ustalom i danas u SAD bilo veoma malo) da Milerite svim sredstvima zaustave i spreče, a to uključuje i argumentovano pobijanje njihovih histeričnih bulažnjenja, ali i medicinsko delovanje, i doveo do toga se psihijatrijski slučajevi tipa Rivere smatraju "kredibilnim" izvorima, a narcisoidi, umesto da dobiju adekvatnu medicinsku pomoć, slobodno iživljavaju nad drugima ismevajući i ponižavajući ih.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Da, ali on (oni) u svojoj oholosti narcisoida i ne žele da bilo koga saslušaju, da uopšte polemišu, razgovaraju. Sve što žele je dominacija njihove "nauke". I upravo to, taj stav oholica, arogantnih samoživih kreatura je ono što zahteva odgovor
Na zalost tako je, njih ne zanimaju argumenti, oni diskusiju ne vode, jedino zele da nametnu svoju nauku. A sa takvima (skoro svi ovde su takvi) diskusije ne moze ni biti..

Dakle, ponoviću, uopšte nije bitno ko u šta i kako veruje, što se mene lično tiče neka veruje u leteće mačke, nije me briga, sve dok ne počne da to svoje verovanje nameće kao ispravno i od Boga dato.
Ni mene nije briga ko u sta veruje, moze i u miki mausa da veruje, sve dok ne namece to svima redom, i dok ne pocne da ih vija i nasilno im nabija na nos nesto sto oni ne zele da cuju ili smatraju da je to glupost!

Ja nikome ne namecem ravnu zemlju, hteo sam normalnu diskusiju, da vidimo jel to moze da se obori ili ne. To je sve, ali oni na diskusiju nisu spremni samo na ismejavanje, bez da su uopste i saslusali!

Tako ne slusaju ni kada pricamo o teologiji, vec ismejavaju i namecu svoje, bez da su ikada ozbiljno seli i razmotrili sve argumente.

To ponasanje je blago receno uzasno!
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Ja nikome ne namecem ravnu zemlju, hteo sam normalnu diskusiju, da vidimo jel to moze da se obori ili ne.

Upravo se o tome i radi. Ti hoćeš normalnu razmenu mišljenja, a ovi nasrtljivi sektaški apostate, čija "nauka" je debilnost na N ti stepen i sa naukom veze nema, koriste tvoju želju za normalnom razmenom mišljenja da bi tebe i tvoju veru - Crkvu ponizili i ismevali.

Pazi, tebe ismeva neko ko veruje da je Bog apsolut sve što postoji i što će postojati stvorio ZA ŠEST ZEMALJSKIH DANA PRE TAČNO 6000 godina, a onda otišao da se opruži i dremne i tu DEBILNOST brani gde god stigne.

 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.409
Ali,evo juce je Pentagon zvanicno objavio snimke identifikacije NLO putem zabelezenog video materijala koji je brzo obisao celi svet,uz reci da ovakvih snimaka ima na stotine...
Hocete li sada da ostavite trojstvo i da se klanjate vanzemaljcima???
Evo i jednog od bezbroj linkova...
Pentagon i NLO zvanicna objava
 
Natrag
Top