NLO i Biblija -leteci tanjiri i vanzemaljci u Bibliji

Član
Učlanjen(a)
25.12.2012
Poruka
1.901
nlo nema nikakav temelj u Bibliji
pričanjem o nlo, letjelicama sam sotona sebi trasira put za konačnu prevaru čovječanstva
jer če se ukazivati kao Isus

da bi prevara imala što jači utjecaj mora polako privikavati ljude, utisnuti u mozak postojanje svemirskih letjelica
nemože se pojaviti samo tako odjednom, kao iz vedra neba
polako, detaljno i lukavo priprema ljude za posljednju obmanu koja če biti gotovo neodoljiva
sa svojim letjelicama če se ukazivati svuda po nebu, sada ovdje sada ondje, vješto če imitirati Spasitelja, samo če njegov nauk biti u suprotnosti sa Biblijskim naukom

blagoslivljat če ljude kao što je i Spasitelj to radio, liječit če bolesti ljudi i naroda,
svuda po cijeloj zemlji čut če se pobjedonosni poklič:
Krist je došao, ponovo je sa nama !!!!!
ljudi če padati na koljena i klanjat če mu se

ali ga Božji narod, kršćani neče priznati niti mu se pokoniti
jer sotona tj.lažni krist če tvrditi da je:
-vjera u trojstvo ispravna
-da je on promijenio svetkovanje subote na nedelju jer je uskrsnuo u taj dan i buduči da ne svetkuju svi ljudi nedelju, bogovi na nebu nisu zadovoljni i to je glavni razlog da je na zemlji veliko rasulo, katastrofe i smrt na svakom koraku

Biblija uči da je
Bog Jehova Jedan Jedini, i da je subota dan odmora od postanka svemira a ne samo naše planete i da če je svetkovati čak i u vječnosti

Biblijom čemo prepoznati VELIKOG VARALICU
 
Učlanjen(a)
22.12.2010
Poruka
1.500
Spedy 12 potpuno se slazem s tobom da je Bog Jehova Jedan Jedini. Necmo ovde diskutovati o suboti,ali cemo o NLO.
Kad se kaze ili napise NLO na nasem jeziku to je neidentifikovani leteci objekat,(neki pisu UFO),objekat koji nisu napravili ljudi,a neki odmah misle samo na letece tanjire (ili tanjure).
Cinjenica je da takvim objektima (ili pojavama) moze da upravljaju samo osobe koje su visem stepenu inteligencije (ili zivotnog oblika) od nas ljudi.
Cinjenica je i da Biblija spominje dva ovakva objekta (ili pojave).
Verovatno se secas prvog slucaja kada je Jehova upotrebio "vatrene kola ili kocije u vihoru" kojima je preneo proroka Iliju na drugo mesto,Svedok tog dogadjaja je bio njegov naslednik prorok Jelisej.
Verovatno se slazes da su ta "kola"za obicne ljude kako onda tako i danas neidentifikovan leteci objekat koga nisu ljudi naravili.Njima sigurno nije upravljao satana,jer Ilija nikad ne bi bio za sotonu.
Drugi slucaj sa vitlejemskom "zvezdom" koja je vodila carobnjake sa istoka do Isusovog neprijatelja Iroda,u mislima je mnogih ljudi,koji je dozivljavaju kao dar od Boga....,medjutim da li bi Bog vodio te carobnjake do Isusa ili Isusovog neprijatelja?I zasto bi Bog vodio carobnjake kad mu je carobnjastvo mrsko i odvratno?Tu zvezdu je vodio sotona.
Da li su danasnji NLO pod vodjstvom Boga ili satane,Biblija o tome ne govori,ali ima previse svedoka koji su videli takve objekte ili pojave.Ipak Biblija govori da ce u poslednjim danima biti velikih znakova i u suncu,i u mesecu i u "zvezdama"...
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2009
Poruka
434
Kako Ris "neidentifikovani"? Sam si napisao kočije i zna se ko ih je poslao i ko se vozio i zvezda, zna se ko je poslao. Ne ispunjavaju stroge kriterijume današnje UFO-logije.
 
Član
Učlanjen(a)
25.12.2012
Poruka
1.901
za vatrene kočije iz knjige o uznesenju ilije nisam 100% siguran

Betlehemska zvjezdu koju su ljudi vidjeli u obliku zvijezde je u stavri bila skupina Božjih Anđela, nikakav leteći objekt
točno je da je ta zvijezda tj. skup Anđela ukazivao na mjesto rođenja Spasitelja i vodio ljude k njemu

čarobnjaci nije prikladna riječ koju si upotrebio, jer točno je da Bog ne odobrava nikakvo čarobnjaštvo
prava rijeć je mudraci, mudar čovjek se Boji Boga i čuva se čovjeka
Gašpar, Melkior i Baltazar su bili vrlo školovani, istraživali su prorčanstva i vjerovali u dolazak Spasitelja, ta tri mudraca su svojim darovima omogučili Josipu i Mariji da se sklone u Egipt i neko vrijeme provedu tamo, darove su prodali za novac jer im je to bilo nepohodno
također ova tri dara govore o samom Kristu
-zlato je simbol vjere i pokazuje da Krist ima vjeru u Boga največu, kako na ovom svijetu tako i u Nebu sa kojeg je došao
-smirna, je kraljevski miomiris pomast koja nije bila dostupna običnim ljudima, simbol je kraljevskog pomazanja, govori da je Krist kralj
-tamjan, predstavlja žrtvu kojom se naš Spasitelj žrtvovao
tamjan je bio ugodan miris Bogu koju su prinosili svećenici kadeći dan.noć, tako je i kristova žrtva miris Bogu ugodan, jednom zauvijek

nema nikakvih ufo-nlo objekata
jer planeta zemlja je zatvorena, nitko nemože proći barijeru, ljudi nemogu dublje u svemir dići se sa zemlje od nekih cca 200km, niti bilo koje drugo biće može na zemlju sa nekom letjelicom
samo isključivo i jedino Božji i Kristovi Anđeli mogu nas posjećivati, ali oni ne koriste nikakve brodove, letjelice jer im je to nepotrebno
sotona je također zatvoren u zračnom prostoru oko planete zemlje i nemože više nigdje
on je s neba iznio nakon pada silnu tehnologiju u svojim letjelicama koje je posjedovao i to če iskoristiti za posljednju prijevaru gdje če se ukazivati kao Isus
letjelice koje on ima nama su nezamislive, i ljudi će koji ne poznaju pravu istinu biti prevareni, povjerovaće da je to Isus

nas kršćane nemože prevariti jer smo utvrđeni u istinu, ali učinit če sve što je u njegovoj moći da i nas pokuša obmanuti
za sve ljude je od potrebe, za njihovo dobro da čitaju svakodnevno Bibliju i jačaju u vjeri
jer
prevara koja dolazi biće najsnažnija-najpotpunija dosada
uostalom za ovu obmanu on se sprema 6000.g

to što neki ljudi tvrde da su bili u svemiru, na marsu i na drugim planetama, amerikanci, rusi nisu bili nigdje više od rekao sam cca 200km više od zemlje

to je sve laž, namještaljka, koja govori da grešnici mogu putovati u svemir
rade time od Boga lažljivca, jer Jehova je rekao da če uskrsnuće biti samo i jedino na zemlji
a šta ako se njihova kanta kojom putuju po drugim planetama pokvari i padne a ljudi poginu
onda Jehova gazi svoju rijeć koji je rekao da je uskrsnuće samo na zemlji
dakle to je nemoguče da Bog laže
lažu ljudi koji govore da putuju po svemiru
usotalom toj sotonskoj prevari jako malo ljudi vjeruju
doasada NITKO NIKADA NIJE DONIO NIJEDAN DOKAZ IZ SVEMIRA-NIŠTA
pa niti neće jer svemira NITKO vidio nije a kamoli stupio na drugu planet
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
spedy koliko ti zivis u nekom svom svetu to je strasno :D
zemlja stara 6000 godina, ne mozemo u svemir, nlo salje sotona i tako dalje...
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2009
Poruka
434
spedi lepo kaže kako svemir ne postoji. To gore je samo krpa izbockana i šuplja kroz koju neko viri.
 
Član
Učlanjen(a)
25.12.2012
Poruka
1.901
nije točno, iskrivljujete ono što sam jasno napisao
svemir postoji, i on je neograničen, samo mi ljudi sa zemlje NEMOŽEMO U SVEMIR
niti netko iz svemira može k nama, OSIM BOŽJIH ANĐELA

nlo se dosada još nigdje nije ukazao osim u ljudskoj mašti
ne postoji niti jedan jedini valjani dokaz o postojanju nlo_a

rekao sam da če se sotona poslužiti svojim letjelicama u ZAVRŠNOJ PREVARI,
a ne da ih sada šalje
jer prvo si mora otvoriti put, osigurati sve za posljednju prevaru

niste me shvatili, ili me ne želite shvatiti
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
shvatili smo, zato ti i govorimo da u 2013 godini pricas kao da zivis u pecini.
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2012
Poruka
1.746
nije točno, iskrivljujete ono što sam jasno napisao
svemir postoji, i on je neograničen, samo mi ljudi sa zemlje NEMOŽEMO U SVEMIR
niti netko iz svemira može k nama, OSIM BOŽJIH ANĐELA

nlo se dosada još nigdje nije ukazao osim u ljudskoj mašti
ne postoji niti jedan jedini valjani dokaz o postojanju nlo_a

rekao sam da če se sotona poslužiti svojim letjelicama u ZAVRŠNOJ PREVARI,
a ne da ih sada šalje
jer prvo si mora otvoriti put, osigurati sve za posljednju prevaru

niste me shvatili, ili me ne želite shvatiti

Spidi uozbilji se, NLO i vanzemaljci postoje. Nije katolicka crkva usla medju adventiste, usli su vanzemaljci. Jedan od najpoznatijih vanzemaljaca je Alberto Rivera koji je pokusavao da destabilizuje jezute koji su visevekovni borci protiv kolonizacije covecanstva od strane vanzemaljaca. Imas sve crno na belo u dokumentarnoj seriji Dosije X.
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
Spidi uozbilji se, NLO i vanzemaljci postoje. Nije katolicka crkva usla medju adventiste, usli su vanzemaljci. Jedan od najpoznatijih vanzemaljaca je Alberto Rivera koji je pokusavao da destabilizuje jezute koji su visevekovni borci protiv kolonizacije covecanstva od strane vanzemaljaca. Imas sve crno na belo u dokumentarnoj seriji Dosije X.

hahahahahahaahahaahahaahahahhaahah
 
Natrag
Top