NLO i Biblija -leteci tanjiri i vanzemaljci u Bibliji

Član
Učlanjen(a)
25.08.2010
Poruka
2.919
Vi negirate stvaranje.

Vremenski balon negira ravnu Zemlju.



Zar ti nisam rekao da po tvojoj nauci brod dođe do kraja Zemlje i ovako se nagne.

Jer po tvojoj nauci Zemlja ima kraj i ne možeš naprijed.

Samo to nikako da vidimo.

Već sam ti objasnio i Laodik. na primjeru gdje ljudi kao stoje naglavačke, ali ti sa na form. nivou razmišljanja pa je to tebi džabe objašnjavati.

Јеси ли чуо за закривљено сочиво? Видиш, то сочиво ствара илузију закривљености. Ако ти то није јасно, онда веруј да је закривљена, али по снимку и супротно.


na gore.jpg

А ти можеш слободно као свет све нас сматрати идиотима. Верујем да је многима битнија истина макар нас цео свет мрзео, исмејавао, ругао се, правио нас нешколованим будалама...

šerpa ne kliker.jpg

Vremenski balon negira ravnu Zemlju.


Да! Ти живиш у шерпи, не на кликеру. Веруј својим очима.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Јеси ли чуо за закривљено сочиво? Видиш, то сочиво ствара илузију закривљености. Ако ти то није јасно, онда веруј да је закривљена, али по снимку и супротно.

Ovo se gleda bez sočiva.

А ти можеш слободно као свет све нас сматрати идиотима. Верујем да је многима битнија истина макар нас цео свет мрзео, исмејавао, ругао се, правио нас нешколованим будалама...

Pa svi misle da su upravu.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.283
Јеси ли чуо за закривљено сочиво? Видиш, то сочиво ствара илузију закривљености. Ако ти то није јасно, онда веруј да је закривљена, али по снимку и супротно.


Pogledajte prilog 102467

А ти можеш слободно као свет све нас сматрати идиотима. Верујем да је многима битнија истина макар нас цео свет мрзео, исмејавао, ругао се, правио нас нешколованим будалама...

Pogledajte prilog 102468

Vremenski balon negira ravnu Zemlju.


Да! Ти живиш у шерпи, не на кликеру. Веруј својим очима.

Ne moram ni da gledam video, na slici se vidi kako krivi horizont nagore.
Tripo i Laodikeja i ne shvataju kakva su to sociva..

Namerno ih koriste da stvore iluziju kruga, koji se u stvarnosti na toj visini uopste ne vidi!
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Ne moram ni da gledam video, na slici se vidi kako krivi horizont nagore.
Tripo i Laodikeja i ne shvataju kakva su to sociva..

Namerno ih koriste da stvore iluziju kruga, koji se u stvarnosti na toj visini uopste ne vidi!

I ne moraš svejedno ne bi prihvatio istinu.

Значи да се Земља извија из сфере у шерпу или чинију?

Zemlja je svakako sfera, nije ni prava kugla. više je elipsoid.

Hahaha, da ..
Tripo dokazao si, zemlja je serpa
:roll::bfghb:

To ti je jedino ostalo, jel sada važi ono za mozak?
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ravnozemljaši ne ukazuju na stvaranje, već na mnogobožačko učenje o ravnoj zemlji koj stoji na stubovima, ili je nose titani, ili na leđima slona, itd, itd, ispod čije površine je Pakao gde se muče duše grešnika.
Rimokatolička crkva je podržavala ovo učenje, i kažnjavala smrću suprotna gledišta.
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2010
Poruka
2.919
Zemlja je svakako sfera, nije ni prava kugla. više je elipsoid.

Значи да је ипак чинија? Ако је елипсоид, зашто НАСА показује савршену куглу (кликер)?

Ravnozemljaši ne ukazuju na stvaranje, već na mnogobožačko učenje o ravnoj zemlji koj stoji na stubovima, ili je nose titani, ili na leđima slona, itd, itd, ispod čije površine je Pakao gde se muče duše grešnika.
Rimokatolička crkva je podržavala ovo učenje, i kažnjavala smrću suprotna gledišta.

Апсолутно нетачно! Читаш ли ти Писмо? Управо хришћани и Библија потврђују чињенице. Нисам видео многобошце да заговарају по интернету. То што је римокатоличка црква забранила хелиоцентрични систем, да Хелиос (Бог Сунце) буде центар Божије креације, већ Земља (како стоји у Писму) ја не видим као грешку. То што су спалили безбожнике само је донело још безбожника.

14. Потом рече Бог: Нека буду видела на своду небеском, да деле дан и ноћ, да буду знаци временима и данима и годинама;
15. И нека светле на своду небеском, да обасјавају земљу. И би тако.
16. И створи Бог два видела велика: видело веће да управља даном, и видело мање да управља ноћу, и звезде.
17. И постави их Бог на своду небеском да обасјавају земљу.


Колико ја видим, по Писму прво је створена Земља, па онда два видела (Сунце и Месец) и звезде. А по вашој безбожничкој теорији земља није најбитнија, тј. толико је небитна да смо случајност. Дакле, нисам ја паганин и многобожац, већ сви који негирају библијску истину.

Остави ти многобошце и Рим, покажи ми Библијом да је Земља сфера (кликер, елипсоид, крушка, ...). Ја показујем да је онаква како су и Јевреји веровали, онаква како се поклапа са Писмом.


mnogobožačko učenje o ravnoj zemlji koj stoji na stubovima

1. Самуилова, глава 2

8. Сиромаха подиже из праха, и из буњишта узвишује убогог да га посади с кнезовима, и даје им да наследе престо славе; јер су Господњи темељи земаљски, и на њима је основао васиљену.


3. Њиха се земља са свима који живе на њој, ја утврђујем ступове њене."


8. Затресе се и поколеба се земља, темељи небесима задрмаше се и померише се, јер се Он разгневи.




А ти ротирај и лутај свемиром колико хоћеш, ја знам да је васељена утврђена на ступовима.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.283
Zemlja je svakako sfera, nije ni prava kugla. više je elipsoid.

Pa na tvom videu se zemlja izvija u serpu! Znaci ti verujes u serpu! :)

:roll:


Kazes "elipsoid", pa na svakoj NASA-inoj slici je savrsen krug.

Al ima nesto zanimljivo, kad su slikali iz svemira na misiji Apolo, bila je kruska..

:bfghb:


Evo vidi:

 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Pa na tvom videu se zemlja izvija u serpu! Znaci ti verujes u serpu! :)

:roll:


Kazes "elipsoid", pa na svakoj NASA-inoj slici je savrsen krug.

Al ima nesto zanimljivo, kad su slikali iz svemira na misiji Apolo, bila je kruska..

:bfghb:


Evo vidi:

Naravno da imaš tu potrebu, pošto vjeruješ da je Zemlja ravna. Što je van svake pameti.

Ima i o tome u psihologiji. A možeš da kreneš na put do kraja svijeta ko u bajkama,

HA,HA,HA

:roll::beee:
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top