net usporio odjednom bez razloga

Član
Učlanjen(a)
16.03.2010
Poruka
542
druze tesko da moze biti do njih ako na speed testu meris svoju brzinu tako da bih ti preporucio da uzmes neki laptop i ubodes taj tvoj kabal u njega i proveris sa njime.velike su sanse da ako skidas sa torenta pokupis nesto sto bi moglo da ti to uradi.probaj da skines nesto preko pretrazivaca bilo sta npr pdf reader koji ima 14mb pa vidi kojom ce brzinom da ti skida!sve mi to mirise da je komp.ako ti samo torenti ne rade a bilo koji drugi download regularno ide onda te provajder ogranicava i tu nista ne mozes da uradis.
 
Član
Učlanjen(a)
16.03.2010
Poruka
542
zato ti i predlazem da proveris sa nekim drugim kompom,imajuci u vidu moja iskustva na terenu tj kod korisnika vise puta mi se desilo da su se korisnici igrali sa podesavanjima unutar menagera ili torenta pa je to bio jedan od razloga zasto nisu imali taj download.zato sam ti i rekao da disable menager pa probaj da skines preko pretrazivaca bilo sta.
totalno je nemoguce da te provajder ogranici downloadom na 20kbs a da ti bilo koji speedtest meri 2mbts.
ja definitivno mislim da ti je nesto do kompa,ili virus ili si se ti igrao sa podesavanjima brzina unutar menagera i torenta pa si ih slucajno ogranicio na 20kbs.
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
druze tesko da moze biti do njih ako na speed testu meris svoju brzinu tako da bih ti preporucio da uzmes neki laptop i ubodes taj tvoj kabal u njega i proveris sa njime.velike su sanse da ako skidas sa torenta pokupis nesto sto bi moglo da ti to uradi.probaj da skines nesto preko pretrazivaca bilo sta npr pdf reader koji ima 14mb pa vidi kojom ce brzinom da ti skida!sve mi to mirise da je komp.ako ti samo torenti ne rade a bilo koji drugi download regularno ide onda te provajder ogranicava i tu nista ne mozes da uradis.

Potpuno si u pravu. JEDINO RJEŠENJE - REVOLUCIJA!!!
 
Član
Učlanjen(a)
08.04.2011
Poruka
1
Imao sam slicnih problema, resenje je uvijek bilo ili reset rutera ili iskljucivanje nekog programa.
Npr. koristio sam program Hide IP koji mi je prepolovio brzinu downloada, kada sam ga iskljucio sve se vratilo u normalu.
 
Član
Učlanjen(a)
16.03.2010
Poruka
542
bio je problem do njih.
ali opet imam problem isti samo sto su oni pozvani telefonom i kazu da je do njih sve u redu.
i evo slike sa test speed
capture2gb.png

tvrdi da je sve u redu ali evo slike skidanja sa torenta prvo sam pomislio da je do tog downloada ali nije.
capturesy.png

i evo slike kada skidam normalno
capture1im.png

i znate li kako da to sredim?

de ti proveri taj torent koliko seed-a ima mozda si naleteo na slab torent,proveri ogranicenje u njemu da nisi petljao po downloadu!imas opciju da podesis kojom brzinom da ti ide download,mozes npr.da ga ogranicis da ide 50kb/s i to ce ici max 50 nece preko makar ti imao i 100mb/s
 
Natrag
Top