net usporio odjednom bez razloga

Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
859
usporio mi je samo download.
ja inace sve skidam preko internet download managera i brzina mi je bila od 200 do 250 kbs dok odjednom mi se brzina smanjila na najvise 50kbs.
mislio sam da je do programa pa sam ga ugasio i poceo da skidam bez njega i brzina je bila 20kbs.
sistem restore necu da radim.
normalno mi otvara stranice i sve gledam na youtube ali je download spor.
mislio sam da je problem kod svih u mom gradu i nazovem druga koji ima isti paket kao ja za internet i kaze da je njemu brzina 200 kbs.
ima li nacina da vratim brzinu?
i da evo vam slika
captureboe.png


Dodato posle 17 Sati:
--------------------------------------------------------------------------

ima li ko resenje.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
31.03.2010
Poruka
69
proveri na sppednet brzinu Dl/UL, pa ces videti da li je do tebe ili provajdera
 
Član
Učlanjen(a)
11.07.2010
Poruka
33
ja sam kod beotela i na ruteru mi pise od danas 1536/255 ali izmerena brzina mi je 960 a do sad mi je bila 840,mada za ovaj paket od 1500 trebala bi da bude bar 1300,da li je moguce da jos sve nisu sredili i da ce jos malo povecati brzinu.
 
Član
Učlanjen(a)
31.03.2010
Poruka
69
To zavisi od njih ... Ali nece svaki server da izmeri isto, probaj sa drugim. Npr., moj provajder ima svoju stranicu za merenje brzine (mada im ne verujem>> marketing)
 
Član
Učlanjen(a)
01.02.2010
Poruka
13
Usporio je i meni ne znam u cemu je problem a inace koristim adsl preko Telekoma zna li neko jel ima problema kod Telekoma
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
859
bio je problem do njih.
ali opet imam problem isti samo sto su oni pozvani telefonom i kazu da je do njih sve u redu.
i evo slike sa test speed
capture2gb.png

tvrdi da je sve u redu ali evo slike skidanja sa torenta prvo sam pomislio da je do tog downloada ali nije.
capturesy.png

i evo slike kada skidam normalno
capture1im.png

i znate li kako da to sredim?
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2009
Poruka
111
probaj iskljuciti anti virus pa onda probaj da skidas

ja sam imao isto takvih problema sa kasperskim dok nisu dosli iz telekoma i ganjali dva sata da bi na kraju ustanovili da me kasperski zeza i poslje je bilo sve u redu
 
Natrag
Top