Nedostaje mi..jako..

Član
Učlanjen(a)
12.01.2010
Poruka
472
Meni nedostaje moj otac..i zbog toga umem ponekad da budem jako tuzna...kad se setim kako smo

se smejali...pricali o fudbalu...igrali karte... Kad bih mogla ponovo da budem dete i da se sve to

vreme vrati.....

Slucajno sam nabasao na tvoje reci i zelim da ti ponovim stihove naseg clana Ana_ana

DAJ MI SNAGE...

Daj mi snage
Da volim i kad je teško
Da praštam i kad nemam snage
Da želim i kad nastupe suše
Daj mi snage
Da verujem i kad ne čujem zvona
Da nađem put i kad se izgubim
Da se molim i kad nas nema
Daj mi snage
Da izdržim i kad stanem
Da plivem i kad tonem
Da se dignem i kad padnem
Daj mi snage
Da prepoznam boje boli
Da vidim koliko me ko voli
Da ćutim i kad bi nešto rekla
Daj mi snage.


.pz
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Nedostaje mi jako Bluandja...Crnka..Blondica...Dragana...Cupka...sorry
Nedostaje mi Vibe..sorry
Cak mi nedostaje i Sant Andreas :dntknw:
bree svi mi nedostaju sorry
 
Član
Učlanjen(a)
31.03.2010
Poruka
158
Meni nedostaje moj otac..i zbog toga umem ponekad da budem jako tuzna...kad se setim kako smo

se smejali...pricali o fudbalu...igrali karte... Kad bih mogla ponovo da budem dete i da se sve to

vreme vrati.....
I meni mi nedostaje moj tata. Evo vec 10 godine tugujem i placem ko da sam malo dete. Ostali su samo uspomene. Ne verujem u cuda, ali hocu da se desi cudo i ponovo da se vrati moj tata.
 
Član
Učlanjen(a)
21.11.2010
Poruka
210
Nedostaje mi,u grudima osetim veliku prazninu kada pomislim na njega,na njegov osmeh,njegove reci,njegovu dobrotu,njegovu mladost...
Ovaj bol u meni trajace zauvek...Samo se nadam da me gleda,cuva i prati u svakoj mojoj suzi...
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Nedostaje mi stara ekipa....prijatelja i onih koji to nisu bili....kako god da je bilo ....lepo smo se zezeli i zabavljali....

Ali kao i u realnom životu....sve što je lepo ...kratko traje....

Posle ostaju samo ...SEĆANJA....
 
Natrag
Top