Navitel Navigacija

Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
801
Друже, навител користим више од три године, јер сам живео две године у Русији а навител ми је нудио најкомплетнију мапу. Користим је и овде од екстензије nm2 (и о томе сам писао на другом форуму прилично доста) и, веруј ми, никада нисам имао такав случај. Колико знам, spx формат је за глас и у фолдеру за глас држим само верзију за српски (Анђела). У ком фолдеру ти се налази ToRamp.spx?

Pa u folderu Andjela :)
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.541
Pa u folderu Andjela :)
Вероватно си напаравио лапсус?! Фолдер Анђела не постоји. Постоји фолдер за глас у коме се налази српски глас, ако га скинеш. Значи, ако у том фолдеру, сем гласа Andjela.spx имаш и ToRamp.spx, једноставно обриши тај фајл ToRamp.spx и то је то.
 
Učlanjen(a)
24.11.2011
Poruka
10
Instalirao sam navigaciju na Samsung Galaxy Ace (GT-S5830)... Ne prikazuje mi trenutni polozaj, tj ‚‚strelicu‚‚ gde se nalazim, niti kretanje kad zadam rutu.... Gde se to uključuje??
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
15
Danas sam instalirao Navitel najnoviju navigaciju pa me interesuje gde moze da se podesava ( kao na iGO ) kakvu rutu hocu, npr. brzo, lako, kratka itd , gde se podesavaju putevi kao asfaltirani ne asfaltirani, auto put itd , i kako biram idem li kolima, peske, biciklom. Danas cu je testiati pa javljam utiske. Pozzz
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
801
Вероватно си напаравио лапсус?! Фолдер Анђела не постоји. Постоји фолдер за глас у коме се налази српски глас, ако га скинеш. Значи, ако у том фолдеру, сем гласа Andjela.spx имаш и ToRamp.spx, једноставно обриши тај фајл ToRamp.spx и то је то.

Uf, Uf. Zelim da razjasnim, a da vodim racuna da te ne uvredim. Ovo sto si napisao nema veze, cak je i protivrecno i konfuzno ali ...
*.spx je audio format. I nigde neces naci fajl. kao sto si napisao Andjela.spx . U folderu voice imas podfoldere i medju njima (kad skines) folder 042E~Andjela_SPX i u njemu gomilu *.spx fajlova a medju njima ToRamp.spx fajl koji treba da upozori na nesto. Obrisao bih ga ali me je zanimalo da li NEKO kapira sta su hteli sa tom nebulozom Na rampe. Pa da sam ispravim ili oni da isprave itd. A mozda su hteli da kazu semafor :) pa im neko rekao do je to Na rampe.
OK, nema resenja pa da ne davimo vise.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
801
Danas sam instalirao Navitel najnoviju navigaciju pa me interesuje gde moze da se podesava ( kao na iGO ) kakvu rutu hocu, npr. brzo, lako, kratka itd , gde se podesavaju putevi kao asfaltirani ne asfaltirani, auto put itd , i kako biram idem li kolima, peske, biciklom. Danas cu je testiati pa javljam utiske. Pozzz

dovla73 care, nabavio si knjigu a sad trazis da ti neko preprica. Pa procitaj je...
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
15
Pokusavam ali ne mogu da nadjem, na iGO je to mnogo jednostavnije , ovde ima hiljade opcija za razne stvari.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
15
NASAO ali je totalno drugacije nego na iGO , i jos pise na engleskom :???:( avoid unpaved roads - izbegavati neasfaltirane puteve )
 
Natrag
Top