Navitel Navigacija

UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.549
Ja koliko vidim ove mape ovde sa linkovima su DEMO mape, za azurne verzije mora da se plati ... :bafghjd: Verovatno su ove demo funkcionalne ali kontam i neazurne no hvala za program u svakom slucaju
Пошто имам оригинални диск са мапама, купљеним у Русији, све што могу да кажем, мапе мапе које сам купио исте су ка демо: Mape.PNG
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.549
Да не би било забуне, мапе су у екстензији nm3, за дате земље. У новој екстензији се могу очекивати ускоро.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
801
Пребаци на енглески па види шта значи. Мени се то није десило, а користим руски језик. У руском је рампа, рампа као и у српском... Да ниси био близу неког пружног прелаза или слично?

Ima ga na svim jezicima i zove se ToRamp.spx
Na rampe pa na rampe po autokomandi a i centru. Nikako ne moze da mi padne na pamet sta hoce da kaze. Ne mogu da je povezem ni sa cim. Ako misli na rampu onda je ovo bruka nevidjena i jasno ti je da nema nigde pruznog prelaza. Ali stvarno smara non stop. Ja bi zamenio taj fajl ali je problem sto ne znam sa cim da menjam. Shvatas. Ne moguce da nisi cuo isto je i na Ruskom.
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.549
Друже, навител користим више од три године, јер сам живео две године у Русији а навител ми је нудио најкомплетнију мапу. Користим је и овде од екстензије nm2 (и о томе сам писао на другом форуму прилично доста) и, веруј ми, никада нисам имао такав случај. Колико знам, spx формат је за глас и у фолдеру за глас држим само верзију за српски (Анђела). У ком фолдеру ти се налази ToRamp.spx?
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.549
Мапе у екстензији nm3 и nm7 нису компатибилне, односно, не може се задати рута ако вам је једна мапа у екстензији nm3 а друга у екстензији nm7. Ово је чисто да се зна док не стигну и остале мапе у екстензији nm7. На сајту навитела пише да ће ускоро!
Map updates of other countries Q1 2013 will be released soon, follow NAVITEL[SUP]®[/SUP] news!
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
Да, изашла је нова верзија навитела, Navitel Navigator 7.5 и нове мапе . Новина је у томе што су сада мапе у екстензији nm7 а старе су у екстензији nm3. Нова екстензија заузима дупло мање ресурса на меморијској картици. Пример са картом Русије, карта у екстензији nm3 заузимала је 2,2gb док у екстензији nm7 заузима 1,15gb. Ускоро се може очекивати и карта Балкана у новој екстензији и + ажурирана.
АПК нове верзије можете преузети са линка:
Kod:
https://hotfile.com/dl/199420448/103b0de/Navitel_full_7.5.0.0.cr.apk.html

Ako je ova verzija bolja od one 5.5 na prvoj strani onda bi mogao da ažuriraš :)
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top