Navitel Navigacija

UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.664
Гугл очајно преводи са руског на српски. То су такве мебулозе...немам речи. Најбоља варијанта је са руског на енглески.
 
Član
Učlanjen(a)
07.09.2011
Poruka
10
Instalirao sam trial verziju i radilo je ok. Skinuo sam najnoviju apk verziju i pri pokretanju instalacije javlja mi da telefon nema dovoljno mesta!? Pobrisao sam vazdan nesto sa sd card i opet isto. U pitanju je Xperia x8. Jel zna neko koliko mesta treba za instalaciju, ili je kod mene nesto drugo?
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
3.058
Ako nemas, instalisi Root Explorer. Kada ga pokrenes idi u -search - i ukucaj - ODEX. Poslije nekog vremena dobit ces izlistano masu fajlova a ti treba da izbrises onaj u kojem je - navitel.odex.
Poslije brisanja ponovo pokreni instalaciju i sve bi trebalo biti OK.
Ovo se meni desavalo kada sam radio instalaciju AutoMapa navigacije, i uspjesno sam rijesio problem.
Vrijedi pokusati!
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
3.058
Kada pokrenes Root Explorer klikni na meni pa ce se otvoriti mnogo opcija a medu njima i - search!
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.664
Navitel Navigator 8.0.0.267 for Android


What’s new in Navitel Navigator 8.0.0.267 for Android:


• To Menu — Settings — Navitel.Friends added new option — “Hide irrelevant”.
• While installing the minimum values of map detail, buildings are displayed as single-storey.
• Display of textures through the translucent building was fixed.
• Rendering of colors and lighting of 3D models was improved.
• Display of the houses’ numbers in 3D mode was fixed.
• Incorrect work of the program on devices Prestigio GeoVision 5500 was fixed.

АПК можете преузети на првој страни.
 
Član
Učlanjen(a)
07.09.2011
Poruka
10
Kod mene nije nasao nikakav odex fajl i javlja isti problem. Koji Android je potreban za ovaj Navitel (posto je trial Radio)?
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.664
Kod mene nije nasao nikakav odex fajl i javlja isti problem. Koji Android je potreban za ovaj Navitel (posto je trial Radio)?
Не знам о ком радију говориш, навигација без проблема иде и на старије верзије андроида. Ево, инсталирао сам је и на андроид 2.3.6.
 
Član
Učlanjen(a)
22.03.2012
Poruka
15
Инсталирао, све ради одлично, АЛИ иако је уцртан и најмањи поток са именом, свако насеље и сваки макадам па чак и шумски пут, "мали градови како их он третира" Приједор, Козарска Дубица итд немају назива улица, ни једног, али су све уцртане, чак су и кружни токови који су прилично нови уцртани. Бања Лука има чини ми се све. Да ми не фали који фајл?
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.664
Све је ок, нема ту посебних фајлова. Једноставно нису урадили навигацију на нивоу кућних бројева.
 
Natrag
Top