Navitel Navigacija

Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
2
Први пут испробао навител на дужој релацији, Бања Лука-Нови Сад ауто-путем РС-ХРВ-СРБ, доста добра, брзо хвата сателит, замјерке: у Бањалуци ни један кружни ток није уцртан и када се дође на њега погуби се крене да ме шаље скроз около негдје и онда прерачунава 5-6х, нема упозорења на граничне прелазе, на уласку у Нови Сад на мишелук ми говори да скренем лијево а лијево једносмјерна улица а лијево се може напријед једно 200 метара.. али у суштини много боља од ИГО навигације..
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
917
Navigacijaje je dobra i brza o ja sam ptimjetio po Osijeku,Vinkovcima i Županji ne vidi ni jedan kružni tok a tu su već godinama ne kužim zašto to nije ucrtano,ostalo sve 5.
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.530
Ма испустили су цео Земун из навигације, односно, нема га у поставкама руте?! Написао сам им гомилу мејлова и...видећемо.
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.530
Nisam,pise "mogu vaziti troskovi prenosa",a fon je na pretplatu kod vip-a
Па како мислиш да ти ради навигација ако ти GPS није укључен? То што ти пише односи се на GPRS (General packet radio service или преношење података у мобилној мрежи, читај ИНТЕРНЕТ!) а не на GPS (Global Positioning System или у преводу комуникација са сателитима!)!
Зато, ако мислиш да користиш навигацију мораш да укључиш GPS и та конекција нема везе са телефонирањем и трошковима!!!
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
917
Normalno da GPS mora biti uključen a vidim da je u pretplati na vipu pa ima i internet sigurno ja kod sebe i to uključim da je podpomognut internetom pa ide još brže u par sekundi sve se spoji a ništa mi ne troši baš sam pratio promet na računu i zanemarivo koliko potroši jedino ako je na pretplati bez interneta a to je čudno šta će to novi mobiteli današnjice ako nemaš internet flet bar je to danas skoro đabe.
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.530
Да си само мало прелистао тему имао би одговор.
 
Natrag
Top