NAVIGON GPS Navigacija

Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
89
NAVIGON.v.8.8.2.b.10905822.crk.Amazon.Removed

Instalisite aplikaciju, pokrenite je sa ukljucenim WiFi, skinite mape drzava koje zelite ali i Sistemske fajlove cca 554 MB.

***Hidden content cannot be quoted.***
instalirano. pokrenem aplikaciju. trazi mi da selektujem mape za skidanje. selektujem zeljene mape. i pritisnem download. izbaci mi poruku da nemam dosta slobodne memorije na kartici. a imam. nesto tu zeza..
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
Ukljucujuci i ovih cca 554 MB koji se skidaju plus selektovane mape?
 
Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
89
vidis to nisam probao. probacu pa cu javiti. uglavnom kad pokrenem program ne daje mi opcije nikakve. samo da skidam mape. da ne davim. javicu. pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
26.09.2011
Poruka
43
Evo jedan apk Navigon select v5.3.2 na koji je odradjen pach!
dovoljno je jednu najmanu kartu i osnovne podatke update odraditi,,.
posle toga prekinite sve i jednom restartujte svoj mobilni.
posle restarta ako ste podesili na telefonu da vam se sa google playstory programi koji su vec instalirani automatski updetuju pocece i sam navigon select da vam se udetuje kao org verzija.
preko njega preko wi_fi povucite karte koje su vam potrebne..
Sve najbolje vas
Bic@

Kod:
https://mega.nz/#!yVhRURbJ!UecTkX6GPra2IcEgo_K8Tl7zXTEqOnLnai8WcyaV0yI
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
11.02.2013
Poruka
65
Cekaj, posle ovoga, play store ti vidi aplikaciju kao da je kupljena? Da li je sve otkljucano, mislim na kupovine u aplikaciji?
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
444
Ja instalirao, pokrenuo i dobio ovo
d0cc927a4e68275e5ef965fc910ac4e4.jpg

Kako da odradim update osnovnih podataka kada mi se odmah posle ovog obaveštenja aplikacija ugasi, ne može dalje?
 
Član
Učlanjen(a)
26.09.2011
Poruka
43
Cudno ja sam isprobavao i na samsung galaxy s4,s5 i neo i proslo je.
Zato sam i postavio tu aplikaciju..
Probajet sve sto imate od navigona na telefon prvo sve obrisite i deinstalirajete navigon apps.
restart telefona posle opet pokusajte instalirati..
moguce je da vam je ostalo nesto od proslih verzije na telefon pa nece..
pozdrav.
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
444
Na žalost, opet isto. Sve sam obrisao, restartovao, instalirao i opet isto. Možda će još neko da proba, pa da javi ima li uspeha.
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
916
Pa šta će vam ta verzija to je stara verzija ima verzija novija koja radi normalno i ova gore amazon kod mene rade oba dvje verzije na mobitelu
 
Natrag
Top