NAVIGON GPS Navigacija

Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
446
A zasto torent? Zar se ne mogu apdejtovati mape direktno iz aplikacije?
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.558
Мапе се могу освежавати само што освежавање касни за појавом мапа на форумима!
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
446
Da, da, jasno mi je kako to ide sa zamenom, nego nisam znao da se ranije pojave nove mape "nezvanicno".
 
Član
Učlanjen(a)
14.10.2012
Poruka
31
Nisam se dugo "družio" s navigonom, samo pitanje: da li je još uvijek nemoguća instalacija na dual sim mobitelima?
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
446
Zanimljivo, nisam znao za ovaj problem. Najbolje da probas pa da nam javis. Mada mi je malo cudno da nece da radi zato sto je telefon dual sim.

Imas instalaciju na prethodnoj strani, Nenad je okacio, skini samo nju, ne moras nista drugo i probaj. Za par minuta ces saznati da li hoce da radi.
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
917
Do sada nije bilo šanse ra radi zato što se navigom veže za IMEI broj a pošto mobiteli sa 2 kartice imaju 2 IMEI tu nastaje problem,a inače mobiteli sa 2 kartice su prave zagonetke i uvijek sa njima ima problema ,imao sam priliku da vrlo jeftino nabavim i dobijem neke ali sam pobornik mobitela sa 2 kartice i nisam htio uzeti.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
3.003
NAVIGON_europe_5.5.0
Mogucnosti.jpg


Sa ovom verzijom pri zadavanju odredista kada tapnete bilo gdje na mapi a zatim na - Zadaj odrediste - imate dvije mogucnosti:
- prstom povlacite ciodu u zeljenom smjeru do vaseg odredista i
- prstom povlacite mapu u zeljenom smjeru do vaseg odredista a onda tapnete na to odrediste (Slike 1 i 2).
Kada tapnete na "i" dobijete informaciju o izabranoj adresi, koordinatama i trenutnim meteo uslovima (Slike 3 i 4).

Kada tapnete na slici 4 na simbol "covjeka" aplikacija otvara Google Street View - slika 5.


Tnx Nx4
Kod:
http://www42.zippyshare.com/v/c9Yif7eI/file.html
 

Prilozi

  • NAVIGON5.5_WhatsNew.pdf.zip
    200,8 KB · Pregleda: 28
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
3.003
Radar 10.2015

Raspakovati arhivu i sadrzaj foldera - Radar 10.2015 - kopirati u folder - Poi u navigaciji.

Kod:
http://www.uploads.ws/L1GbJn
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top