Natalna karta

Član
Učlanjen(a)
28.09.2009
Poruka
856
Za sve one koji zele da imaju svoju Natalnu kartu, a neznaju gde da pitaju,:thinking: il kako da je dobiju,:stupid: evo najjednostavnijeg nacina za isto :
Ako znate svoj datum, vreme i mesto rodjenja, odete na ovaj sajt, registrujete se, (free je), ubacite svoje ili tudje podatke i klikom dobijete free iscrtanu istu :
Kod:
[url=http://www.astro.com/cgi/awd.cgi?]My AstroData - Astrodienst[/url]

Nakon ovako velikog truda i muka, ostaje jos samo da je "procitate"-a u njoj pise ceo vas zivot, verovali il jok ?

Mozda nije na odmet spomenut, Vodite racuna kome je pokazujete, to radite na sopstvenu odgovornost, i nikako ne snosim ni najmanje kosekvence ako je vidi neko ko ce onda sve znati o vama !
Da dodam da bi se takav scenario dogodio u buducnosti, to bi trebalo i da vam pise u njoj, a i taj neko treba da ima barem 2 faksa iza sebe na smeru Astrologije, ili ako nije sa formalnim obrazovanjem-barem 10 godina minimalnog rada i rezultata, ( doduse, takve cete retko nac na ovim prostorima), u ovom slucaju-samo par imena...
Koga zanima ova tema, malo treba da googla i svasta ce nac...

Oko tumacenja cete par osnovnih naznaka o konkretnoj natalnoj slici naci na istom sajtu, malo pogledajte levu granu sajta

Uzivajte u vestini koja nije nauka, ali je starija od nje, vestini koju su najveci umovi covecanstva ucili i verovali u nju, pre i posle Hrista, pre i posle znanih i neznanih religija.
I ne zaboravite, nije dovoljno uciti sviranje ili slikanje, bez talenta je svo ucenje zaludan posao, kao razlika izmedju Mocarta i Salijerija ili Tesle i Edisona

Naravno, ako imate potencijala za ovakva ucenja, pa to ce vam pisati u Natalnoj, zar ne ?
I jos samo ova smernica:
u natalnoj karti se nalazi zapis vasih/nasih potencijala, a to je i semanticki velika razlika za one koji misle da se tu moze videti buducnost. Buducnost nije zapisana, slobodnom voljom je cinimo/pravimo, oblikujemo i stvaramo a natal, on nam samo pomaze da vidimo, dobre trenutke za ulaganje energije, za akcije, za dela, ali i obrnuto le momente kada ne treba pokusavati ici glavom kroz zid, i da naravno, pazljivom istrazivacu ce pokazati njegovu pravu prirodu i put na kojem treba da hodi da bi spoznao sebe i pronasao svoju svrhu. Zvuci bajkovito ovo poslednje, ali verujem i znam da je tako, to je kao da gledate 3D sliku i samo u jednom momentu posle vremena gledanja, uspete, vidite tu dubinu, tu skrivenu trecu dimenziju, (to je samo paralela, za Astrologiju treba dodat i cetvrtu dimenziju).
enjoy
 
Učlanjen(a)
13.03.2014
Poruka
3
Pozdrav ,da li bi neko bio voljan da mi protumaci natalnu kartu,jako me zanima,samo u kratkim crtama...
 
Učlanjen(a)
13.03.2014
Poruka
3
Pozdrav nency da li bi meni u kratkim crtama protumacila,jako me zanima,a bas sam laik :/
 
Učlanjen(a)
09.06.2014
Poruka
13
Cao,mene zanima da li mozete da mi kazete nesto o meni ? :) 19.03.1984 u 18h u Pancevu...Hvala unapred. :))
 
Učlanjen(a)
09.10.2013
Poruka
1
photo.php
Zanimalo bi me da mi neko objasni kako se radi natalna karta za bliznakinje .Mene interesuje sve vezano za sestru bliznakinju ako neko moze nesto reci jer mi je veoma vazno neznam hoce li uspeti link natalne sam pokusala ubaciti evo ostavila bih svoje podatke pa bih zamolila ko je dosta strucan da mi pomogne .. rodjene 27.10.1977. u Novom Sadu .16:15 je upisano da sam rodjena kao druga bliznakinja mada sam zbunjena i oko tog upisa jer majka tvrdi da sam rodjena prva 5 minuta je razlike bilo medju nama ... Sestra nije odrasla sa nama u porodici zanima me istina sta se desilo sa njom .Drago bi mi bilo i mnogo bi mi znacilo ako bi neko zeleo pomoci bar u ovom vidu da dodjem do nekih saznanja ...
 
Učlanjen(a)
23.03.2022
Poruka
8
Dobar dan može li mi tko vidjeti natalnu kartu za polje ljubavi 01.12.1992 22:15 Osijek kako se postavi karta.
 
Učlanjen(a)
23.03.2022
Poruka
8
Mene bi zanimalo ako bi mi netko mogao reći kakve imam šanse u igrama na sreću 01.12.1992. 22:15 Osijek i za vezu kad ću ući.
 
Natrag
Top