Nastanak Adam i Eva

Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Naravno da nemaš adekvatan odg. zato ispunjavaš ovaj stih u negativnom smislu.

Luka 21,15Jer ću vam ja dati usta i premudrost kojoj se neće moći protiviti ni odgovoriti svi vaši protivnici.

Ti rekao "nesto mudro"!?

Od tebe smo culi samo gluposti do sada na forumu, suze idu na oci koliko si smesan. Zato bi ti bolje bilo da sednes i naucis, a ne da se ludiras i sramotis!
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ovde su na forumu tema za diskusiju ljudi, a ne reč Božja, samo se o ljudima govori.

Lepo je neko napisao, kad nemaju odgovore - napadaju one koji iznose istinu.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Ovde su na forumu tema za diskusiju ljudi, a ne reč Božja, samo se o ljudima govori.

Lepo je neko napisao, kad nemaju odgovore - napadaju one koji iznose istinu.

Nemoj da izmisljas, molim te! Sami ste poceli sa napadima na licnost.

To prvo radi Tripo, pa onda ti.
On je prvi jos onda mene i Nelsima optuzio da smo "pokvareni", a ja njegovu licnost nisam ni komentarisao tada, nego sam govorio o temi..

Sada ne prestaje sa napadima na licnost, i postao je strucnjak na tom polju - "psiholog", a ti mu se pridruzujes svojim izjavama..

Ja samo odgovaram..

Slazem se da se o tudjoj licnosti ne govori, ali prvo sami prestanite.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Počeo je Taramana, a ti si se Mire pridružio, i to napadima na mene, kako ja navodno lažem, ne znam ništa, nemam zajednicu sa Bogom, itd..

Tvojr diskusije sa Tripom su tvoje, i ja ne moram u vezi načina pisanja u svemu da se složim sa njim, moj stav je da treba diskutovati na osnovu bibluje, a koliko vidim - to se ovde nekima ne sviđa, i primenjuju liniju manjeg otpora, pokušajem diskreditacije sagovornika, što je krajnje zlonamerno.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Počeo je Taramana, a ti si se Mire pridružio, i to napadima na mene, kako ja navodno lažem, ne znam ništa, nemam zajednicu sa Bogom, itd..

Ti si sve to prvi rekao za mene, a da te ja uopste nisam ni pomenuo, niti tvoju licnost doveo u pitanje.

Ja se nikom nisam pridruzio, pisem sam nezavisno od bilo koga.

Posle sam video da me namerno ignorises..

Nije ni vazno, ja sam hteo iskreno pricati, sa iskrenim ljudima ovde..

Vidim da to nije moguce izgleda, jer se ignorise...

Bog vas sve blagoslovio!
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Bog je stvorio odraslog muskarca Adama,a ne bebu od gline,a potom i odraslu Evu od Adamovog rebra,a ne neku bebu devojcicu...Nisu trebali nikada ni da ostare ,niti da umru.Uslov je bio da ne jedu plod sa spoznanja drveta i zla.
Ima li neko neslaganje u vezi ovoga???
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Bog je stvorio odraslog muskarca Adama,a ne bebu od gline,a potom i odraslu Evu od Adamovog rebra,a ne neku bebu devojcicu...Nisu trebali nikada ni da ostare ,niti da umru.Uslov je bio da ne jedu plod sa spoznanja drveta i zla.
Ima li neko neslaganje u vezi ovoga???

Slazem se, i ako je Adam stvoren kao odrasla jedinka, zar nije onda od Boga dobio vec "formiranu licnost"(koju ce kasnije sam nastaviti da razvija)?
 
Natrag
Top