Napravite vas lokalni vBulletin forum i vas proxy server za anonimno surfanje

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Meni neradi kad Udjem u Xampp oznacim ona dva i kliknem na Apache start i onda kliknem na MySql start i nista se ne desava i dalje se ne otvori admin

Jeli napise Running,kada cekiras i kliknes na start.......dali se uopste startuje jer bez njih nista nece raditi.....

2zs8has.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
03.02.2010
Poruka
98
Skinuo sam arhivu sa linka i kada sam raspakovao shvatio sam da je fajl index.htm u folderu install skroz prazan a drugih index fajlova nema tako da je tu problem.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Skinuo sam arhivu sa linka i kada sam raspakovao shvatio sam da je fajl index.htm u folderu install skroz prazan a drugih index fajlova nema tako da je tu problem.

Ok......meni radi lokalni vBulletin vec godinu dana.....skoro pravila moderatorka Ana 116 put na 115 kompu i nebi trebalo biti problema nikakvih ako se ok odradi......kako je napisano...;)

uploadovacu ti na hotfile.......
 
Poslednja izmena:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
vBulletin 3.8.4 patch...Null.....i config fajl


:download:

Kod:
http://rapidshare.com/files/3281728160/VBulletin_kompletan_patch_Config_fajl.rar

:sifra:

Kod:
SerbianForum.org
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.02.2010
Poruka
98
Izvini nisam pažljivo čitao uputstvo. Zaboravio sam na config.php. Mislio sam da kao u većini CMS-a pravi sam taj fajl.
 
Član
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
38
boki kada udjem u control panel i pokrenem apache i mysql(pise running) uradmin admin drugi odozgo,nece da me poveze sa
sajtom.izbaci kako trenutno ne vazi ili je premestten na drugu adresu.onda kako me google chrome nije uspeo da me poveze sa sajtom
localhost.ne znam da li je to zato sto radim preko google chroma...
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2011
Poruka
3
Nema šta.... Lepo odradjeno... jedino što ja mučim muku ne sa lokal forumom.... :(
 
Član
Učlanjen(a)
27.07.2010
Poruka
30
sve uradim kako pise ali kad instaliram Xampp nece da mi startuje ono appache dali ima neko resenje HVALA UNAPRED
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top