Napravio sam sajt

Član
Učlanjen(a)
25.11.2010
Poruka
1
Preporucila bih ti dobar marketing, najbolji nacin je da se prikljucis nekoj reklamnoj mrezi. Ja imam sajt informativnog tipa, reklamiram ga putem reklamne mreze i odlicne rezultate imam!

U pitanju je ova rekl. mreza Kavanali

Jako mi se svica sto kod njih ne postoji placanje po sistemu licitiranja, vec su cene fiksne
 
Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
5
Evo i ja malo da se reklamiram :), mislim svoj sajt, cisto malo pripreme na ozbiljnije stvari posle ove vezbe, pozdrav musiclist
 
Član
Učlanjen(a)
14.02.2010
Poruka
156
Evo i ja da pokazem sta sam zapoceo, iako nisam kreativan nimalo nest sam izmixao da lici na sajt xD

Balasevic
 
Učlanjen(a)
12.02.2011
Poruka
1
sve ti to lepo izgleda....samo sad moraš da radiš na marketingu...to šta za ključnu reč ePijaca si prvi ne znači ništa...koliko ljudi uopšte googla tu reč? moraš da radiš na SEO-u kao što je netko več spominjao pre...ako si novi tu imaš dobre savete za backlinkove i SEO
 
Član
Učlanjen(a)
04.09.2009
Poruka
146
sve ti to lepo izgleda....samo sad moraš da radiš na marketingu...to šta za ključnu reč ePijaca si prvi ne znači ništa...koliko ljudi uopšte googla tu reč? moraš da radiš na SEO-u kao što je netko več spominjao pre...ako si novi tu imaš dobre savete za backlinkove i SEO

Džabe marketing kad nemaš proizvod. Ako si makar pogledao sajt, znaš o čemu pričam.
Nije meni problem da napravim sajt, kao ni da uradim dobar marketing, SEO, i šta još uz to ide...
Proizvod je ono što mi treba:roll:

Možda bi trebalo da prodajem maglu, ali ne onu prevarantsku, već onu pravu, gustu, koju možeš nožem da sečeš:D Mislim da to još niko nije pokušao, pa računam da će konkurencija biti mizerna...wacko2
Naravno, šalim se;) A sad ozbiljno, šta biste mi preporučili da prodajem preko sajta a da nije affiliate? Šta biste Vi prodavali da ste na mom mestu?
 
Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
315
Probaj Serif Web Plus,ne znam da li ces naci na netu,nabavi od nekog,dobar je :)
 
Natrag
Top