Najveća prevara u istoriji čovečanstva???

Član
Učlanjen(a)
17.04.2010
Poruka
70
Svaka čast na odgovoru prijatelju,svi smo već siti teorija zavjera,još samo fali da nam neko kaže da nismo živi i slobodni nego da smo u nekom MATRIXU.
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
MythBusters je odavno razbio taj mit o teoriji zavjere, a posebno onaj dio sa otiskom stopala i sa viorenjem zastave... ko hoce nek vjeruje ko nece ne mora... uostalom ni teoriju zavjere nisu pisali debili tako da se covjek stvarno treba zapitat ali ne i slijepo vjerovat... Al sta ces narod kao narod je isto sto i stado ovaca na njivi... naidje coban sa zitom u serpici, zatrese zitom i ovce kao lude trce za njim... e takav je narod... svi smo mi ovce... cak i ova tema je pretvorena u spamovanje, sto je zalosno... Moze bit da jesmo a moze bit i da nismo nikad otisli na Mjesec ali po meni je to bolje da prepustimo da se rasparavljaju o tome oni koji su za to i placeni. Ja ipak mislim da jesmo i nijedna teorija zavjere ma koliko djelovala istinito mi nece promjenit to misljenje... Ja cu cisto postavit pitanje, nevezano za ovu temu zasto niko nikad nije sisao na dno nekog okeana da istrazi sta se krije dole na dnu iako tu nemaju problema sa radijacijom, zar ne... Navodno je potrebno nekoliko metara celika da se sprijeci prodor radijacije... pa zasto se onda naradijaktivniji materijali jednostavno drze u bazenima sa vodom dubokim dva - tri metra a iznad skoro da i nema radijacije i ljudi okolo hodaju sasvim opusteno iako to vazi za najradioaktivniji materijal na zemlji (nznm kako se zove al uglavnom znam da isijava jarko plavu svijetlost kao nus produkt te radijacije ili sta vec). Dakle postoje razni nacini da se sprijeci prodor radijacije...
 
Član
Učlanjen(a)
18.05.2010
Poruka
376
Ako je mogao Mujo, što oni nisu mogli.


ps. Ako je bilo, sry:dntknw:
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Najveca prevara u istoriji covecanstva se kontinuirano desava na nasim prostorima vec dugi niz godina od kako nas je vladajuca koalicija ubedila da ce nam biti bolje ....kada ?ne zna se .... Molimo za malo strpljenja !!!!

:vorred::vorred::vorred:
 
Član
Učlanjen(a)
12.01.2010
Poruka
472
Nisam ispratio sve postove, ali II svetski rat sigurno ulazi u grupu naj prevara.
 
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Nisam ispratio sve postove, ali II svetski rat sigurno ulazi u grupu naj prevara.


Jos kada bi bio ljubazan da nam das pojasnjenje zbog cega mislis tako ?
Sobzirom da je veliki broj ljudi ubijen i zakopan na tom istom brdovitom balkanu na kom si lociran, izrazicu svoje neslaganje sa tobom .
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Nemojte da skrećete sa teme, pogotovu ne petljajte politiku ovdje.
 
Natrag
Top