Najveća prevara u istoriji čovečanstva???

Član
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
320
Evo jednog zanimljivog linka na ovu temu :

[ame="http://www.megaupload.com/?d=AKMWWY48"]MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service@@AMEPARAM@@Filename:</font> <font style="font-family:arial; color:#FF6700; font-size:15px; font-weight:bold;">OneClickMoviez.com-vmt-wmoon-xvi..avi@@AMEPARAM@@OneClickMoviez.com-vmt-wmoon-xvi..avi[/ame]

6q88yfc.jpg


(e sad mora da moze :p )
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
24.10.2009
Poruka
434
Nesto me izbacuje kad kliknem na taj link. Daj tacan naziv filma pa da ukucam i trazim.
 
Član
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
320
Nesto me izbacuje kad kliknem na taj link. Daj tacan naziv filma pa da ukucam i trazim.
Ovo mi je pisalo "
domicus, nemate dozvolu za pristup ovoj stranici. Ovo može biti iz više razloga:

Nemate dozvolu da pristupite stranici. Možda pokušavate da editujete tuđi post, pristupite administratorskim funkcijama ili nekom drugom sistemu za koji Vam nije dozvoljen pristup?
Možda je administracija suspendovala Vaš nalog ili ga niste aktivirali da završite registraciju?"
Hteo sam da ispostujem i pastujem linkove u delu gde im je i mesto ali izgleda da za postavljanje download linkova filmova moras da imash posebnu dozvolu.Nema veze.

U predhodnom postu sam prepravio i ubacio direct link. Sad mora da moze :D
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2009
Poruka
434
Po RTS-u mesec se smanjuje. Ujedno se i krateri smanjuju. To vodi sledećem zaključku:
1. pošto su upoznati sa tim da se sprema srpska ekspedicija i odlučili su da izduvaju mesec kako se ne bi otkrila prevara o sletanju na mesec;
2. sletanja na mesec, sledstveno prvom nije bilo;
3. otkrivena je još jedna prevara: nema ni Meseca! Sva dokumenta koja pominu Mesec od pamtiveka su čist falsifikat! Sve je naknadno docrtavano i dopisivano.
 
Član
Učlanjen(a)
23.03.2010
Poruka
160
Pa lepo je moj deda kada je bio prenos sletanja govorio da su to oni sleteli negde oko Lipovacke sume,a svi su mu se smejali.Vidis bre, moj deda bio obavesteniji od KGB.
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2009
Poruka
434
Gde si, bre, šumadinac svo ovo vreme? Išao si na pripreme?
Mene muči drugo pitanje: od kad potiče falsifikat da mesec postoji kao nebesko telo? Kad se i gde prvi put pominje? Mogli bi tako utvrditi dokle su u falsifikovanju morali da kopaju.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Gde si, bre, šumadinac svo ovo vreme? Išao si na pripreme?
Mene muči drugo pitanje: od kad potiče falsifikat da mesec postoji kao nebesko telo? Kad se i gde prvi put pominje? Mogli bi tako utvrditi dokle su u falsifikovanju morali da kopaju.
Koliko ja znam, prvi put se pominje u onoj pjesmi "Zvjezda tjera mjeseca". Sobzirom da ga je davno nekad zaćerala za goru, kako je sad moguće da je na nebu? Aleksije, izgleda da su tvoje sumnje osnovane...
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2009
Poruka
434
Nisam mislio na to. Nego u istoriji, ono pećine, crtanje, inke, maje i omaje ima li negde gde se na najstrijem spomeniku pojavljuje Luna?
I sad se neko ovde ranije javio za onaj francuski film sa raketom u oku da mi kaže kako je to bila fantauzija! To je bio probni balon!
Ko zna za šta su nas sve slagali.
logične su i mesečeve mene: za vreme dok ga nema, oni ga renoviraju, farbaju i polako pumpaju, tako se pojavljuje ono mlad mesec do punog meseca. Onda se ponovo izduvava i slično... Sve ima logiku. Samo treba zauzeti pravi ugao gledanja.
Za prvo pominjanje sam bio ozbiljan.
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2010
Poruka
21
Član
Učlanjen(a)
24.10.2009
Poruka
434
Zastava se vijori jer su astronatuti jeli pasulj i neko nije zatvorio vrata na studiju gde su snimali.
Izvor svetlosti je bio pomičan, sunce se kreće a reflektori su bili na šinama pa zato.
Koja tri astronauta su ubijena? oni su samo umirovljeni i stradali su nesrećnim slučajem a podli i zli glasovi skloni senzacionalizmu su to nazvali ubistvom. mada, tvrdi se i da je mao ce Tung iz ljubomore posalo čaj koji je imao veze sa podizanjem krvnog pritiska kod dotičnih...
 
Natrag
Top