Najpopularniji kreacionisticki argumenti

Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
Kakve to ima veze sa kreacionizmiom i retardiranim verovanjima da smo delili zemlju sa tiranosaurusima dok su vrapci delili visine sa pterosaurusima :D
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Moze li neki citat gde se bilo sta od toga pominje? Van biblije, naravno. Ne mogu ja o sebi biti dokaz da sam ja uradio nesto, vec svedok, ja uvek mogu o sebi da svedocim lazno. Treba nam svedok van biblije koji potvrdjuje prorocanstvo, odnosno nesto sto je neko zabelezio za vreme isusovog zivota, a ne posle njegovog zivota i dogadjaja, da kaze da je neko nesto predvideo.


Pogledaj neki sajt sa biblijskom arheologijom, recimo Sr.Amaizing hope.




 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
"Теорији еволуције, што указује на појаву живота и накнадне експлозије материје еволуције током много милиона година није задовољавајуће објашњење. Наука заиста не могу да кажем шта је било пре 5 хиљада година, тако да се јасно може рећи шта је то много милиона, чак и милијардама година?"

Ne znam odakle da pocnem, hvala sto si okacio ovaj sajt Laodikeja samo dokazujes kakve sajtove citaju kreacionisti, nisam ni krenuo da citam vec sam naisao na notorne nebuloze.



"Ми смо најстарија књига у којој су прецизно забележила чињенице живота на овој земљи. Ова књига је Библија. Библија је извор живота и истине коју можемо прочитати о стварању овог света, можемо наћи у њему чињенице о историји нашег света до данас."

Od kada je to biblija najstarija knjiga ?

Da li treba dalje da citam ? :D


 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2012
Poruka
1.746
Pogledaj neki sajt sa biblijskom arheologijom, recimo Sr.Amaizing hope

Библијска археологија - Sr.AmazingHope.net

Библијска археологија - Кеширано
Библијска археологија. ... У свету су откривена невероватна Библијска
археолошка открића, које јасно .... Откриће библијских градова Содоме и
Гоморе ...

A sto ti ne odes na neki sajt sa Hari Poter arheologijom?
 
Član
Učlanjen(a)
27.11.2009
Poruka
381
Sajt na kome pise "Kraj sveta 2012 godine" pored sve dobre volje ne mogu da uzmem kao dobar izvor informacija, vec dezinformacija.
Smak sveta se nije desio prosle godine, kao sto smo mi svi ovdeprisutni svedoci tome. Tako da...

Ne moze nesto biti rec bozja, istina, samo zato sto neko tvrdi da je to rec bozja. Niti delo bozije, samo zato sto je neko to napisao. Uslikati fotografije necega, i tvrditi da je to delo boga, nije dokaz nicega. Zaista. Po istoj definiciji, ni NLO se ne prihvata. A ni hari poter, ako cemo vec o hari poteru.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
Ne mogu da verujem da oni i dalje citaju te gluposti. Ris, laodikeja spedy i kompanija bi mnogo pametnije zvucali i vise ljudi ubedili u svoju veru kada bi racionalnije razmisljali i ne lupetali gluposti i ostavljali ovakve linkove.
Svaki kreacionisticki sajt je pun lazi i gluposti, jer da bi bio kreacionista moras da lazes, i sebe i druge.
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2012
Poruka
1.746
Auuuuu, sad sam bacio pogled na ovaj Hari Poter "arheoloski" sajt:

[h=3]Нојева барка је пронађен, потврђујући турске владе[/h]
:D:roll::beee:

Laodikeja, pa ovo je vrhunski sajt za zabavu. Jel imas jos neke sajtove sa biblijskim "cinjenicama"?
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Pogledaj neki sajt sa biblijskom arheologijom, recimo Sr.Amaizing hope.


Kod:
http://www.sr.amazinghope.net/biblical-archaeology/


Библијска археологија. ... У свету су откривена невероватна Библијска
археолошка открића, које јасно .... Откриће библијских градова Содоме и
Гоморе ...

Laodikeja, ovo je javna opomena! Postavio sam bezbroj upozorenja da se ne postavljaju živi linkovi drugih sajtova, jer to nije dozvoljeno Pravilnikom foruma. Ti ignorišeš ta upozorenja iako sih pročitao. Svaki tvoj sledeći post, koji bude sadržavao takav prekršaj Pravilnika, biće u cjelosti brisan. Kažem, tvoj post, jer si, kao stari čaln foruma, upoznat sa tim pravilom, ali ga svjesno kršiš, za razliku od novih članova, koji to urade, nesvjesni da time krše pomeneuti Ptavilnik.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Izvinjavam se, pomislio sam da ne predstavlja krsenje ako postavim naziv samog sajta.

Evo upravo sam izmenio predhodni komentar, i napisao samo ime sajta.
 
Poslednja izmena:
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Izvinjavam se, pomislio sam da ne predstavlja krsenje ako postavim naziv samog sajta.

Evo upravo sam izmenio predhodni komentar, i napisao samo ime sajta.
Nisi postavio samo naziv sajta (to i nije kršenje pravilnika), nego si postavio živi link sajta. Isto tako, upoznat si da kopirani tekstovi koji se ovdje postavljau, moraju imati referencu - izvor odakle su kopirani ili ime pravog autora. Ti kršiš i to pravilo.
 
Natrag
Top