Najlepsi Furunas :D

najlepsi furunas ?

  • Discovery

    Votes: 0 0,0%
  • Nele021

    Votes: 1 3,8%
  • Mihajlo90

    Votes: 2 7,7%
  • Srdjan911

    Votes: 1 3,8%
  • black wizard

    Votes: 7 26,9%
  • Zexmon

    Votes: 3 11,5%
  • Tomisa

    Votes: 0 0,0%
  • Rekontra

    Votes: 2 7,7%
  • Byk

    Votes: 3 11,5%
  • death row

    Votes: 1 3,8%
  • Ulukiora

    Votes: 3 11,5%
  • igortechno

    Votes: 1 3,8%
  • nikouro

    Votes: 1 3,8%
  • Zonki

    Votes: 1 3,8%

  • Total voters
    26
  • Poll closed .
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Ja se ovde ništa nisam pitao, meni nije mesto na ovoj listi yes3
Ovo je bio vrlo nizak udarac od strane ženskog klana, ljubomornog na sve učestalije zezanje u muškom delu kluba yes3


Nema ovo veze sa ženskim klanom, obrati se onome ko je anketu postavio.
I meni je to isto upalo u oči odmah, a ne znam da li je u pitanju neznanje, slučajnost, ili drskost. Da sam muškarac koji se našao na ovoj listi, bila bih uvređena. Srećom, niti sam muško, niti bih se našla na ovoj listi i da jesam. :)
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Nema ovo veze sa ženskim klanom, obrati se onome ko je anketu postavio.
I meni je to isto upalo u oči odmah, a ne znam da li je u pitanju neznanje, slučajnost, ili drskost. Da sam muškarac koji se našao na ovoj listi, bila bih uvređena. Srećom, niti sam muško, niti bih se našla na ovoj listi i da jesam. :)
Ja mislim da su sve tri varijante u pitanju yes3
Za sebe sam uvek govorio da sam savremen i ne ljutim ali bude li ko glasao za mene neka obrati pažnju tommyyes3
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Da sam muškarac koji se našao na ovoj listi, bila bih uvređena

Why, may I ask?
Mozda je sve ovo dobro osmisljeno, mozda je anketa otvorena na mig nekog muskarca, mozda neki muskarci zele da se ovakva anketa sprovede ... Sve je to misterija za vas zene kao sto ste i same prava misterija ... Misterija sledi misticne ljude ... Veoma zanimljivo, same po sebi ste kreativne ... Mi nismo. Ali uvek postoji nacin zar ne ....;)
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Why, may I ask?
Mozda je sve ovo dobro osmisljeno, mozda je anketa otvorena na mig nekog muskarca, mozda neki muskarci zele da se ovakva anketa sprovede ... Sve je to misterija za vas zene kao sto ste i same prava misterija ... Misterija sledi misticne ljude ... Veoma zanimljivo, same po sebi ste kreativne ... Mi nismo. Ali uvek postoji nacin zar ne ....;)


Bleki, znaš li ko je u žargonu "furunaš"?
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Mistična ili ne anketa pobedniku ne ide korist ja bar tako ili sve je suprotno od onoga što izgleda da jeste, ali ne vredi nam taktika zbunjivanja kad je temu žensko otvorilo :dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Nema ovo veze sa ženskim klanom, obrati se onome ko je anketu postavio.
I meni je to isto upalo u oči odmah, a ne znam da li je u pitanju neznanje, slučajnost, ili drskost. Da sam muškarac koji se našao na ovoj listi, bila bih uvređena. Srećom, niti sam muško, niti bih se našla na ovoj listi i da jesam. :)

Ja sam u prvi mah pomislila da je u pitanju litera erata ali vidim da nije.
Nisam sigurna da furunas i zene idu zajedno,ali dobro,nisam misticna.
Crvendac,mozda se i nadjes na nekoj slicnoj:D,ko zna,vidis ,da je neko juce rekao death row-u,dokle ce danas dogurati...:yea:
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Ja sam u prvi mah pomislila da je u pitanju litera erata ali vidim da nije.
Nisam sigurna da furunas i zene idu zajedno,ali dobro,nisam misticna.
Crvendac,mozda se i nadjes na nekoj slicnoj:D,ko zna,vidis ,da je neko juce rekao death row-u,dokle ce danas dogurati...:yea:


Nikad se ne zna... ali, ja ipak mogu i da se izuzmem, obzirom na boju koju nosim. :)
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Mislim da je provaljena okosnica muškog kluba i sada se pokušavaju diskreditovati njegovi najvažniji članovi yes3
Kao može da se gleda ovako a može i onako, a sve to da bi bilo mistično i da ostane sumnja yes3
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top