Na sta zene padaju?

Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
da se ne lazemo devojke,zene padaju na muskarce koji su nezavisni,imaju love dobra kola stan,kucu,neki privatan biznis lepota nije bitna znaci samo da ima para ... nemam nista protiv toga.... bez para se ne moze ... pre cu izabrati da budem princeza nego .... cast izuzecima ...

A ako ti kazem da imam sve to... pretpostavicu da ces da mi odg da nemam sanse, zasto???:dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
1.053
da se ne lazemo devojke,zene padaju na muskarce koji su nezavisni,imaju love dobra kola stan,kucu,neki privatan biznis lepota nije bitna znaci samo da ima para ... nemam nista protiv toga.... bez para se ne moze ... pre cu izabrati da budem princeza nego .... cast izuzecima ...


Bravo devojko za tebe ! Svaka čast,tako i treba. Iskreno i bez hipokrizije.

Plus, automatski znam da i dobro izgledaš :) Šalim se naravno yes3
 
Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
773
One koje ni na šta ne liče (takvih je puno) padaju na humor,poglede i ne znam kakve slične baljezgarije sam ovde pročitao...jer ne mogu da nađu "pravog" muškarca.

Tako da nama koji nemamo para (nas je još više) ostaju takve i tu nastaje...da ne kažem šta.

:give_rose:
ovde ti nigde ne piše druga kategorija,strpao si sve devojke "koje ni na šta ne liče" u isti koš,za to sam ti rekao da nisi u pravu i nisi
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
1.053
ovde ti nigde ne piše druga kategorija,strpao si sve devojke "koje ni na šta ne liče" u isti koš,za to sam ti rekao da nisi u pravu i nisi

Ej, prestani da se "uvlačiš" devojkama,ženama....već je pomalo i ogavno to čitati.

Napiši neki komentar, pokreni temu, bilo šta...za to služi forum a ne za "poklapanja" tipa ja se slažem, ja se ne slažem, u pravu si, nisi u pravu...Sve u nadi ne bi li se zbližio sa nekom od njih...

Pozz i tebi :yea:
 
Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
773
Ej, prestani da se "uvlačiš" devojkama,ženama....već je pomalo i ogavno to čitati.

Napiši neki komentar, pokreni temu, bilo šta...za to služi forum a ne za "poklapanja" tipa ja se slažem, ja se ne slažem, u pravu si, nisi u pravu...Sve u nadi ne bi li se zbližio sa nekom od njih...

Pozz i tebi :yea:

izvini,neće se ponoviti to "uvlačenje",tvrdiš neke stvari za koje nemaš pokriće.tačno je da većina devojka pada na novac,skupa kola,i td,ali ne možeš reći "sve"

pozz i tebi:yea:
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Ej, prestani da se "uvlačiš" devojkama,ženama....već je pomalo i ogavno to čitati.Napiši neki komentar, pokreni temu, bilo šta...za to služi forum a ne za "poklapanja" tipa ja se slažem, ja se ne slažem, u pravu si, nisi u pravu...Sve u nadi ne bi li se zbližio sa nekom od njih...

"ovde ti nigde ne piše druga kategorija,strpao si sve devojke "koje ni na šta ne liče" u isti koš,za to sam ti rekao da nisi u pravu i nisi" originaly posted: alziraczizu

Sranite malo obojica. Prvo, zasto se ne zbliziti sa nekim na forumu ako razmenite sve podatke medjusobno, vidite jedno drugo i sl. Drugo, zasto obojica mislite da novac igra glavnu ulofu u zivotu jedne zene. Trece, Markos - covek mi ne lici na nekog ko bi se zenama upucavao, samo iznosi jedno od mogucih stanovista, uostalom kao sto smo i mi ostali izneli nasa ... Hladna glava je najbolje resenje, ne mozete se ovako ponasati, ako imate nesto medjusobno raspraviti, raspravite to na PP. Mozete slobodno da me napsujete obojica, nadam se da nisam jedini koji ovako misli ... Nije tema raspravljanje muskraca vec na sta zene padaju a vi umesto da ubacite malo sarma i duhovitosti u temu, vi navalili jedan na drugog ... Katastrofa
 
Natrag
Top