Na sta zene padaju?

Učlanjen(a)
15.07.2010
Poruka
1.146
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Opet zavisi od zene....nisu sve iste...ali zato muskarci jesu....njima je samo jedno na

pameti,.. pa sad,...ako to iziskuje i malo novcanih sredstava, ne zale pare tad, vec posle

kad izgustiraju.....;)
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
... padaju samo na ...

Tacno tako. Samo nalovu ... Seti se mog odgovora za dno ... Bravo Majstore!

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Opet zavisi od zene....nisu sve iste...ali zato muskarci jesu....njima je samo jedno na pameti,.. pa sad,...ako to iziskuje i malo novcanih sredstava, ne zale pare tad, vec posle kad izgustiraju.....;)

E sad nije nego ... Izgleda da mnogi koji ovde degustiraju ne poznaju muskarce ... Nije samo lova i sex u pitanju ali jeste jedan od najvaznijih faktora za zene ...
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
658
Ne znam sta je tu tako cudno svaka normalna zena ce radije uci u vezu sa potencijalnim zivotnim partnerom znajuci da je finansijski osigurana nego da uskoci u vezu koja ima maglovitu buducnost.Ako je posle zena sponzorusa jer ima zdrav razum ok...:D
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
1.053
One koje ni na šta ne liče (takvih je puno) padaju na humor,poglede i ne znam kakve slične baljezgarije sam ovde pročitao...jer ne mogu da nađu "pravog" muškarca.

Tako da nama koji nemamo para (nas je još više) ostaju takve i tu nastaje...da ne kažem šta.

:give_rose:
 
Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
773
pa uopšte nisi u pravu,i nije lepo što tako pričaš " One koje ni na šta ne liče (takvih je puno) padaju na humor,poglede i ne znam kakve slične baljezgarije",ne možeš svrstati sve devojke u isti koš,tačno je da većina pada na dobra kola i pare,ali ne sve
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
Greska, ja ne padam na lovu. Meni je vazno da je osoba umsko normalna i ne pokvarena u dusi.

A sta ako je osoba takva i plus bogata...???

Ne znam sta je tu tako cudno svaka normalna zena ce radije uci u vezu sa potencijalnim zivotnim partnerom znajuci da je finansijski osigurana nego da uskoci u vezu koja ima maglovitu buducnost.Ako je posle zena sponzorusa jer ima zdrav razum ok...:D

Tacno tako...yes3

pa uopšte nisi u pravu,i nije lepo što tako pričaš " One koje ni na šta ne liče (takvih je puno) padaju na humor,poglede i ne znam kakve slične baljezgarije",ne možeš svrstati sve devojke u isti koš,tačno je da većina pada na dobra kola i pare,ali ne sve

pa ne sve 99%...:dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
28.04.2010
Poruka
1.625
One koje ni na šta ne liče (takvih je puno) padaju na humor,poglede i ne znam kakve slične baljezgarije sam ovde pročitao...jer ne mogu da nađu "pravog" muškarca.

Tako da nama koji nemamo para (nas je još više) ostaju takve i tu nastaje...da ne kažem šta.

:give_rose:

To nije lepo od tebe,svaka zena ima nesto lepo u sebi. Ja ovde nisa zbog toga da sebi trazim nekoga, nego da se druzim i zezam.A sto se tice para-bez njih se nemoze, a ja nikada nisam volele bogatune, i meni je vazno da je osoba normalna.
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Tako da nama koji nemamo para (nas je još više) ...

Ti stvarno mislis da je za one koji imaju para sve mnogo jednostavnije? Nikada ljude nisam delio na one koji imaju i na one koji nemaju - ljudi su ljudi ali i zene su zene ... Sad, slazem se sa Vajbom, ako nisi finansijski osiguran puko si ko zvecara ali ... Da li uvek svaka zena ima isti nagon ... Da li uvek svaku zenu vodi zelja za novcem ... Kao sto sam mnogo puta rekao, to je zena ... I to je dovoljno objasnjenje ...
 
Natrag
Top