Na sta ste poslednje pomislili?

Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Ne znam kako da tumacim to sto mogu da citam a danima nisam uspevala da posaljem nista.,hm...Bata Rako?

A tek post,nema brisanja,bar za nas iz ovog dela sveta.:)
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ne znam kako da tumacim to sto mogu da citam a danima nisam uspevala da posaljem nista.,hm...Bata Rako?

A tek post,nema brisanja,bar za nas iz ovog dela sveta.:)

Pa ovo je Srpski forum, nema zezanja, kad nešto kažeš moraš da ostaneš pri tome reč ne sme da se gazi, zato nema naknadnih korekcija :bakjld:
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Reč,Beč!
Samo ti citiraj!!!:assassin:Ni to ne mogu,neka,neka.:crayy:
Ovo je totalna diskriminacija.:-|
A sad malo smajlici,ju huuuuuyes4
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
I ja sam se kao ti nervirao ali onda odjednom iz besa dva puta brzo kliknem na "odgovor sa citatom" i tako rešim problem :beee:
Za slike je već bio suv talenat...copy image pa paste u prostor za poruku bez aktiviranje ove iznad image sličice...i molim lepo tongue
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
I ja sam se kao ti nervirao ali onda odjednom iz besa dva puta brzo kliknem na "odgovor sa citatom" i tako rešim problem :beee:
Za slike je već bio suv talenat...copy image pa paste u prostor za poruku bez aktiviranje ove iznad image sličice...i molim lepo tongue

Opa.sta sad kazes na ovo...:)
Jao,kad sad krenem sa citiranjem.:beee:

Hvala ti sto si podelio svoja saznanja sa mnom.

Upravo sam cula jednu pesmu,i ne mogu da je izbacim iz glave,na to sam pomislila.da vidimo da li je ušljiva((da li ulazi u uši),(novi izraz)) i vama.

 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Opa.sta sad kazes na ovo...:)
Jao,kad sad krenem sa citiranjem.:beee:

Hvala ti sto si podelio svoja saznanja sa mnom.

Upravo sam cula jednu pesmu,i ne mogu da je izbacim iz glave,na to sam pomislila.da vidimo da li je ušljiva((da li ulazi u uši),(novi izraz)) i vama.

Ma podelio sam znanje sa celim forumom. Jer, uopšte ne znam da čuvam tajne i tako neka bitna saznanja. Ja sve otvoreno pa šta bude :razz:
Nego nešto mi ne leži pesma, čuo sam je ranije. Nije da je loša, volim stari r′n′b, ovde ga ima, ali...nemoj da se nerviraš :ludd/:
Zato mi je odmah pala na pamet sledeća pesma:

Život neki zovu nerviranjem
Al po meni dobro je to
Kada ne bi bilo nerviranja
Bilo bi nam dosadno.

:givjjart:


 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
20.12.2010
Poruka
892
Prije mjesec dana je bio rasplesani crnac, sad mutavi Turčin što pogledom kvasi gaćice... ima li koje domaće muško živinče šanse kod tebe?:lol:

:roll::roll::roll:
A ti baš pratiš kronologiju, ha? ;)

Ma ima šanse, ali takvog nema. :???:

Elem, da odgovorim...
Pomislila sam na promociju na koju sam pozvana i cirkus koji će se na njoj (vrlo vjerojatno) dogoditi. yes3
 
Natrag
Top