Na koji filehosting?

Učlanjen(a)
24.07.2010
Poruka
6.013
Zdravo svima,

treba mi mali predlog... Imam oko 1500 domaćih filmova i ne znam na koji filehoster je trenutno najbolje da uploadujem.

U pitanju je oko 1.2TB filmova. A bilo bi lepo da ti linkovi traju odprilike do godinu dana.
 
Učlanjen(a)
12.04.2014
Poruka
140
Kako vidim uptobox je najstabilniji, linkovi postavljeni početkom 2013 još traju. I brzine skidanja su sasvim pristojne. To je moja preporuka. 1.2 TB, alal vjera, duboki naklon. Ja nemam ni stranih toliku količinu. Kako si nabavljao filmove?
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
24.07.2010
Poruka
6.013
Nabavljam kako i odakle stignem...

počeo sam na uploaded.net pa kad uploadujem sve videću da kupim premium pa ću prebacivati na još neke filehostere...
 
Učlanjen(a)
08.08.2011
Poruka
12
Putlocker bi bio moj izbor za video fajlove, a gde izabra uploaded.net , bez uvrede po meni je uzas! :)
 
Učlanjen(a)
12.04.2014
Poruka
140
Slažem se da je uploaded loš izbor. Brzina je loša a fajlovi rano nestaju, makar je moje iskustvo takvo.
 
Učlanjen(a)
12.04.2014
Poruka
140
Ivane, molim te da opet razmisliš o filehosting servisu, jer sada kada sam probao da vidim link za Aporiu, tamo mi piše da će se fajl skinuti za 4 sata, brzina freeusera ne prelazi 50 kbps, kad se registruješ poveća se na 70kbps. Ovo je zaista loš izbor.
 
Učlanjen(a)
24.07.2010
Poruka
6.013
Linkovi traju 3 meseca od poslednjeg skidanja.. Kad postavim 500 filmova odprilike uzeću premium acc i prebacivacu na druge filehostere koji vama odgovaraju.. za sada skidajte ovako
 
Učlanjen(a)
12.04.2014
Poruka
140
Tebi svakako hvala, to što uopšte želiš da podijeliš svoju kolekciju je sjajno. Nažalost, uploaded, čak i kao prelazno rešenje nije dobro, baš zbog brzine skidanja, za film od 700 MB treba 7 sati, mislim da je to dovoljno slikovito. Sa uptobox može da se skida skoro pa neograničeno, u punoj brzini. Ali kad si već odlučio, nema druge... Hvala još jednom. ;)
 
Natrag
Top